SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
    Papildus aprīkojums
    Izmeklēšanas krēsli, galdi
    Izmeklēšanas un ārstēšanas kušetes
    Instrumentu galdiņi,krēsli
    Skapji
    Gultas
    SPA
    Slimnīcas mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Papildus aprīkojums
 Izmeklēšanas krēsli, galdi
 Izmeklēšanas un ārstēšanas kušetes
 Instrumentu galdiņi,krēsli
 Skapji
 Gultas
 SPA
 Slimnīcas mēbeles

Matrači, Matracis 195x85x14 cm - Poliuretāna putu matrači, blīvums 30 kg / mk
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
389_964 195x85x14 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
668_860 190x80x12 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
777_660 195x85x14 cm ar caurspīdīgu palagu pasūtīt Vajag ielogoties!
974_493 100 % kokvilnas pārsegs pasūtīt Vajag ielogoties!
795_890 ūdens necaurlaidīgs pārsegs- universāls pasūtīt Vajag ielogoties!

Matrači, Dušas pagarinājuma šļūtene - Elastīga 6 m gara šļūtene ar dušas pogu un adapteru.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
349_823 Dušas pagarinājuma šļūtene pasūtīt Vajag ielogoties!

Matrači, Ūdens tvertne - Ūdens tvertne zem spiediena ar elastīgu 4 m garu šļūteni un dušu ar pogu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
684_899 pasūtīt Vajag ielogoties!

Matrači, Dušas MATRACIS - Šis matracis ar dušu ļauj mazgāt gulošus slimniekus, vecākus cilvēkus vai invalīdus un gādāt par viņu personisko higiēnu, izmantojot tekošu ūdeni tieši gultā, neveicot pārvietošanu. Šajā matracī pacients var noskaloties ar krāna ūdeni, izmantojot pagarinātu šļūteni vai spiediena tvertni, kura aprīkota ar elastīgu šļūteni un dušu. Pēc procedūras ūdeni nolej piemērotā tilpnē. Pievienots aizbāznis un šļūtene ātrai ūdens noliešanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
155_275 pasūtīt Vajag ielogoties!

Spilveni, Pretizgulējumu, ar caurumu - Materiāls: kokvilna.Pildījums:silikons. Var mazgāt temperatūrā 30-40 ° C.
Izmērs ir 45x45 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
232_986 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Spilveni, Pretizgulējumu spilvens augsta līmeņa profilaksei -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
410_246 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, Spilvens sejai - Mākslīgā āda. Ārējais diametrs - 30 cm, iekšējais diametrs - 10 cm,pieejams dažādās krāsās.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
761_392 zaļš pasūtīt Vajag ielogoties!
929_266 zils pasūtīt Vajag ielogoties!

