SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Mēbeles
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
    Dezinfekcijas līdzekļi medicīnā
    Dezinfekcijas līdzekļi citi
    Baktericīdas lampas
    Utilizācija
    Maisi un turētāji
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Dezinfekcijas līdzekļi medicīnā
 Dezinfekcijas līdzekļi citi
 Baktericīdas lampas
 Utilizācija
 Maisi un turētāji

Tīrīšanas līdzekļi, Līdzeklis speciāli izstrādāts pārtikas termiskās apstrādes iekārtām un to aprīkojumam: kūpināšanas krāšņu, grilu, cepešpannu un citu palīgiekārtu un virsmu tīrīšanai - LIDEKS-S - Stipri sārmains mazgāšanas līdzeklis. Tiek pielietots pārtikas rūpniecībā: stipri netīru un taukainu plastmasas, nerūsējošā tērauda un keramisku virsmu mazgāšanai ar rokām vai mašīnās, kā arī grīdām; kūpināšanas krāšņu, cepeškrāšņu, paplāšu, grilu, velkmju un citu iekārtu mazgāšanai; cauruļvadu, aparātu un tvertņu cirkulārai mazgāšanai( t.sk. piena pārstrādes rūpniecībā ); stipru netīrumu likvidācijai ar augstspiediena mazgāšanas iekārtu palīdzību.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
370_505 5L, EX-37 pasūtīt Vajag ielogoties!
824_438 5L, Lideks-S pasūtīt Vajag ielogoties!

Universālie tīrīšanas līdzekļi, Līdzeklis ir speciāli izstrādāts pielietošanai pārtikas rūpniecībā - EWOL Professional Formula AFR - Profesionālai lietošanai.Koncentrēts līdzeklis jebkura veida ūdensizturīgu virsmu higiēnisku prasību izpildes nodrošinājumam, kā arī tauku un tauku kondensāta likvidācijai visās nozarēs pārtikas rūpniecības, gastronomijā, virtuvēs, tirdzniecības aprīkojumā, iestādēs. Emulģē taukus un samazina kanalizācijas cauruļu aizsērēšanu. Līdzeklis nesatur smaržvielas un krāsvielas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
353_592 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Universālie tīrīšanas līdzekļi, Mazgāšanas līdzeklis stiklam - EWOL Glass - Mazgāšanas līdzeklis stiklam, logu, vitrīnu, automobiļu stiklu, spoguļu, monitoru, kristāla izstrādājumu un lakotu virsmu mazgāšanai. Efektīvi noņem putekļus, taukus, netīrumus, kvēpus. Viegli un ātri notīra stikla virsmas, piešķir spīdumu, neatstāj traipus. Nebojā plastikāta virsmas. 1l pudele ar smidzinātāju
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
440_449 5L pasūtīt Vajag ielogoties!
995_878 ar amonjaku, 5L - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
297_787 EWOL Glass stikla mazgāšanas līdzeklis. 1 L ir Vajag ielogoties!

Universālie tīrīšanas līdzekļi, Tīra ieēdušos eļļas, tauku traipus, naftas produktu piesārņojumus, kafijas un tējas nogulsnes - EWOL Professional Formula AU - Universāls mazgāšanas līdzeklis. Efektīvs, ekonomisks mazgāšanas līdzeklis ūdensizturīgu virsmu (linoleja, flīžu, akmens, plastmasas utt.), trauku un virtuves piederumu mazgāšanai. Iztīra ieēdušos eļļas un tauku traipus un citus netīrumus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
998_418 1L pasūtīt Vajag ielogoties!
632_665 5L pasūtīt Vajag ielogoties!

Universālie tīrīšanas līdzekļi, Jebkāda veida ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai - EWOL Professional Formula AN - Profesionālai lietošanai.Ļoti efektīvs, neitrāls, ekonomisks mazgāšanas līdzeklis trauku, virtuves piederumu, ražošanas iekārtu un visu veidu telpu mazgāšanai. Emulģē un iztīra ieēdušos eļļas un tauku traipus un citus netīrumus. Līdzeklis nesatur smaržvielas un krāsvielas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
878_978 ECONORD līdzeklis vannas istabu mazgāšanai 500 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
695_597 5L pasūtīt Vajag ielogoties!

Grīdas mazgāšanas līdzekļi, Grīdas mazgāšanas līdzeklis ar antibakteriālu iedarbību - EWOL Professional Formula AGD ar antibakteriālu iedarbību - Efektīvs un ekonomisks līdzeklis grīdu ( linoleja, flīžu, akmens, u.c.) mazgāšanai ar antibakteriālu iedarbību. Tīra ieēdušos eļļas un tauku traipus. Nekairina rokas ādu. Bioloģiski sadalās.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
577_766 1L ir Vajag ielogoties!
877_812 5L ir Vajag ielogoties!

