SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
       Mehāniskie
       Digitālie
    Eksprestesti
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Mehāniskie
 Digitālie

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Yton - Ar neilona aproci, kuru aiztaisa ar velcro paņēmienu, un precīzs manometrs, ko piestiprina aprocei. Mērogs 0-300 mm Hg. Gaisa noplūde no piefiksētas aproces ir maks. 4 mm Hg minūtē. Manuālo darbību gaisa noplūde - 2/3 mm Hg. No 260 mm Hg līdz 15 mm Hg maksimālais noplūdes laiks - 10 sekundes. Mērogs ir secīgi sakārtots ik pēc 2 mm Hg. Nepastāvīga nulle (rādītājam nav apstāšanās punkta; tas brīvi šūpojas), lateksa pūslis ar hromētu vārstu. Hromēts gaisa krāns; gaisa izplūde tiek regulēta ar skrūvējamu vārstu. Assinsspiediena mērītājam ir mīksta mākslīgās ādas soma ar rāvējslēdzēju; soma atrodas kartona kastē. Pieejami 3 varianti: standarta, bez lateksa vai kopā ar stetoskopiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
452_168 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm un fonendoskopu Yton - Ekonomisks asinsspiediena mērītājs ar neilona aproci, kurai ir velcro aizdare, un uzticams manometrs, ko ar saspraudi piestiprina pie aproces. Mērogs 0 - 300 mm Hg. Gaisa nozplūde no aizvērta krāna maksimāli 4 mm Hg minūtē. Manuālo darbību gaisa noplūde iespējama līdz 2/3 mm Hg. No 260 mm Hg līdz 15 mm Hg maksimālais noplūdes laiks ir 10 sekundes. Mērogs ir secīgi sakārtots ik pēc 2 mm Hg. Nepastāvīga nulle (rādītājam nav apstāšanās punkta; tas brīvi šūpojas), neilona aproce ar āķīšiem un cilpiņām, lateksa pūslis ar hromētu vārstu. Hromēts gaisa krāns; gaisa izplūde tiek regulēta ar skrūvējamu vārstu. Assinsspiediena mērītājam ir mīksta mākslīgās ādas soma ar rāvējslēdzēju; soma atrodas kartona kastē. Pieejami 3 varianti: standarta, bez lateksa vai kopā ar stetoskopiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
728_815 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Yton aneroīda sfigmomanometrs - bez lateksa - Ekonomisks sfigmomanometrs-аneroīds. Bez lateksa, tam ir neilona aproce ar līplentas aizdari. Drošs manometrs ar stiprinājuma spaili, skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa, gaisa izvade - maksimāli 4 mm dzīvsudraba stabiņa/min. Manuālais deflācijas regulējums līdz 2/3 mm dzīvsudraba stabiņa - no 260 mm dzīvsudraba stabiņa līdz 15 mm dzīvsudraba stabiņa. Маksimālais deflācijas laiks - 10 sek. Skalas solis - 2 mm dzīvsudraba stabiņa. Peldošā nulle (rādītājam nav apstāšanās punkta un tas brīvi šūpojas). Neilona aproce Velcro. Lateksa lodīte ar hromētu vārstu. Hromēts gaisa krāns ar regulējumu. Piegādā mīkstā somā no mākslīgās ādas ar rāvējslēdzēju. Pieejams 3 variantos: standarta, bez lateksa un ar iebūvētu stetoskopu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
907_615 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli London - Mehāniskais tonometrs, ar vienu cauruli un krāsainu skalu, standartu, melnu, neilona, velcro, kalibrējamo manšeti Ø 55 mm.Manšetes izmērs: 52x15 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
949_625 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Tono - Izturīgs, uzticams asinsspiediena mērītājs, kura hromētais manometrs ir piestiprināts pie aproces; apgādāts ar aizsargājošu gumijas apli. Neilona aproce ar mākslīgās ādas nostiprinājumu. Divas caurules, pieauguša cilvēka izmēra manšete bez lateksa, ar standarta pūsli bez lateksa. Komplektā neilona soma un kartona kaste. Izgatavots Ķīnā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
583_809 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Gima shock proof sfigmomanometrs - Jauna sfigmamanometra-aneroīda koncepcija, tas pagriežas par 360 ° ērtākai caurskatei un piestiprināts tieši pie aproces ātrai nomaiņai. Viegls un bez lateksa. Aproce ir pietiekami izturīga, to var mazgāt vai dezinficēt. Regulējams manometrs kalibrēšanai jebkurā laikā (speciālu skrūvgriezi piegādā kopā ar manometru).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
534_876 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, London sfigmomanometrs - sarkans - Profesionāls, elegants, drošs un viegls tonometrs ar ABS manometru, integrāla lampiņa, precīzs augstas kvalitātes mehānisms, kalibrēta neilona aproce ar līplentu, kamera Ø 55 mm. Drukāta, viegli izlasāma instrukcija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
269_249 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm un kokvilnas manšeti - Mehāniskais asinsspiediena mērāmais aparāts ar divām caurulēm, ar melnu kokvilnas manšeti (140mm x508mm)diametrs 52mm,