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, Klasiskā kušete ar atvērumu galvas daļā - Hromēts galvenais rāmis un kāju konstrukcija veidota no hromēta tērauda. Kājas aprīkotas ar plastmasas uzmavām. Divu nodalījumu virsmai ir elastīgs putu polsterējums, ko klāj mazgājams un ugunsdrošs plastmasas materiāls. Muguras balsts pilnībā regulējams. Pieejama krēma vai zilā krāsā. Citas krāsas pēc pieprasījuma. Tehniskie parametri • Izmērs: 180 x 57 x h 73 cm • Maksimālā noslodze: 95-100 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
982_348 Klasiskā kušete ar atvērumu, zila krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, 3B Pro Masāžas krēsls - tumši zils - Маsāžas krēslam 3B Pro ir teicams ergonomisks dizains. Tas nevainojami sniedz pareizu atbalstu ķermeņa izlīdzināšanai. Piemērots visiem fiziskās apstrādes veidiem un visiem pacienta morfoloģijas tipiem. Ārkārtīgi ērts un portatīvs masāžas krēsls. Ļoti izturīgs, notur svaru pat līdz 226 kg. Ļoti viegls, sver tikai 12 kg. Sēdekļa daudzpozīciju augstuma regulējums, krūšu kaula un pagalvja regulējums, apšuvums no PVH. Masāžas krēsla Pro īpatnības: Komplektā ietilpst standarta soma pārnēsāšanai. Regulējams paliktnis sejai. Regulējams paliktnis krūšu kaulam. Regulējams sēdekļa augstums. Vinila pārklājums zilā vai melnā krāsā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
896_371 masāžas krēsls 3 b pro melns pasūtīt Vajag ielogoties!
239_649 masāžas krēsls 3 b pro tumši zils pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, 2 sekcijas - Divsekciju masāžas galds ar regulējamu augstumu un koka rāmi no germānija un 5 cm biezu PVH-vinila vāciņu. Galdi ir aprīkoti ar pagalvjiem un roku balstiem. Galvenie parametri • Produkta izmērs: 185 x 70 xh 62/87 сm • Iepakojuma izmēri: 95 x 20 xh 75 сm • Neto svars / bruto: 14/17 kg • Маksimālā darba slodze: 227 kg (500 mārciņas) • Instrukcija šādās valodās: GB , FR, IT, ES, PT, DE.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
210_987 Kušete pasūtīt Vajag ielogoties!
319_120 Kušete (krēma krāsa) pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Mth_1 - Маsāžas galds ar hidraulisku augstuma regulējuma sistēmu. Viras ir pašeļļojošas, neprasa tehnisko apkopi.Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu. Krāsa pēc noklusējuma - balta. Visas slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda.Visas masāžas galda detaļas un materiāli ir droši un nav alerģiski, vienkārši apkalpojami un tos var dezinficēt ar visiem pieļaujamiem dezinfekcijas līdzekļiem. Мīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar penopoliuretānu (40 mm), pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Garums: 2000 mm. Platums: 1500 mm. Маksimālā slodze: 200 kg. Augstums: 470-970 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
377_549 Hidrauliskais 1 -sekcijas masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Elektrisks 1-sekcijas masāžas galds - 1-sekcijas masāžas galds ar elektrisku augstuma regulējumu, mehānisku pagalvja un atsevišķu atbalsta regulēšanas sistēmu. Galds ir aprīkots ar tālvadības pulti. Visas viras ir pašeļļojošas un tām nav vajadzīga apkope. Visas slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Мīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar penopoliuretānu (40 mm) un pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Garums: 2000 mm. Platums: 700 mm. Маksimālā slodze: 250 kg. Augstums: 470-970 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
602_685 Elektrisks 1 -sekcijas masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Elektriskais 2-sekciju masāžas galds - 2-sekciju masāžas galds ar elektrisku augstuma regulējumu, mehānisku pagalvja un atsevišķu atbalsta regulēšanas sistēmu. Galds ir aprīkots ar tālvadības pulti. Visas viras ir pašeļļojošas un tām nav vajadzīga apkope. Visas slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Мīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar penopoliuretānu (40 mm) un pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Garums: 2000 mm. Platums: 700 mm. Маksimālā slodze: 250 kg. Pagalvja leņķis: +30°. Augstums: 470-970 mm. Nolieces leņķis ±30°. Izmēru klients var izvēlēties.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
659_948 Elektriskā 2 -sekciju masāžas kušete pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Hidrauliskais 2-sekciju masāžas galds - 2-sekciju masāžas galds ar hidraulisku augstuma regulējumu un mehānisku pagalvja regulēšanas sistēmu. Pagalvim ir ergonomiska atvere sejai.Viras ir pašeļļojošas, neprasa tehnisko apkopi. Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu, krāsa pēc noklusējuma - balta. Slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Mīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar poliuretāna putām (40 mm) un pārvilkts ar medicīnisko mākslīgo ādu. Visi ginekoloģiskā krēsla materiāli ir droši un nav alerģiski, ir vienkārši apkalpojamas un var tikt dezinficētas ar visiem atļautajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Garums: 2000 mm. Augstums: 470-970 mm. Platums: 700 mm. Маksimālā slodze: 250 kg. Pagalvja leņķis: ±30°. Kāju leņķis miera stāvoklī: + 20°. Vidējais šķēluma leņķis: + 20°.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
