Luxamed auris led 2.5V otoskops - melns.Inovatīvs otoskops, kas apvieno labāko rokdarbu ražošanu ar atlasītiem materiāliem un modernākajām tehnoloģijām.Divkomponentu rokturis (armēts ar alumīniju/stikla šķiedru) ar elektronisku IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS slēdzi.Funkcijas:.- LED-Gredzena apgaismojums ar 6 gaismas diodēm (koncentriskas), nav optiskās šķiedras, redzamības lauks nav ierobežots, ar teorētisku vienas gaismas diodes atteici, funkcionalitāte netiek ietekmēta (patents DE202013104278U1).- Dimmeris.- Automātiska izslēgšanās pēc 3 minūtēm.- Apm. gaismas diožu paredzamais kalpošanas laiks 100 000 stundu.- Apm. 10.000 Lux apgaismojuma intensitāte.- Apm. 4 000 K krāsu temperatūra.- Pagriežams 3 reizes palielināmais stikls ar bloķēšanas funkciju.- Pieplūdes ports pneimatiskajam testam.Komplektācijā: 2 x AAA sārma baterijas, 20 vienreizējās lietošanas ausu piltuves (10 x 2,5 mm un 10 x 4,0 mm) un manuāla (GB, IT, DE).
Lūdzu, ņemiet vērā preces pieejamības informāciju.
Ja norādīts '30 dienas', tas nozīmē, ka prece pašlaik nav pieejama noliktavā. Tomēr to var pievienot grozam un pasūtīt, bet jāņem vērā, ka piegādes laiks var būt līdz 30 dienām.
Pasūtot preci, kas nav noliktavā, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris.
Noformējot piegādi, ar pakomātu starpnbiecību, lūdzu ņemt vērā pasūtītās preces izmērus- preces, kas ir lielākas par DPD pakomāta lielāko nodalījumu- piegāde nav iespējama.
Kā arī, šķidrumus ar pakomatu mēs nesūtam.
Jūs varat izvēliēties vienu no Jums pieejamajiem variantiem:
APMAKSA SKAIDRĀ NAUDĀ
Šo apmaksas veidu var izvēlēties, ja piegāde tiek īstenota ar mūsu kurjera starpniecību.
Jūs sagaidāt kurjeru un maksājat viņam skaidrā naudā summu, kura ir norādīta čekā.
Apmaksu skaidrā naudā var veikt arī ,ja prece tiek pirkta ar pašizvēšanu no mūsu noliktavas.
APMAKSA AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU
Pasūtījumu var apmaksāt izmantojot internetbankas pakalpojumus.
Mēs piedāvājam piegādes iespējas:
- ar mūsu kurjera starpniecību (ja pasūtījuma summa ir virs 40.00 EUR
- DPD pakomāta starpniecību