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
382_515 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli Boston - Mehāniskais tonometrs ar gaisa nolaišanas vārstu un podziņu gaisa nolaišanai,lietojams ar labu vai kreisu roku, ar vienu cauruli, ar melnu, neilona, velcro, kalibrējamo manšeti pieaugušajiem, un lielu skalu Ø 65 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
573_325 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Tokyo automatic sfigmomanometrs - Profesionāls tonometrs ar lielu ciparnīcu, diametrs 65 mm, ar ērtām pogām. Izturīgs plastikāta korpuss no ABS, papildus prettriecienu gredzeni lielākai izturībai. Roktura pagrieziens par 360 °. Piegādā ar melnu neilona kalibrētu aproci ar D-gredzenu, melnu PVH caurulīti, kameru no melna PVH bez lateksa, neilona soma pārnēsāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
780_148 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Rome sfigmomanometrs - zils - Viegls un drošs sfigmomanometrs-аneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
405_946 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Minor 2 sfigmomanometrs - neilona velcro līplentas aproce - Augstas kvalitātes tonometrs ar tradicionālu dizainu un mūsdienīgām funkcijām. - Augsta manometra precizitāte; regulē, pagriežot skrūvi ideālai kalibrēšanai jebkurā darbības laikā. - Sistēma no 2 caurulītēm ātrai gaisa izlaišanai. - Pieejama ar mazgājamu aproci, ar velcro līplentu vai vates aproci.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
532_481 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Roma sfigmomanometrs - 2 caurulītes - Viegls un drošs sfigmomanometrs-aneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
318_880 pvc spuldze - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
415_150 pvc spuldze - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
609_812 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio sfigmomanometrs - Klasisks tonometrs, aproce no auduma ar līplentas velcro aizdari (zaļā vai pelēkā krāsā). Droša liela manometra ciparnīca, ērti nolasāma. Skala 0-300 mm Hg, graduēta (vienība 2mm Hg). Piegādā futlārī pārnēsāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
921_114 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Roma pediatriskais sfigmomanometrs - Viegls un drošs sfigmomanometrs-aneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
999_387 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Rome sfigmomanometrs - zils - fluorescents - Viegls un drošs sfigmomanometrs-аneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Speciāla fluorescējoša ciparnīca, kas ļauj izmantot sfigmomanometru pat tumšās vietās. Pateicoties šai īpatnībai, manometrs ir izmantojams ārkārtas gadījumos.Piegādā neilona somā ar līplentas velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
331_650 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli Roma - Mehāniskais tonometrs Roma ar vienu cauruli un 3 neilona manšetem zilā krasā, 11x35cm (bērnu), 15x49cm (standarta), 17.5x62cm (liela), ar gaisa nolaišanas vārstu
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
750_814 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Manšetes - Standartas manšetes
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
487_140 Manšete Riester ar 1 cauruli, pieaugušiem pasūtīt Vajag ielogoties!
304_856 Neilona manšete ar 1 cauruli 11 x 34 cm, bērnu (Ranger, Sirio, London, Boston, Roma 1T, Tokyo, Ri-san, Precisa, Minimus) ir Vajag ielogoties!
874_429 Neilona manšete ar 1 cauruli 52 x 15 cm, pieaugušiem(Ranger, Sirio, London, Boston, Roma 1T, Tokyo, Ri-san, Precisa, Minimus) ir Vajag ielogoties!
379_563 Neilona manšete ar 1 cauruli 53.5 x 14.5 cm, pieaugušiem(Ranger, Sirio, London, Boston, Roma 1T, Tokyo, Ri-san, Precisa, Minimus) pasūtīt Vajag ielogoties!
953_165 Neilona manšete ar 1 cauruli 61 x 17.5cm, pieaugušo liela (Ranger, Sirio, London, Boston, Roma 1T, Tokyo, Ri-san, Precisa, Minimus) pasūtīt Vajag ielogoties!
352_135 Neilona manšete ar 2 caurulem 11 x 34 cm, bērnu (Minor, Diplomat, Yton line, Roma 2T, Dallas, Big Ben, Empire) ir Vajag ielogoties!
682_739 Neilona manšete ar 2 caurulem 52 x 15 cm, pieaugušiem (Minor, Diplomat, Yton line, Roma 2T, Dallas, Big Ben, Empire) pasūtīt Vajag ielogoties!
450_356 Neilona manšete ar 2 caurulem 61 x 17.5 cm, pieaugušiem, liela (Minor, Diplomat, Yton line, Roma 2T, Dallas, Big Ben, Empire) ir Vajag ielogoties!