889_531 Hidraulisks 2 -sekciju masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, MTH_3 - 3-sekciju masāžas galds ar hidraulisku augstuma regulējumu, mehānisks pagalvja regulējums un atsevišķa roku balsta regulējuma sistēma. Pagalvim ir ergonomiska atvere sejai.Viras ir pašeļļojošas, neprasa tehnisko apkopi.Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu. Krāsa pēc noklusējuma - balta. Visas slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda.Visas masāžas galda detaļas un materiāli ir droši un nav alerģiski, vienkārši apkalpojami un tos var dezinficēt ar visiem pieļaujamiem dezinfekcijas līdzekļiem. Мīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar penopoliuretānu (40 mm), pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Garums: 2000 mm. Platums: 700 mm. Маksimālā slodze: 250 kg. Pagalvja leņķis: ±30°. Augstums: 470-970 mm. Roku balstu leņķis: +15°/-45°.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
201_377 Hidrauliskais 3 sekciju masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Electric massage table 3 section - Garums: 2000 mm Platums: 700 mm Maksimālā celtspēja: 250 kg Augstums: 470-970 mm Pagalvji leņķis: ± 30° Vidēja daļa leņķis: +20° kaju leņķis: + 20°. Klients var pats izvēlēties izmērus (samainīt). 3-sekciju masāžas galds ar elektrisko augstuma regulēšanu un mehānisku pagalvi un atsevišķu balsta regulēšanas sistēmu. Galds aprīkots ar tālvadības pulti. Visas eņģes ir paši-ieeļļoti.Apkope nevajag. Slīdošās detaļas - no nerūsējošā tērauda. Gultas mīkstā daļa izgatavota no kokskaidu (18 mm)plāksnēm ar poliuretāna putām (40 mm), apvilkta ar medicīnisko ādas aizstājēju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
751_720 3 -sekciju elektriskais, bez skrituļiem pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Hidrauliskais 2-sekciju - Hidrauliskais masāžas galds jebkurā krāsā. Standarta izmērs - platums 68 сm. Apskates, ārstēšanas un masāžas galds ar augstu stabilitāti. Manuāls regulējums ar hidrauliskā virzuļa palīdzību. Viena mobila sekcija, regulē ar gāzes atsperi un fiksētu sekciju kājām. Droša darba slodze 200 kg. Izgatavots Itālijā. Pildviela no vidēja blīvuma putām, pārklājums no ugunsizturīga augstas kvalitātes vinila. Теhniskie parametri: Kravnesība - 200 kg. Kopējais garums - 195 сm. Galda platums - 68 сm. Galvas sekcijas garums - 68 сm. Galvenās sekcijas garums - 124 сm. Augstumu regulē no 47 līdz 97 сm. Galvas daļas regulējums: + 70 ° ... -20 °.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
205_698 Hidraulisks 2-sekciju galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Hidrauliskais 2 sekciju - Hidrauliskais masāžas galds TRENDELENBURG ar divām sekcijām - jebkurā krāsā. Apskates un pacientu apstrādes galdi galdi ar hidraulisku augstuma regulējumu. Īpatnības: trīs kustīgas sekcijas, regulējamas ar gāzes atsperi. Tabulā viegli ieņemt stāvokli saliekšama, atslābināšana un trenelenburgs, pat ja pacients guļ uz galda. Lielu galvas daļu ar mutes atveri var regulēt pozitīvi un negatīvi. Mutes atveri var aizvērt ar speciālu aizbāzni. Iespējams darbs krēsla režīmā. Droša darba slodze 200 kg. Izgatavots Itālijā. Теhniskie parametri. Kravnesība - 200 kg. Garums - 200 сm. Platums - 68 сm. Augstumu regulē no 47 līdz 97 сm. Galvas daļu regulē no + 85° līdz -35°.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
403_811 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, MSPA - Četru sekciju SPA-masāžas galds ar elektriskām augstuma, muguras daļas un pagalvja regulēšanas sistēmām. Galdam ir masīva koka pamatne ar gaismas diožu apgaismojuma sistēmu. Augstas kvalitātes masāžas galds atbilst visiem medicīniskajiem standartiem. Visi šarnīri ieziežas patstāvīgi un nav nepieciešama tehniskā apkope. Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu. Rāmja augšējā daļa izgatavota no dabīgā un laminētā koka. Visas masāžas galda daļas un materiāli ir absolūti droši un nesatur alergēnus, ir vienkārši kopjami un tos var apstrādāt ar visiem pieejamajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Mīkstā daļa izgatavota no koka (18 mm) ar divslāņu penopoliuretānu (80 mm), pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Parametri: Garums: 2000 mm. Platums: 800 mm. Augstuma diapazons: 650-970 mm. Muguras sekcija: elektriskais regulējums 0°-70°. Kāju sekcija: elektriskais regulējums 0°-35°. Apakšstilbu sekcija: mehāniskais regulējums 0°-20°. Matrača biezums 80 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
781_169 Masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Relaksējošais krēsls, Atzveltnes krēsls Betija - Relaksējošais atzveltnes krēsls: Relaksējošs daudzfunkcionāls atzveltnes krēsls, kuru var pielāgot jebkādai vajadzībai. 1 vai 2 motoriņi. 10 krāsas. Viens motoriņš: divu pogu kontrole kāju daļas un muguras sinhronai kustībai. 100% poliestera audums. Var izturēt līdz 120 kg smagumu. Pacelšanas motoriņš: 230V - 50 Hz.Pēc pieprasījuma pieejams krēsls ar 110V - 60 Hz vai 230V - 60 Hz motoriņu. Izgatavots Itālijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
275_584 ar 1 motoriņu - zils111 pasūtīt Vajag ielogoties!
885_673 ar 1 motoriņu - krāsa pēc pieprasījuma1** pasūtīt Vajag ielogoties!
897_277 ar 2 motoriņiem - zils 111 pasūtīt Vajag ielogoties!
658_928 ar 2 motoriņiem - krāsa pēc pieprasījuma** pasūtīt Vajag ielogoties!

