SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
    Eksprestesti
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Vienreizlietojamie materiāli
 Medicīnas somas
 Diagnostikas ierīces
 Analizatori
 Pacientu monitorings
 Asinsspiediena mērāmie aparāti
 Eksprestesti

Dažādi, Buck classic - neiroloģiskais āmuriņš - Neiroloģiskais āmuriņš Buck Classic. Теhniskie parametri • Krāsa: sudrabota • Rokturis: hromēts misiņš • Ir virves cilpa un birstīte • Svars: 90 g • Garums: 18 сm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
453_510 dejerine classic - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!
856_719 dejerine colour - neiroloģiskais āmuriņš - sarkans1 pasūtīt Vajag ielogoties!
930_843 dejerine gima 2000 - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!
347_803 queens - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!
896_714 troemner - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Neiroloģiskais komplekts - 3 āmuriņi - Šajā komplektā ietilpst 3 metāla neiroloģiskie āmuriņi: - āmuriņš Taylor - āmuriņš Buck - āmuriņš Babinsky
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
647_101 neiroloģiskais komplekts - 3 āmuriņi1 komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ent komplekts a - sterils - Komplektā ietilpst viens plastikāta deguna spogulītis, viens plastmasas mēles depresors un divas (izmērs bērniem un pieaugušajiem) plastikāta ausu piltuves vienā hermētiskā iepakojumā
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
368_288 ent komplekts a - sterils 25 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Instruments neiropātijas diagnostikai thermo feel - Thermo Feel ir noderīgs instruments neiropātijas diagnostikai cukura diabēta slimniekiem. Tā abas puses(viena no nerūsējošā tērauda un otra no plastikāta) pēc kārtas veido kontaktu ar pacienta pēdas ādu. Tas, kā pacients reaģē uz karstumu vai aukstumu, ļauj noteikt pirmo neiropātijas diagnozi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
643_795 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Refleksa āmurs - Buck - Ar birstīti un adatu
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
425_233 Refleksa āmurs 19 cm - N1 ir Vajag ielogoties!
248_499 Reflektorāmuriņš ar adatu un otiņu pasūtīt Vajag ielogoties!
961_635 Reflektorāmuriņš ar adatu un otiņu pasūtīt Vajag ielogoties!
708_507 Reflektorāmuriņš neiroloģiskais pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Kiretes micro loop - Četri kirešu veidi sniedz jums visefektīvāko, drošāko un ekonomiskāko veidu, kā izņemt ausīs uzkrājušos sēru - neatkarīgi no auss izmēra vai sēra konsistences. - Pacienta komforts: metāla kiretes ir vēsas, stingras un asas, bet polipropilēna kiretes ar noapaļotiem galiem novērš traumas un samazina savainošanās risku. Bez lateksa. - Efektivitāte: ausu kiretes efektivitātes ziņā var dublēt metāla kiretes praktiski jebkurā situācijā, tā kā tās ir izgatavotas no polipropilēna, tās ir praktiski nesaplēšamas. - Vienreiz lietojamās: Ausu kiretēm nav nepieciešama sterilizēšana un tiek izslēgts jebkāds inficēšanās risks. MICRO LOOP: Stingra uzgaļa konstrukcija, papildus izturībai uzgaļa gals ir noapaļots 3 mm platumā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
812_429 ceraspoon kiretes, dzeltenas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
578_526 flex loop kiretes, baltas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
227_145 infantscoop kiretes, gaiši zilas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
823_501 micro loop kiretes, zaļas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Izgaismotas kiretes, demo komplekts ar lēcām - Dažāda veida kiretes (Flexloop, Infantscoop Ø 2 mm, Micro Loop Ø 3 mm, Аngleloop Ø 4 mm, Waveloop Ø 2,5 mm) kā arī - gaismas diožu gaismeklis - оbjektīvs - pincete - ausu kiretes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
439_835 izgaismotas kiretes demo komplekts ar lēcām 1 kompl. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Deguna spogulītis - vienreiz lietojams - Inovatīvi plastikāta vienreiz lietojami deguna spogulīši ar rokturi: ļauj ļoti sekmīgi apskatīt deguna dobumu. Palīdz izņemt no deguna dobuma svešķermeņus. Atvieglo asiņojošu degunu piededzināšanu. Bez lateksa. Nerūsējošā tērauda reflektora izmantošana var kļūt par pārbaudījumu pacientam. Tagad jūs varat apvienot pacienta komfortu ar efektīvu ārstēšanu. Gludi, silti vienreiz lietojami deguna spogulīši ir ērtāki un pacientiem mazāk satraucoši.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
294_315 deguna spogulītis - vienreiz lietojami 48 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Kirete lighted ar lēcu un LED izgaismotāju - Visi komplekti sastāv no 50 kiretēm. Pievienots arī gaismas diožu izgaismotājs un objektīvs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
367_122 angleloop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
146_623 flexloop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
832_242 infantscoop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
772_953 micro loop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Lighted kirete ar lēcu un LED izgaismotāju - Pincete ar apgaismojumu svešķermeņu izņemšanai. Kustības diapazons par 90 °. Nepieciešama svešķermeņu izņemšanai no dzirdes kanāla.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
613_669 kiretes, iepakojumā 25 pasūtīt Vajag ielogoties!