611_743 Neilona manšete ar 2 caurulem 7.5 x 26 cm, zīdaiņu ( Minor, Diplomat, Yton line, Roma 2T, Dallas, Big Ben, Empire) pasūtīt Vajag ielogoties!
746_894 Riester manšete ar 1 cauruli 54.5 x 14.5 cm - pieaugušo, melnā krāsā (Minimus II, Precisa, Ri-san, R1 Shock proof, E-Mega, Baby phon) pasūtīt Vajag ielogoties!
244_381 Zīdaiņu kokvilna manšete ar vienu caruruli 7,5x26cm, pelēka krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!
637_543 Liela manšete ar vienu cauruli 1 gab. ir Vajag ielogoties!
515_334 Neilona manšete 52 x 15 cm ar kameru un 1 cauruli melnā krāsā (Ranger, Sirio, London, Boston, Roma 1T, Tokyo, Ri-san, Precisa, Minimus) pasūtīt Vajag ielogoties!
704_358 Neilona manšete ar 1 cauruli 82x21cm (Ranger, Sirio, London, Boston, Roma 1T, Tokyo, Ri-san, Precisa, Minimus) pasūtīt Vajag ielogoties!
116_274 Neilona manšete ar 2 caurulem 82 x 21 cm, pieaugušiem, liela (Minor, Diplomat, Yton line, Roma 2T, Dallas, Big Ben, Empire) pasūtīt Vajag ielogoties!
511_356 35x11 cm, zila, ar 1 caruruli - N1 ir Vajag ielogoties!
368_782 Neilona manšete ar 2 caurulēm 35x11cm, zila, bērniem (Minor, Neo Fidelio Line) pasūtīt Vajag ielogoties!
848_978 Neilona manšete ar 2 caurulēm, 49x15cm, zila, pieaugušajiem (Minor, Neo Fidelio Line) pasūtīt Vajag ielogoties!
918_948 49x15 cm, melna, ar 1 cauruli - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
839_134 49x15 cm, sarkana, ar 1 cauruli - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
656_476 49x15cm, zila, ar 1 cauruli - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
669_157 62x17.5 cm, zila, ar 2 carurulēm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
259_577 62x17.5 cm, zila, ar 1 caruruli - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Manšete Riester - Manšete Riester ar 2 caurulēm, pieaugušiem, izmērs 54.5 x 14.5 cm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
574_231 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Minor - Asinsspiediena mērītājs, kuru jebkurā laikā ar skrūvgriezi var perfekti kalibrēt.- Divu cauruļu sistēma ātrai darbībai. - Pieejams ar mazgājama auduma pārsegtu velcro aproci vai aizāķējamas kokvilnas aproci. Pielāgojams mērītājs perfektai kalibrēšanai
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
914_539 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Dayton sfigmomanometrs - galda - Piegādā ar lielu ciparnīcu (Ø 113 mm) vieglai nolasīšanai. Papildus - soma ar rokturi vieglai pārnēsāšanai. Neilona aproce ar D gredzenu. Piestiprināms pie sienas.Svars 180 gr.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
385_847 Dayton sfigmomanometrs - galda N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Dallas sfigmomanometrs- ratiņi - Ātra un ērta aproces nodalījuma atvēršana, iespējams pagrieziens par 90 ° vieglai nolasīšanai. Visi DALLAS sfigmomanometri ir aprīkoti ar lielu ciparnīcu (Ø 150 mm) vieglai nolasīšanai, kalibrēta aproce no melna neilona un labu gaisa izlaišanas sistēmu. Skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
948_808 dallas sfigmomanometrs - stiprināms pie sienas pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sfigmomanometrs Roma combo komplekts - Praktisks komplekts ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem pamata diagnostikai. Piegādā neilona somā, tajā ietilpst: - Sfigmomanometrs Roma - Stetoskops - kods 32601 (bez pulksteņa) Rappaport tipa ar dubultu galviņu un dubultu caurulīti. - Gaisma Аlfa-pen - kods 25626 - Medmāsu šķēres - kods 34128 - Atzīme stetoskopam - Mērlenta. Visi priekšmeti ir zilā krāsā. Citas krāsas vai priekšmeti pieejami pēc pasūtījuma.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
768_633 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio komplekts 3 ar pediatrisko un pieaugušajiem paredzētu aproci - Sirio ar 3 aprocēm: bērnam (32910: Manšetes izmērs 10x34 cm.Roku apkārtmērs: 19x27 cm.
Pieaugušajam (32911: Manšetes izmērs 14.5x54 cm.Roku apkārtmērs: 26x41 cm,) un pieaugušajam liela izmēra (32912:Manšetes izmērs 16x63 cm.Roku apkārtmērs: 34,3x51 cm ) neilona somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
819_352 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, ar vienu cauruli - Mehāniskais tonometrs ar vienu melnu manšeti
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
469_549 Manšete ar 1 cauruli 70x15 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
902_300 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3
   Cenas uz 2018-08-16. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.5025990009 sekund!