Trauku mazgāšanas līdzekļi, Ļoti taukainu trauku un virtuves piederumu mazgāšanai ar antibakteriālu iedarbību - EWOL Professional Formula TOP - Efektīvs līdzeklis ar antibakteriālu iedarbību ļoti netīru trauku un virtuves piederumu mazgāšanai, kā karstā tā arī aukstā ūdenī. Emuļģē taukus. Līdzeklis var tikt pielietots ļoti netīru taukainu ūdens izturīgu virsmu mazgāšanai ar rokām. Ādai labvelīgs pH.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
861_774 1L pasūtīt Vajag ielogoties!
895_168 5L ir Vajag ielogoties!
162_548 500 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
961_343 Virtuves piederumu un trauku mazgāšanas līdzeklis TOP 500ML pasūtīt Vajag ielogoties!

Trauku mazgāšanas līdzekļi, Līdzekļis trauku mazgāšanai ar rokām - EWOL Professional Formula APG - Līdzeklis trauku mazgāšanai ar rokām. Efektīvs līdzeklis ļoti netīru trauku un virtuves piederumu mazgāšanai kā siltā tā arī aukstā ūdenī. Emulģē taukus. Līdzeklis bioloģiski sadalās. pH neitrāls.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
104_930 1 L ir Vajag ielogoties!
161_179 5L ir Vajag ielogoties!

Trauku mazgāšanas līdzekļi, Cascade High - KONCENTRĒTS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS CASCADE HIGH ir paredzēts ēdiena trauku, stikla un plastmasas piederumu mazgāšanai ar rokām. Ar nelielu daudzumu līdzekļa efektīvi var nomazgāt taukainus traukus. Preparāts piešķir traukiem mirdzošu spīdumu. Piemērots lietošanai - medicīnas, veselības un sociālās aprūpes iestādēs, izglītības un pirmskolas izglītības iestādēs, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas pārstrādes uzņēmumos. Lietošana: trauku mazgāšanai gatavo darba šķīdumu līdz 0.05% (1:2000) atkarībā no piesārņojuma pakāpes. Sastāvdaļas: anjonu virsmaktīvās vielas, nejonu virsmaktīvās vielas
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
471_304 Cascade High 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Trauku mazgāšanas līdzekļi, Porcelāna, fajansa, emaljētu, metāla, stikla un plastmasas trauku, keramikas izstrādājumu mazgāšanai - LIDEKS-D - Līdzeklis trauku mazgāšanai ar rokām.Labi nomazgā netīrumus aukstā un siltā ūdenī,atstāj patīkamu, mīkstinošu efektu uz roku ādu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
328_495 5L pasūtīt Vajag ielogoties!

Trauku mazgāšanas līdzekļi, Koncentrēts dezinficējošs trauku mazgāšanas līdzeklis - CASCADE DES ir piemērots ēdiena trauku, stikla un plastmasas priekšmetu dezinficējošai mazgāšanai ar rokām. Līdzeklis labi izšķīdina taukus un olbaltumus. CASCADE DES ir ar plašu fungicīdu un baktericīdu iedarbību, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
648_647 1L pasūtīt Vajag ielogoties!
544_257 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Taras mazgāšanas līdzekļi, Lieto visa veida materiālu (tai skaitā alumīnija) pārtikas taras un piena trauku mazgāšanai (koncentrāts) - LIDEKS-TML - Līdzeklis tiek pielietots taras un trauku mazgāšanai pārtikas rūpniecības uzņēmumos, var izmantot visa veida materiālu taras mazgāšanai, tai skaitā alumīnija, piemērots piena trauku mazgāšanai. Pilnīgi nomazgā taukus un olbaltumvielas aukstā un siltā ūdenī. Neatstāj smaržu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
336_122 1L pasūtīt Vajag ielogoties!

Speciālie mazgāšanas līdzekļi, Līdzeklis autotransporta mazgāšanai - LIDEKS-AM - Līdzeklis pielietojams autotransporta tīrīšanai ar augstspiediena mazgāšanas iekārtam vai stacionārajās birstu mazgātuves. Līdzeklis veido aktīvi mazgājošas putas intensīvi šķīdina eļļainus, taukainus un ceļa netīrumus vienlaicīgi attīrot virsmu no tiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
884_184 5L pasūtīt Vajag ielogoties!

