Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Cimdi
  Apģērbs
  Medicīnas somas
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Drošības konteineri
  Instrumenti
    Ķirurģiem
    Proktologiem
    Ginekologiem
    Kosmetologiem
    Dermatologiem
    Proktologiem
    Zobārstiem
    Otolaringologiem
    Veterināriem
  Iekārtas
  Mēbeles
  Sterilizācijai
  Fizioterapijā
  Ginekologiem
  Kosmetologiem
  Pirmā palīdzība
  Rehabilitācija
  Zobārstiem
  Veterināriem
  Labor. reaģenti
  Labor. iekārtas
  Labor. trauki
  Izglītība
  Preces mājai

 Ķirurģiem
 Proktologiem
 Ginekologiem
 Kosmetologiem
 Dermatologiem
 Proktologiem
 Zobārstiem
 Otolaringologiem
 Veterināriem

Gold line, Apzeltītas Goldman Fox šķēres, taisnas - Augstākās kvalitātes operāciju telpās izmanto Tungsten Carbide instrumentus, kas izgatavoti no AISI420 nerūsējošā tērauda, ar izturīgu dubultu savienojuma vietu, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas ķirurģiskās operācijas ar labākajiem rezultātiem. Šie instrumenti ir uzticamāki attiecībā uz to cietību un pretkorozijas izturību.Garums 13 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
860_431 Goldman Fox taisnas šķēres 13 cm pasūtīt 30.60

Gold line, Gold iris šķēres - Apzeltītas iris šķēres no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt operācijas ar augstu precizitāti, sasniedzot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
763_407 liektas 11.5 cm pasūtīt 31.51
618_375 gold iris šķēres-taisnas - 11.5 cm pasūtīt 31.51

Gold line, Gold goldman fox šķēres - Apzeltītas goldman fox šķēres - elitārs izstrādājums no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, gūstot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
497_972 gold goldman fox šķēres-izliektas - 13 cm pasūtīt 34.36

Gold line, Gold šķēres,noapaļots/noapaļots - Apzeltītas taisnas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas,cietas un stabilas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
609_203 Gold šķēres ar noapaļotiem galiem - 14.5 cm pasūtīt 35.80

Gold line, Gold šķēres taisnas - Apzeltītas taisnas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas,cietas un stabilas pret koroziju.Garums 14.5 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
196_557 Gold šķēres -taisnas-noapaļots/ass - 14.5 cm pasūtīt 35.80

Gold line, Gold šķēres izliektas - Apzeltītas izliektas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
864_757 blunt/sharp - 14.5 cm pasūtīt 35.80
378_746 Gold šķēres-izliektas-asas-14,5 cm pasūtīt 35.80
332_644 gold šķēres-izliektas,ar noapaļotiem galiem - 14.5 cm pasūtīt 35.80

Gold line, Apzeltītas,asas/asas - Apzeltītas taisnas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas,cietas un stabilas pret koroziju.Garums 14.5 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
683_847 Gold šķēres - taisnas - ass/ass 14.5 cm pasūtīt 35.80

Gold line, Gold mayo hegar adatas turētājs - 14 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26539 Zelta Mayo hegar adatas turētājs - 14 cm pasūtīt 39.33

Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs-taisns- 14 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26553 Zelta Castroviejo adatas turētājs- 14 cm pasūtīt 40.90

Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs- 13 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26554 Zelta Castroviejo adatas turētājs - 13 cm pasūtīt 40.90

Gold line, Gold castroviejo adatas turētājs-izliekts - 14 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26555 Zelta Castroviejo adatas turētājs -izliekts, 14 cm pasūtīt 42.47

Gold line, T.c. gold mc indoe pincete - 15 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38565 Zelta pincete - 15 cm pasūtīt 44.04

Gold line, T.c. gold kelly šķēres-taisnas-asas - 16 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38520 Zelta kelly taisnas šķēres ar asiem galiem- 16cm pasūtīt 45.62

Gold line, T.c. gold mayo stille šķēres-taisnas - ar noapaļotiem galiem - 15 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38510 Zelta mayo taisnas šķēres ar noapaļotiem galiem- 15 cm pasūtīt 45.62

Gold line, T.c. gold mayo stille šķēres-izliektas-ar noapaļotiem galiem- 15 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38511 Zelta mayo izliektas šķēres ar noapaļotiem galiem- 15 cm pasūtīt 45.62

Gold line, T.c. gold kelly šķēres-izliektas-asas - 16 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38521 Zelta kelly izliektas sķēres ar asiem galiem - 16 cm pasūtīt 45.62

Gold line, Gold metzenbaum šķēres, izliektas - Apzeltītas metzenbaum izliektas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti asiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Augsta izturība, cietība un noturība pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
555_766 gold metzenbaum šķēres-izliektas - 14 cm pasūtīt 35.80
733_838 gold metzenbaum šķēres-izliektas - 18 cm pasūtīt 45.82
374_248 gold metzenbaum šķēres-izliektas - 20 cm pasūtīt 51.55

Gold line, Gold metzenbaum šķēres taisnas - Apzeltītas metzenbaum taisnas šķēres no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
941_390 Gold metzenbaum šķēres - taisnas 14cm pasūtīt 35.80
724_197 Gold metzenbaum šķēres - taisnas 18cm pasūtīt 45.82
780_180 Gold metzenbaum šķēres -taisnas 20cm pasūtīt 51.55

