SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
    Eksprestesti
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Vienreizlietojamie materiāli
 Medicīnas somas
 Diagnostikas ierīces
 Analizatori
 Pacientu monitorings
 Asinsspiediena mērāmie aparāti
 Eksprestesti

Glikozes,Holesterīna un Triglicirīdu noteikšanai, Multicare In - Multiparametru ierīce diagnostikai multiCare in © ar kapilāru arspitāciju nosaka šādus parametrus: - glikoze, - holesterīns, - triglicerīdi asinīs. MultiCare IN tika izstrādāts, lai veiktu vairākas analīzes, vienkārši izmērot pirkstu nospiedumus. Josliņas var nomainīt. Аutomātiska ieslēgšana ar josliņas ieliktņa palīdzību. Atmiņas apjoms 500 rezultātiem. Glikozes vidējā līmeņa rādījums pēdējām 7, 14, 21, 28 dienām. Optiskā daļa ir vienkārši notīrāma. Datu pārraide uz PK. Glikēmijas paškontrole ļauj diabēta pacientam nekavējoties saņemt informāciju par viņa/viņas glikozes līmeni, bet tas jāveic tikai pēc apmnācības ar ārstu vai kvalificētu medicīnas speciālistu. Svarīgi atzīmēt, ka paškontroli nedrīkst veikt bez pastāvīgiem ārsta novērojumiem. HOLESTEROLOĢISKĀS JOSLAS Ar josliņu palīdzību var ātri pārbaudīt holesterīna līmeni asinīs un informēt par to ģimenes ārstu, lai atrastu piemērotu terapiju vai pārbaudītu esošo. Ieteicams pārbaudīt holesterīna koncentrāciju asinīs tiem cilvēkiem, kuri regulāri smēķē, lieto pārāk daudz alkohola un ēd treknu pārtiku, turklāt piekopj mazkustīgu dzīvesveidu. Īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri jau ir sirguši ar sirds slimībām. Теsts tiek veikts ātri, apmēram 9 stundās. TRIGLICERĪDU JOSLIŅAS Izmantojot triglicerīdu josliņas MultiCare-in, var ātri pārbaudīt triglicerīdu līmeni asinīs. Triglicerīdu līmenis asinīs ir atkarīgs pāretikas treknuma vai no lipīdu metabolisma izmaiņām, kā arī no cukura diabēta, nefrotiskajiem sindromiem, problēmām ar aizkuņģa dziedzeri, akūta alkoholisma. Izpildot testu, neēst un nedzer (dzert tikai ūdeni) vismaz 12 stundas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
844_278 Triglicerīdu stripi Multicare In - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
916_642 Triglicerīdu stripi Multicare In - N5 pasūtīt Vajag ielogoties!

Glikozes,Holesterīna un Triglicirīdu noteikšanai, Multicare - Komplektā ir neilona somiņa, lancetes iekārta, 10 lancetes un lietošanas instrukciju. Mērīšanas diapazons: glikoze 25-500 mg/dl (1.3-28 mmol/l); triglicerīdi 50-500 mg/dL (0.5-5.6 mmol/l); holesterīns 130-400 mg/dL (3.3-10.2 mmol/l). Izmērs: 48 x 104 x 20.5 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
324_461 Glikozes kontrolšķīdums Multicare® pasūtīt Vajag ielogoties!
424_962 Glikozes stripi - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
832_211 Glikozes stripi - N50 pasūtīt Vajag ielogoties!
194_885 Holesterīna kontrolšķīdums Multicare® pasūtīt Vajag ielogoties!
727_732 Holesterīna stripi - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
981_271 Holesterīna stripi - N5 pasūtīt Vajag ielogoties!
436_883 Ierīce glikozes, holesterīna un triglicerīdu pārbaudei Multicare® pasūtīt Vajag ielogoties!
175_957 Triglicerīdu kontrolšķīdums Multicare® pasūtīt Vajag ielogoties!
111_651 Triglicerīdu stripi - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
235_703 Triglicerīdu stripi - N5 pasūtīt Vajag ielogoties!

Glikozes noteikšanai, Accu-Check Active Glikoze - Glikozes teststrēmeles Accu-Check Active
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
775_271 teststrēmeles - N50 ir Vajag ielogoties!

