SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
    Eksprestesti
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Vienreizlietojamie materiāli
 Medicīnas somas
 Diagnostikas ierīces
 Analizatori
 Pacientu monitorings
 Asinsspiediena mērāmie aparāti
 Eksprestesti

OFTALMOSKOPI, Ri-Scope oto-oftalmoskops - 3.5v - Oto-оftalmoskops RI-SCOPE® - 3.5 V - C rokturis
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
979_459 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

OFTALMOSKOPI, Sigma plus f.o. ksenona oto-oftalmoskops - 3.5 V - Profesionāli diagnostikas komplekti ar optiskās šķiedras apgaismojuma sistēmu, ksenona halogēnu lampas 3,5 V, reostats gaismas intensitātes regulēšanai. Darbojas ar litija-jonu baterijām. Visi izstrādājumi izgatavoti no triecienizturīga plastikāta, un tiem ir izturīga un ērta fiksācijas sistēma ilgstošai lietošanai slimnīcās. Piegādā greznā korpusā, ierīce izmantojama ar uzlādes komplektu (31542) un litija-jonu akumulatora bateriju (31541). F.O. Xenon oto/ophthalmo komplekts 3.5V - F.O.otoskopa galviņa. - F.O. оftalmoskopa galviņa. – Divi rokturi ar baterijām. - F.O. deguna apgaismotājs. - 1 komplekts no 5 vairākkārt lietojamiem ausu uzgaļiem (2.5, 3.5, 4.5, 5.5 un 9.0 mm). - 1 komplekts ar 14 vienreiz lietojamiem ausu uzgaļiem (2,5 & 4,0 mm). - Rezerves oto/ophthalmo lampiņas. – Izturīgs korpuss. Теhniskie parametri. F.O. Xenon оtoskops: • Pagriežams lodziņš ar 3-kāršu palielinājumu labam attēlam un minimālam atstarojumam. • Distāls F.O. apgaismojums ar superspilgtu gaismas diožu gaismu. • Droša un viegla bloķēšanas sistēma. • Reostats. Ksenona оftalmoskops • 6 atveres: - Micro spot. - Maza. - Liela. – Ar fiksētu diafragmu. - Sprauga. - Ar sarkanas krāsas filtruа. • Uzlabots superspilgts ksenona apgaismojums. • Droša un viegla bloķēšanas sistēma. • Reostats.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
200_357 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

OFTALMOSKOPI, Heine beta 200s halogēnu oftalmoskops - 2.5v c-261.10.118 - Uzlabota asfēriskā optika un 74 soļi ( 1 dioptrija/1 solis). - Unikāla optiskā sistēma: HEINE optimizēts princips Gullstrand asfēriskā optika (apgaismojuma un novērošanas staru nošķiršana). Novērsts radzenes un varavīksnenes reflekss. Pilns apskats garantēts pat ar mazām zīlītēm. - XHL (ksenona-halogēnu tehnoloģija): spilgta, balta gaisma. - Apskates lodziņš ar multi-pārklājumu un recesiju: novērš klīstošo gaismu. - Оptika uzstādīta uz precīzas metāla šasijas. - Ergonomiska forma: ierīce piemērota acu orbītai ar komfortu jebkurā stāvoklī. - 7 atveres ar sarkanas krāsas filtru. - Lēcu diapazons: ideāls fokuss par ar lielām refrakcijas kļūmēm. Теhniskie parametri • 74 soļi ( 1 dioptrija/1 solis). + 1 D / solis: + 1 caur D +38. - 1 D / solis: -1 caur -36 D.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
577_620 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
924_357 069 spuldze 2.5v halogēns N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

OFTALMOSKOPI, Heine beta 200 halogēnu oftalmoskops - Unikāla asfēriska optiskā sistēma novērš acs radzenes un varavīksnenes refleksus. Tīklenes apgaismotā daļa paliek pilnībā redzama pat mazas zīlītes gadījumā (spilgta gaisma). BETA 200 ir 6 diafragmas ar atsevišķu zaļo filtru. Ieteicama mazām vai paplašinātām zīlītēm; piemērota atverei vai fluorescentajā oftalmoskopijā,kā arī fiksācijas izmēģinājumiem. Diapazons -35D līdz + 40D. Piegādā izturīgā korpusā ar rezerves spuldzi. Теhniskie parametri • 6 standarta diafragmas: sprauga, zvaigznītes veida stiprinājums ar polārajām koordinātēm, kobalta zils filtrs, liels punkts, mazs punkts, staigājošs punkts. • 6 diafragmas ar zaļu filtru.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
104_176 pārlādējams oftalmoskopa rokturis un Li-ion baterijas 3.5v li-ion N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
443_838 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
156_416 070 spuldze 3.5v halogēns N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