Gold line, T.c. gold listera tipa šķēres - 14 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38530 Zelta listēra šķēres - 14 cm pasūtīt 51.91

Gold line, Gold universālās šķēres - 12 cm - Apzeltītas universālas šķēres - elitāri izstrādājumi no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskas operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
576_594 gold universal šķēres - 12 cm pasūtīt 52.99

Gold line, Gold crile wood adatas turētājs- 18 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26547 Zelta crile adatas turētājs - 18 cm pasūtīt 55.05

Gold line, T.c. gold cushing pincete - 18 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38552 Zelta cushing pincete - 18 cm pasūtīt 55.05

Gold line, T.c. gold mayošķēres-taisnas-ar noapaļotiem galiem- 17 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38514 Zelta mayo taisnas šķēres ar noapaļotiem galiem - 17 cm pasūtīt 55.05

Gold line, T.c. gold gerald pincete - 17 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38560 Zelta gerald pincete - 17cm pasūtīt 55.05

Gold line, T.c. gold cushing taylor pincete - 18 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38554 Zelta cushing pincete - 18 cm pasūtīt 55.05

Gold line, T.c. gold barraquer micro adatu turētājs- 13 cm - gluda tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38600 Barraquer micro adatu turētājs, apzeltīts, 13 cm pasūtīt 56.63

Gold line, Gold olsen hegar adatu turētājs - 19 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26542 Olsen Hegar tipa adatu turētājs, apzeltīts - 19 cm pasūtīt 59.77

Gold line, Gold crile wood adatu turētājs - 20 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26545 Crile Wood tipa adatu turētājs, apzeltīts - 20 cm pasūtīt 61.35

Gold line, T.c. gold listera tipa šķēres- 18 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38532 Listēra šķēres, apzeltītas, 18cm pasūtīt 62.92

Gold line, Gold spaile- 20 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26564 Spaile, apzeltīta- 20 cm pasūtīt 64.49

Gold line, Gold castroviejo adatu turētājs-taisns - 21 cm - raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26556 Castroviejo adatu turētājs, apzeltīts -taisns - 21 cm -raupja tipa pasūtīt 66.07

Gold line, Gold castroviejo adatu turētājs-izliekts- 21 cm -raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
26557 Castroviejo adatu turētājs, apzeltīs -izliekts - 21 cm - raupja tipa pasūtīt 66.07

Gold line, Gold mayo šķēres - Apzeltītas šķēres gold mayo - augstākās kvalitātes izstrādājums no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt operācijas ar augstu precizitāti, sasniedzot labākos rezultātus. Augsta veiktspēja, cietība un noturība pret koorziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
764_344 gold mayo šķēres-izliektas - 14.5 cm pasūtīt 35.80
825_370 gold mayo šķēres-izliektas - 18 cm pasūtīt 45.82
489_445 Gold mayo šķēres-izliektas - 23 cm pasūtīt 67.30
169_965 gold mayo šķēres-taisnas - 14.5 cm pasūtīt 35.80
112_208 Gold mayo šķēres-taisnas - 18 cm pasūtīt 45.82
885_382 gold mayo šķēres-taisnas - 23 cm pasūtīt 67.30

Gold line, T.c. gold arruga adatu turētājs-izliekts- 16 cm -raupja tipa - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38611 Arruga tipa adatu turētājs, apzeltīts, liektas formas - 16 cm pasūtīt 69.21

Gold line, T.c. gold arruga adatu turētājs-taisns - 16 cm - GOLD LINE - TUNGSTEN CARBIDE INSTRUMENTSA augstākās kvalitātes kinozāles izmantošana Volframa karbīda instrumenti, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 410 (AISI 420 šķērēm) ar ļoti cietiem uzgaļiem, kas izgatavoti Vācijā, lai palīdzētu ķirurgiem veikt precīzas operācijas ar vislabākajiem rezultātiem. Ļoti uzticami cietībai un izturībai pret koroziju. Instrukcijas: GB, FR, IT, ES, PT, DE, GR, arābu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
38610 Arruga tipa adatu turētājs, apzeltīts, taisns - 16 cm pasūtīt 69.21

Gold line, Gold debakey potts smith šķēres - Apzeltītas šķēres debakey potts smith - elitārs izstrādājums no firmas Tungsten Carbide Instruments. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 420 ar ļoti cietiem dubultiem vācu tipa galiem, šīs šķēres palīdzēs ķirurgam veikt ķirurģiskās operācijas ar augstu precizitāti, panākot labākos rezultātus. Izturīgas, cietas un noturīgas pret koroziju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
362_593 gold debakey potts smith šķēres - 19 cm - leņķis 25 pasūtīt 63.00
601_894 gold debakey potts smith šķēres - 19 cm - leņķis 45 pasūtīt 63.00
674_269 gold debakey potts smith šķēres - 19 cm - leņķis 60 pasūtīt 63.00
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15
   
      Emed Sia. LV40103375646. Jur. adrese: Upmalas iela 4, Sunīši, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-2137. Fiz. adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010. Tālrunis: 67542997, 20111113, e-mail: santaks@inbox.lv Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.