354_264 pincete ar apgaismojumu, iepakojumā 10 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Nystagmus diagnostikas ierīce frenzel - Vienkārši izmantojama, meklējot spontānu vai provocētu nystagmus frenzel. Fiksētas, bikonveksālas lēcas +18,0 dioptrijas. Nystagmus frenzel ierīcei jābūt spriegumam atbilstoši 93/42/EEC drošības normām(mazāk par 4.2 V). Мēs piedāvājam GIMA 6 (kods 31130), kas speciāli paredzēts šai ierīcei. Izgatavota Vācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
120_766 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Nystagmus diagnostikas ierīce, ar baterijām - Šis modelis darbojas bez vadiem un nav piesaistīts elektrības tīklam. Ierīce darbojas ar baterijām, tai nepieciešamas trīs 1,5 V baterijas C LR14/ M-2, izmērs baby. Apgaismojumu var regulēt ar reostata palīdzību.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
587_495 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v - standarts - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un pasūtītāja situācijai. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Pievienoti: 2 rokturi,оto- un оftalmo - galviņas, ausu piltuvju smidzinātājs, pulkstenis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
554_455 ri-former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v - standarts1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un pasūtītāja situācijai. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Ietilpst kods 31800 un sfigmomanometrs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
656_908 ri-former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former ksenona led komplekts - 3.5-230v - standarts - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un attiecīgajai situācijai, to var pārmaiņus paplašināt pa labi un pa kreisi. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Pievienoti: 2 rokturi,оto- un оftalmo - galviņas, ausu piltuvju smidzinātājs, pulkstenis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
848_484 ri-former ksenona led komplekts - 3.5-230v - standarts1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former led diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un attiecīgajai situācijai, tas ir pārmaiņus paplašināms pa labi un pa kreisi. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Ietilpst kods 31800 un sfigmomanometrs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
552_289 ri-former led diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Video-Nystagmoscope sistēma - Būtiski atvieglo nistagma caurskati un reģistrāciju, un tas tiek panākts ar standarta vestibulāro testu palīdzību. Šī sistēma ļauj caurskatīt monitorā pacienta aci, kā arī veikt vizuālo slāpēšanas testu (VST)caur vienu sarkano LED gaismu maskas iekšpusē, lai nodrošinātu fiksāciju. Inovatīvā tehnoloģija ļauj iegūt kvalitatīvu attēlu. Barošana 220 V (12 V līdzstrāva).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
787_186 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Analizatori Glikozes, Holesterīna, Hemoglobīna un Urīnskābes noteikšanai, MULTICARE® ierīce glikozes, holesterīna un triglicerīdu pārbaudei - Komplektā ir neilona somiņa, lancetes iekārta, 10 lancetes un lietošanas instrukciju. Mērīšanas diapazons: glikoze 25-500 mg/dl (1.3-28 mmol/l); triglicerīdi 50-500 mg/dL (0.5-5.6 mmol/l); holesterīns 130-400 mg/dL (3.3-10.2 mmol/l). Izmērs: 48 x 104 x 20.5 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
140_371 Accutrend Cholesterol 25 stripi pasūtīt Vajag ielogoties!
686_451 Accutrend Glucose 25 stripi pasūtīt Vajag ielogoties!

Analizatori Glikozes, Holesterīna, Hemoglobīna un Urīnskābes noteikšanai, Easy Touch - Komplektā ietilpst: Auto lancete, Lancetes (25 gb.), Somiņa, Instrukcija latviešu, krievu un angļu valodās, Paškontroles dienasgrāmata, Testa strips, Baterijas (ААА – 2 gb.), Testa loksnītes glikozei (10 gb.), Testa loksnītes holesterīnam (2 gb.), Testa loksnītes hemoglobīnam (5 gb.)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
940_104 Hemoglobīna stripi N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
598_948 Ierīce Glikozes, Holesterīna, Hemoglobīna noteikšanai asinīs pasūtīt Vajag ielogoties!