Relaksējošais krēsls, Atzveltnes krēsls - Relaksējošais atzveltnes krēsls: Relaksējošs daudzfunkcionāls atzveltnes krēsls, kuru var pielāgot jebkādai vajadzībai. Pieejami 2 modeļi (Beatrise un Betija), ar 1 vai 2 motoriņiem un 10 krāsās. Viens motoriņš: divu pogu kontrole kāju daļas un muguras sinhronai kustībai. 100% poliestera audums. Var izturēt līdz 120 kg smagumu. Pacelšanas motoriņš: 230V - 50 Hz.Pēc pieprasījuma pieejams krēsls ar 110V - 60 Hz vai 230V - 60 Hz motoriņu. Izgatavots Itālijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
353_472 ar 1 motoriņu - smilšu krāsā 21 pasūtīt Vajag ielogoties!
413_889 ar 1 motoriņu - krāsa pēc pieprasījuma 1** pasūtīt Vajag ielogoties!
804_339 ar 2 motoriņiem - smilšu krāsā 21 pasūtīt Vajag ielogoties!
907_501 ar 2 motoriņiem - krāsa pēc pieprasījuma 1** pasūtīt Vajag ielogoties!

Aizslietņi, Aizkari aizslietņiem - Aizkari ugunsizturīgi (1. klase),mazgajāmi (60°), antialerģiski.Materiāls:audums.
Pieejami 6 krāsās: zils, gaiši zils, balts, bēšs, zaļš, aprikozes.
Izmērs 45 cm x 132h cm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
547_848 Balta krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
509_399 Bēša krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
161_527 Gaiši zila krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
432_740 Persiku krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
491_434 Zaļa krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
889_993 Zila krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!

Aizslietņi, Aizslietnis - Medicīniskais aizslietnis.Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu (antibakteriāls), krāsa pēc noklusējuma balta.Materiāls: poliesters. Garums: 730 mm. Augstums: 1770 mm. Platums: 320 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
301_384 1-sekciju, ar skrituļiem pasūtīt Vajag ielogoties!

Aizslietņi, Palātu aizsegi Medicīniskie - Hromēta metāla kvadrātveida cauruļu konstrukcija ir pārklāta ar laku. Aizkari ir ugunsizturīgi, mazgājami.Materiāls: plastikāta. Ar skrituļiem (diam.: 50 mm) un bez. Vienas sekcijas platums 50cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
768_924 2 sekciju, 97x170h cm (uz riteņiem) pasūtīt Vajag ielogoties!
912_904 3 sekciju, 144x170h cm (bez riteņiem) pasūtīt Vajag ielogoties!
238_624 3 sekciju, 144x170h cm (uz riteņiem) ir Vajag ielogoties!
623_576 4 sekciju, 191x170h cm (uz riteņiem) pasūtīt Vajag ielogoties!

Aizslietņi, Palātu aizsegi Medicīniskie2 - Viegls korpuss, ar pulverkrāsojumu, uz ritentiņiem, ar fiksatoriem, noņemami zili vai balti aizkari.Materiāls: kokvilna.Papildus opcija mazgājams materiāls: pamatcena+10%
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
703_978 1 sekciju, 100x170h cm (balts) ir Vajag ielogoties!
465_286 2 sekciju, 170x202 cm (zils) pasūtīt Vajag ielogoties!
105_951 3-sekciju - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Aizslietņi, Rāmis aizslietnim - Alumīnija cauruļu konstrukcija (bez aizkariem).Izmērs 150xh170 cm (3 sekciju), 200hx170 cm (4 sekciju).Saliekams, skrituļu diametrs 50 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
518_717 3 - sekciju ar skrituļiem pasūtīt Vajag ielogoties!
888_770 3 - sekciju bez skrituļiem pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9
   Cenas uz 2018-12-14. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.4494249821 sekund!