Glikozes noteikšanai, Ogcare - OGCare ® - vienkārša un precīza glikozes monitoringa sistēma asinīs. Аuto-kodēšana. Samazināts asins apjoms - 0,5 mkl. Rezultāra nolasīšanas laiks tikai 5 sekundes. Viegli izmantojams. Plats displejs. Josliņu ežektors.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
192_522 OGCare pilns komplekts, kurā ietilpst 10 glukozes stripi un 10 lancetes pasūtīt Vajag ielogoties!
270_155 Glikozes stripi-N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
954_940 Glikozes stripi-N50 pasūtīt Vajag ielogoties!

Glikozes noteikšanai, On Call Plus - Precīzs rezultāts 10 sekunžu laikā. Tikai 1 µl parauga lielums. Automātiskā kalibrēšana ar koda čipu.
Komplektā: standarta piederumi, 10 stripi, koda čips, kontroles sķīdums, 10 sterilas lancetes, lancetes ierīce, tīrs paliktnis, pārvietošanas soma, instrukcija, reģistrācijas žurnāls.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
506_104 Lancetēšanas ierīce - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
536_370 Lancetes 28G - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
355_752 Lancetes 28 G - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
734_712 Glikozes stripi - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
443_432 Glikozes stripi - N50 pasūtīt Vajag ielogoties!
700_386 Glikozes stripi - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
188_753 Kontrolšķīdums - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
976_393 Asins glikozes mērītājs Plus - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
702_724 Asins glikozes mērītājs Plus (pilns komplekts) - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Glikozes noteikšanai, Bsi Care - BSICare® - ierīce glikozes pašdiagnistikai, izmanto ar Android sistēmas viedtālruni. Paškontroles sistēma telemedicīnai ir vienkārši izmantojama un praktiska. Pacienta un ārsta interaktīvais kontakts visur un jebkurā laikā. Īpašs serveris. Īpaša televadība. Аutomātiska programmatūras atjaunošana. Mijiedarbība ar pacientu, izmantojot pop-up/txt sms/email. Sistēma garantē: glikozes lielumu monitorings un saglabāšana jebkurā situācijā. Datu drošība: nav iespējams zaudēt datus. Аutomātiska dizbēta dienasgrāmatas izstrāde, ar kuru var tieši sazināties, izmantojot viedtālruni. Аutomātiska izziņošana. Rezultātu nodošana uz Web-platformu. Personālā on-line saraksta izveidošana ar dažādiem piekļuves līmeņiem vienam pacientam vai medicīniskajai struktūrai. Grafiska mērījumu izstrāde. Efektīvo josliņu patēriņa analīze. Terapeitiskā plāna monitorings.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
447_493 Ierīce BSI Care -N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
965_809 Glikozes stripi BSI Care-N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
132_459 Glikozes stripi BSI Care-N50 pasūtīt Vajag ielogoties!

Glikozes noteikšanai, Ihealth Bg5 - iHealth izstrādā inovatīvus mobilos personālos veselības aizsardzības produktus. iHealth produkti ar bezvadu pieslēgumu pie Bluetooth IPAD, iPhone, IPod un sistēmai Android, ļauj viegli izmērīt un uzraudzīt personas datus un uzreiz darīt tos zināmus ģimenei vai ārstam. BG5 Bezvadu glikozes monitoringa komplekts Ergonomisks bezvadu glikozes monitors – pirmrindas tehnoloģija, augsta drošība un kabatas izmērs. Sistēma Gluco-Monitoring Wireless Smarts ir ērts veids, kā izmērīt un ierakstīt glikozes līmeni asinīs ar mobilās ierīces palīdzību. – Mērījumu rezultāti nekavējoties tiek nodoti, izmantojot bezvadu pieslēgumu. – Saglabā līdz 500 izmēģinājumu rezultātiem. – Nosaka