Tualetes podu tīrīšanas līdzeklis, Sanitāro telpu līdzekļi - EWOL Professional Formula SANITAR GEL - Tiek pielietots tīrīšanai un noturīgu piesārņojumu ( urīnvielas akmens, cietības sāls, rūsa) noņemšanai, porcelānu, fajansu, keramisku un citu virsmu tīrīšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
824_236 1 L ir Vajag ielogoties!
551_820 5 L ir Vajag ielogoties!

Tualetes podu tīrīšanas līdzeklis, Tualetes podu tīrīšanai - LIDEKS-WC - Efektīvs un ekonomisks līdzeklis, tualetes podu tīrīšanai. Līdzeklis nomazgā netīrumus, noņem rūsu, šķīdina izveidojušos urīnvielas akmeni, iznīcina baktērijas pirmajās 5 minūtēs. Nav ieteicams marmora un emaljētām virsmām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
847_255 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!
350_120 5L pasūtīt Vajag ielogoties!
280_291 10L pasūtīt Vajag ielogoties!

Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis, Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis - Ewol Professional Formula EX - Ļoti efektīvs līdzeklis, kas nodrošina tauku un citu piesārņojumu ātru un
pilnu likvidāciju. Labi attīra kanalizācijas caurules no taukiem un
organiskiem piesārņojumiem. Koncentrēts un efektīvs līdzeklis (Gatavs lietošanai )
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
447_696 1L pasūtīt Vajag ielogoties!
241_869 5 L ir Vajag ielogoties!

Roku mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, Šķidrās ziepes ar dezinficējošu iedarbību - EWOL Professional Formula S SoftOxy - Šķidras ziepes bez krāsas un smaržas ar antibakteriālu iedarbību, izmantošanai pārtikas aprites uzņēmumos. Satur ūdeņraža peroksīdu. Piemērotas visu veidu dozatoriem. Augstas kvalitātes šķidrās ziepes roku un ķermeņa mazgāšanai. Sastāvs kombinē sevī efektīvu ādas tīrīšanu un aizsardzību. Ādai labvēlīgs pH.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
689_225 SoftOxy 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Roku mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, Biežai roku mazgāšanai jebkuros apstākļos, ķermeņa mazgāšanai, visu matu tipu mazgāšanai, slimnieku mazgāšanai dušā vai vannā - Īpaši maigas un attīrošas ziepes, Atjauno ādas lipīdo slāni.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
278_505 1L pasūtīt Vajag ielogoties!

Roku mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, Linden - EWOL Professional Krēmziepes LINDEN
Šķidrās krēmziepes ar liepziedu aromātu, roku un ķermeņa ikdienas mazgāšanai.

Gatavas lietošanai. Piemērotas visu veidu ziepju dozatoriem. Labi puto un viegli noskalojas. Līdzeklis bioloģiski sadalās. pH - 6,0.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
706_670 Krēmziepes Linden 1 l ir Vajag ielogoties!

Roku mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, Krēma ziepes ar antibakteriālu iedarbību -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
486_525 500ml ar ābolu aromātu pasūtīt Vajag ielogoties!
787_129 1L ar ābolu aromātu pasūtīt Vajag ielogoties!
135_525 1L ar jasmīnu aromātu ir Vajag ielogoties!
867_563 1 L ar ziedu aromātu ir Vajag ielogoties!
785_786 5L ar ābolu aromātu ir Vajag ielogoties!
729_398 5L ar jasmīnu aromātu ir Vajag ielogoties!
788_992 5L ar ziedu aromātu ir Vajag ielogoties!

Roku mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, Šķidrās ziepes ar antibakteriālu iedarbību - Parastās šķidrās ziepes ar antibakteriālu iedarbību, ar krāsu un smaržu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
120_881 500ml ar ābolu aromātu pasūtīt Vajag ielogoties!
258_957 Blanidas Soft. 5L. pasūtīt Vajag ielogoties!
565_324 1L ar citrusu aromātu pasūtīt Vajag ielogoties!
748_680 1L ar ābolu aromātu ir Vajag ielogoties!
404_546 1L ar aprikožu aromātu pasūtīt Vajag ielogoties!
294_226 5L ar ābolu aromātu ir Vajag ielogoties!
678_938 5L ar aprikožu aromātu ir Vajag ielogoties!

Roku mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, Parastās šķidrās ziepes ar antibakteriālu iedarbību, bez smaržas un krāsas - Parastās šķidrās ziepes ar antibakteriālu iedarbību, bez smaržas un krāsas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
601_519 Antibakteriālas šķidrās ziepes S-B, bez smaržas 5L ir Vajag ielogoties!
890_899 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7
   Cenas uz 2018-05-10. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.3695988655 sekund!