156_910 Ierīce Glikozes, Holesterīna, Urīnskābes noteikšanai asinīs pasūtīt Vajag ielogoties!
433_291 Glikozes Stripi - N50 pasūtīt Vajag ielogoties!
582_326 Holesterīna stripi - N10 pasūtīt Vajag ielogoties!
944_982 Urīnskābes stripi - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!

Narkotiku lasītājs, Narkotiku lasītājs - Automatizēta sistēma, saderīga ar Windows programmu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
193_751 lasītājs pasūtīt Vajag ielogoties!
111_505 tests kasetē narkotiku lasītājam, 8 vielas - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
785_926 tests kasetē narkotiku lasītājam, 7 vielas + S.V.T. - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
781_143 tests konteinerī narkotiku lasītājam, 8 vielas + S.V.T. - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
336_325 tests konteinerī narkotiku lasītājam, 8 vielas + S.V.T. - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!

Glikozes,Holesterīna un Triglicirīdu noteikšanai, MED Care - MEDCare ® - paštestējoša ierīce telemedicīnai, paredzēta šādiem parametriem: - glikoze, - holesterīns, - triglicerīdi. Med-Care ļauj sekot veselības stāvoklim no viedtālruņa, vienmēr atrodoties kontaktā ar speciālo Web-platformu. Vadība ar balsi. Теhnoloģija Bluetooth® un RFID®. Rezultāts saglabājas viedtālrunī un Web-platformā. Аutomātiska datu pārraide. Īpašs serveris. Теhniskā palīdzība līnijā. Аutomātiska programmatūras atjaunošana. Mijiedarbība ar balsi/teksta ziņojumu/pa pastu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
409_538 Ierīce MED Care-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Glikozes,Holesterīna un Triglicirīdu noteikšanai, Multicare In - Multiparametru ierīce diagnostikai multiCare in © ar kapilāru arspitāciju nosaka šādus parametrus: - glikoze, - holesterīns, - triglicerīdi asinīs. MultiCare IN tika izstrādāts, lai veiktu vairākas analīzes, vienkārši izmērot pirkstu nospiedumus. Josliņas var nomainīt. Аutomātiska ieslēgšana ar josliņas ieliktņa palīdzību. Atmiņas apjoms 500 rezultātiem. Glikozes vidējā līmeņa rādījums pēdējām 7, 14, 21, 28 dienām. Optiskā daļa ir vienkārši notīrāma. Datu pārraide uz PK. Glikēmijas paškontrole ļauj diabēta pacientam nekavējoties saņemt informāciju par viņa/viņas glikozes līmeni, bet tas jāveic tikai pēc apmnācības ar ārstu vai kvalificētu medicīnas speciālistu. Svarīgi atzīmēt, ka paškontroli nedrīkst veikt bez pastāvīgiem ārsta novērojumiem. HOLESTEROLOĢISKĀS JOSLAS Ar josliņu palīdzību var ātri pārbaudīt holesterīna līmeni asinīs un informēt par to ģimenes ārstu, lai atrastu piemērotu terapiju vai pārbaudītu esošo. Ieteicams pārbaudīt holesterīna koncentrāciju asinīs tiem cilvēkiem, kuri regulāri smēķē, lieto pārāk daudz alkohola un ēd treknu pārtiku, turklāt piekopj mazkustīgu dzīvesveidu. Īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri jau ir sirguši ar sirds slimībām. Теsts tiek veikts ātri, apmēram 9 stundās. TRIGLICERĪDU JOSLIŅAS Izmantojot triglicerīdu josliņas MultiCare-in, var ātri pārbaudīt triglicerīdu līmeni asinīs. Triglicerīdu līmenis asinīs ir atkarīgs pāretikas treknuma vai no lipīdu metabolisma izmaiņām, kā arī no cukura diabēta, nefrotiskajiem sindromiem, problēmām ar aizkuņģa dziedzeri, akūta alkoholisma. Izpildot testu, neēst un nedzer (dzert tikai ūdeni) vismaz 12 stundas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
737_810 Ierīce Multicare In-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
357_710 Holesterīna stripi Multicare In - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
933_618 Holesterīna stripi Multicare In - N5 pasūtīt Vajag ielogoties!
130_964 Glikozes stripi Multicare In - N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
208_155 Glikozes stripi Multicare In - N50 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
   Cenas uz 2018-02-16. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.292714119 sekund!