atgādnes un uzrāda glikozes un insulīna parametrus un tendences dažādos veidos. – Аutomātiski seko testa-josliņu skaitam un derīguma termiņam, nav nepieciešama uzskaite vai kodēšana. – Darbojas online un offline , datus automātiski ielādē katrā pieslēgumā. Komplektā ietilpst testa sloksnītes, lancetes, ierīce pirksta pārduršanai, kontroles šķīdums un kārba ierīces pārvietošanai. Instrukcija 5 valodās: angļu, franču, itāļu, spāņu, vācu. 2 gadu garantija Programmatūra iHealth MyVitals App - bezmaksas: jaudīgs iHealth MyVitals App ļaus vadīt visus datus par veselības stāvokli ar lietotāja grafikiem, statistiku un tendencēm. Šis unikālais pielikums kontrolē attiecību starp dažādiem parametriem, tādiem kā asinsspiediens, svars, kaloriju un darbības patēriņš . Savienojamība ar visām kompānijas Apple un Android platformām. Ietilpst bezmaksas serviss iHealth Cloud. MyVitals App pieejams GB, FR, IT, ES, DE, TR, JP, KR, CN valodās. Citas ES valodas būs pieejamas tuvākajos mēnešos. Programmatūra iHealth PROFESSIONAL App - bezmaksas: IPad pielikums, speciāli izstrādāts profesionāļiem. Tas ļauj bez vadiem vadīt visu I-Health profesionālo ierīču klīnisko parametru unikālos pielikumus. Free iHealth App un serviss Cloud. Теhniskie parametri • Mašīnas izmērs: 9 × 34,5 × 19 mm • Мērījumu metode: amperometriskā tehnoloģija ar glikozes oksidāzes izmantošanu • Rezultātu diapazons: 20 mg/dl ~ 600 mg/dl (1,1 mmol/l ~ 33,3 mmol/l) • Barošanas avots: līdzstrāva 3,6 V • Asiņu avots: svaigas kapilārās asinis • Asiņu apjoms: min. 0,7 mikrolitri Standarta aksesuāri • 10 testa-sloksnītes • 10 lancetes • Ierīce pirksta ādas pārduršanai • Kontroles šķīdums • USB kabelis uzlādei • Kārba ierīces pārvietošanai
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
831_128 Ihealth Bg5-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
310_354 iHealth BG5 glikozes stripi-N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
878_749 iHealth BG5 glikozes stripi-N50 pasūtīt Vajag ielogoties!

Laktātas noteikšanai, Lactate Scout+ - Kabatas formāta ierīce ātrai, precīzai un drošai laktozes mērīšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
715_753 Laktātas strīpi Lactate Scout+ N24 pasūtīt Vajag ielogoties!
143_874 Ierīce Lactate Scout+ pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Oxy-4 portatīvais oksimetrs - zils - Sensoru pulsoksimetrs pulsa kontrolei: piesātināšana ar skābekli, pulsa biežums un perfūzijas indekss. – Tas ir viegls, neliela izmēra un ar to viegli strādāt. - SpO2 lieluma un pulsa biežuma precīzi mērījumi. – Divkrāsu displejs SpO2, PR, PI, Plethysmogram un pulsa impulsi. – Mērījumu diapazons: SpO2 35 - 99%, pulsa biežums - 30 ... 240 sitieni minūtē. – Inovatīvs attēls. – Аutomātiska ieslēgšana /izslēgšana. – Vairāk nekā 30 stundas nepārtraukta darba ar sārmu baterijām 2AAA – Vizuālās un skaņas signalizācijas funkcija. – Akumulatora baterijas sprieguma indikācija, trauksmes signāls par zemu akumulatora spriegumu. – Novērsta ūdens iekļūšana, noturīgs pret triecieniem. – Lietošanas instrukcija 8 valodās: GB, FR, IT, DE, ES, PT, GR, PL. - Izmērs: 66 х 36 х 33 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
910_681 Oxy-4 portatīvais oksimetrs - zils pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Oxy-4 portatīvais oksimetrs - oranžs - Sensoru pulsoksimetrs pulsa kontrolei: piesātināšana ar skābekli, pulsa biežums un perfūzijas indekss. – Tas ir viegls, neliela izmēra un ar to viegli strādāt. - SpO2 lieluma un pulsa biežuma precīzi mērījumi. – Divkrāsu displejs SpO2, PR, PI, Plethysmogram un pulsa impusi. – Mērījumu dipazons: SpO2 35 - 99%, pulsa biežums - 30 ... 240 sitieni minūtē. – Inovatīvs attēlojums. – Аutomātiska ieslēgšana /izslēgšana. – Vairāk nekā 30 stundas nepārtraukta darba ar sārmu baterijām 2AAA – Vizuālās un skaņu signalizācijas funkcija. –Akumulatora baterijas sprieguma indikācija, trauksmes signāls par zemu baterijas spriegumu. - Ūdensizturīgs, triecienizturīgs. – Lietošanas instrukcija 8 valodās: GB, FR, IT, DE, ES, PT, GR, PL. - Izmērs: 66 х 36 х 33 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
802_122 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Oxy-100 programmatūra - Šī programmatūra ļauj ielādēt un saglabāt visus mērījumus, izmantojot USB-portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
317_397 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Pirksta oksimetrs Oxy-5 - Skabekļa satura diapazons: 50 līdz 99. Pulsa ātruma diapazons: 30 bpm līdz 240 bpm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
609_266 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
648_704 Pirksta oksimetrs Oxy-5 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Bezvadu pulsa oksimetrs Ihealth - Bezvadu pulsa oksimetrs ihealth, iHealth izstrādā inovatīvus mobilos personālos produktus veselības aizsardzībai. iHealth bezvadu produktiem ir pieslēgums Bluetooth izmantošanai IPAD, iPhone, IPod un sistēmai Android, ar to var viegli izmērīt un kontrolēt personālos datus un nekavējoties darīt tos zināmus ģimenei vai ārstam.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
571_659 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Oxy-6 portatīvais oksimetrs - Portatīvais BPM-200 ir elektronisks pulsoksimetrs, lai mērītu pacienta arteriālo asiņu piesātinājumu ar skābekli un pulsa biežumu. Ar monitoru, izvadu uz printeri un iebūvētu bateriju. Plethysmographic viļņa forma 12 stundu ilgumā attēlo pacienta stāvokli. Iekļauta zonde pieaugušā pirkstam un baterijas. Теhniskie parametri • Elektrobarošana: 100-240 В, 50/60 Hz • Аkumulators: svina-skābes akumulatoru bloks (12 volti) • Mērāmie parametri: - Piesātinātība 35-100% - Pulsa biežums: 30-250 sitieni minūtē • SpO2 izvads un pulsa biežums • Аutomātisks pastiprinājuma regulējums ātrai reaģēšanai un precīziem mērījumiem • Rokturis ērtai transportēšanai • Šķidro kristālu displejs: 240 х 64 mm • Nellcor- savienojams izvads SpO2 zondēm • Darba ilgums ar bateriju - 4 stundas. Baterijas uzlādes noturības ilgums - 20 stundas • Izmērs: 75 х 225 х 175 mm • Svars: 3,5 kg • Lietošanas instrukcija angļu un itāļu valodā • Izgatavots Korejā
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
804_542 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Oxy-pediatriskais krāsu pirksta oksimetrs - Līdzīgs Оxy-6, bet ieteicams izmantošanai pediatrijā. Ierīces ievads atbilst bērnu pirkstiem, sākot no 2 gadu vecuma (pirksta diametrs 8-16mm). Piegādā ar diviem akumulatoriem un bateriju uzlādes ierīci no USB porta. Visi pārējie parametri līdzīgi OXY-6 modelim. Теhniskie parametri • Pulsa biežums - Diapazons: 30-240 sitieni minūtē - Precizitāte: ± 2 уд (2%) – Izšķirtspēja: 1 sit. • SpO2 - Diapazons: 35% -99% - Precizitāte: - ± 2% (75-99%) - ± 3% (50-75%) - Izšķirtspēja: 1% • Perfūzija - Diapazons: 0-20% - Precizitāte: ± 0,1% (0-20%) - Izšķirtspēja: 0-1% • Indekss: - Precizitāte: ± 0,2% (20-25%) • Trauksmes signāls: SpO2: zemākā robeža 90% • Pulsa biežums: zems: 120 sitieni minūtē • Barošana : baterija 3.2V uzlādējama • Normas: IEC 60601-1-2 Klase II Standarta piederumi • 2 litija akumulatoru baterijas • АC adapters• Soma pārnēsāšanai
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
187_879 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Bezvadu pulsa oksimetrs - Skābekļa piesātinājuma (SpO2) un pulsa frekvences (BPM) noteikšanai. Ir iespējama savienošana ar iPad aplikāciju iHealh un Cloud.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
845_646 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Nonin go2 pulsa oksimetrs - 9570 (gb.fr.es.pt) - GO2 izgatavoti saskaņā ar tādiem pašiem tehniskajiem parametriem un pēc tādām pašām tehnoloģijām, kā profesionālie oksimetri Nonin, bet tie paredzēti cilvēkiem, kuri cieš no aizdusas, noguruma vai ierobežotām darbības spējām. – Augsts izturīgums: iztur kritienu no 1 m augstuma, mitrumisturīgs. – Uz pacientu orientēts displejs – Pirkstu izmēru diapazons no pediatriskā līdz pieauguša cilvēka izmēram – Viegli nolasāms perfūzijas indikators – Lietotāja rokasgrāmata GB, FR, IT, DE, ES valodā Теhniskie parametri • Piesātinājuma mērījumu diapazons: 0-100% ± 2 cipari (70-100%) • Pulsa biežuma mērījumu diapazons: 18-321 sitieni minūtē ± 3 cipari (20-250 sitieni minūtē) • Displeja apgaismojums • 2400 izmēģinājumi (21 stundu izmantojams) ar vienu ААА bateriju • Bez lateksa
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
695_186 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Oxy-10 pirksta oksimetrs - Profesionāls pulsoksimetrs pulsa kontrolei: piesātinājumu ar skābekli un pulsa biežumu kontrolē caur pacienta pirkstu (pieaugušais, bērns, jaundzimušais). – Bezvadu tehnoloģija ar efektīvu datu pārraidi uz datoru vai mobilo telefonu – Ārējie pediatriskie sensori SpO2 ir pieejami 3 izmēros bērniem un jaundzimušajiem – Liels krāsu displejs OLED - SpO2, PR, pulsa impulsi, P.I., pletismogramma – Skaņas un vizuālie trauksmes signāli, kurus regulē lietotājs – Uz pacientu orientēts displejs
- Papildus stabilitāte kustībai mērījumu laikā. –Lietotāja instrukcija angļu, franču, itāļu, vācu, spāņu, grieķu, portugāļu, poļu, arābu valodās. Piegādā neilona somā ar baterijām. Теhniskie parametri • Pulsa biežums: - Diapazons: 30-240 sitieni minūtē - Precizitāte: ± 2 sitieni minūtē jeb 2% • SpO2: - Diapazons: 70% -100% - Precizitāte: 3% • Perfūzijas indekss: 0,2-20% • Trauksmes signāls: SpO2: 85-99% • Pulss - Augsts 100-240 sitieni minūtē - Zems 30-60 sitieni minūtē • Barošana: 2xLR03 baterijas (ААА) sārma 3,0 V līdzstrāvas • Izmērs: 60 х 33 х 30 mm • Svars: 35 g
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
129_856 Neonatal Reusable Probe pasūtīt Vajag ielogoties!
813_335 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
879_478 Oxy-10 Pediatric Reusable Probe pasūtīt Vajag ielogoties!
210_695 Oxy-10 Pediatric Reusable Rubber Probe pasūtīt Vajag ielogoties!

Pirksta oksimetrs, Oxy-50 pulsa oksimetrs ar programmatūru - Kabatas formāta pulsoksimetrs oxy-50 ar krāsu displeju rutinētai pārbaudei un monitoringam. Galvenie parametri: - Displejs: 1.8 krāsu OLED - Izšķirtspēja: 160 х 128 - Skaņas signalizācija, pulsa skaņas - Barošana: līdzstrāva 3 V - Programmatūra.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
331_941 Bērnu spo2 sensors priekš 351001 pasūtīt Vajag ielogoties!
707_253 Jaundzimušo vairākkārtlietojams spo2 sensors priekš 35100, bez vada pasūtīt Vajag ielogoties!
875_595 Jaundzimušo vienreizlietojams spo2 sensors priekš 35100, bez vada pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
   Cenas uz 2018-02-16. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.2821478844 sekund!