OFTALMOSKOPI, Welch allyn panoptic oftalmoskopa galviņa - 11810 - PanOptic ir kvalitatīvs izrāviens oftalmoskopijas koncepcijā. Pateicoties inovatīvajai optiskajai konstrukcijai, kura pazīstama kā optika AxialPointSource ™, tas ievērojami uzlabos jūsu acs dobuma izpēti. - Vienkārša un ātra piekļuve mazām, nepaplašinātām zīlītēm. - 5 reizes lielās redzes lauks nekā ar standarta oftalmoskopiem, acis nav paplašinātas. - 25 ° apskata leņķis, salīdzinot ar 5 ° standarta oftalmoskopa redzes lauku. - Palielinājums par 26%, un tas atvieglo acs tīklenes detaļu apskati. - Lielāks attālums starp ārstu un pacientu visiem sniedz lielāku komfortu. Patentētā Axial PointSource™ ļauj viegli strādāt ar nepaplašinātām zīlītēm, kā arī nodrošina 25 ° redzes lauku, kā rezultātā paveras labs skats uz acs dobumu, kas ir 5 reizes vairāk nekā jūs redzat ar standarta oftalmoskopu, ja acis nav paplašinātas. Halogēna HPX ™ lampa: nodrošina baltu, spilgtāku gaismu. Apžilbšanas nomākšanas sistēma: novērš traucējumus, kurus izraisa nevēlami atspulgi. Welch Allyn avoti 3.5 V Barošana: Savienojama ar jebkuru standarta barošanas avotu 3,5 V. Tai skaitā: galda uzlādes ierīce, sienas transformatori un litija-jonu baterija. Pacienta acu skalošanas trauks: Uzstāda un uztur pienācīgu apskates attālumu, nodrošina attēla stabilitāti, kalpo par pagrieziena punktu panoramēšanai ap tīkleni, palīdz ar orientāciju, izkliedē apkārtējo gaismu. Acu skalojamo trauku var iztīrīt un izmantot atkārtoti. PanOptic mīksts rokturis: Ergonomisks dizains maksimālam komfortam, līdzsvaram un ir pieejams vadības komandām. Aperture interfeiss: Ļauj izvēlēties mikro-, maza- un liela izmēra punktus. Ietilpst arī sarkanas krāsas filtrs, sprauga, atvere pusmēness formā radzenes pētījumiem. Dinamisks fokusējums: nepārtraukts fokusa regulējums, ērtas darbības precīzākai kontrolei un optimālai apskatei. Pieejamais fokusējuma diapazons sastāda no -20 līdz +20 dioptrijām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
211_570 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

OFTALMOSKOPI, Heine omega 500 xhl oftalmoskops - Binokulārs oftalmoskops ar netiešu iedarbību, barošanas avots mPack, reostats, transformators un 90 ° leņķa adapteris. - Super viegls, sver tikai 450 g. - Skaidra, precīza apskate: jauna apgaismojuma sistēma, tai skaitā ksenona-halogēnu tehnoloģija raida mazāk refleksu no radzenes un precīzu acs dobuma attēlu ar augstu izšķirtspēju, kurš ir līdz 100% spožāks. - Uzlabota mainīgās acs zīlītes funkcija, sinhronizēti var izvēlēties novērošanu un apgaismojumu jebkura izmēra zīlītei. Šī patentētā sistēma tika optimizēta un tagad nodrošina zīlīšu stereoskopiju robežās no 10 mm līdz 1 mm. - Pilnībā funkcionāls, 3 izmēru punkti: lieli, vidēji un mazi. Iebūvēts izkliedētās gaismas filtrs. 3 integrēti filtri: sarkans, kobalta zils un dzeltens. - Omega galvas komforta saite: tiek nodrošināta aizmugures joslas vertikālā regulēšana individuālam novietojumam.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
579_317 modernizēšanas komplekts (no xhl līdz led) N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
989_886 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
131_402 omega 500 led hq oftalmoskops N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Retinoskops, Ri-Scope f.o. retinoskopa galviņa 3.5v ksenons - viegla gaisma - Retinoskopa galviņa ri-scope f.o. 3.5v ksenons - viegls apgaimsojums
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
991_292 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Retinoskops, Ri-Scope l2 ksenona retinoskops - 3.5v - Retinoskops ri-scope l2 ksenons - 3.5v - C rokturis
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
643_738 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Retinoskops, Heine beta 200 retinoskops 2.5v - Ir ParaStop neitralizācijas punkta atrašanai (US pat.5,859,687): Vienkārša un precīza paralēlā stara izvēle. - Aizsardzība pret putekļiem, nav veicama apkope. - Vienota robežu un griešanās kontrole: ērta vadība. - Integrēts polarizācijas filtrs. - XHL (ksenona halogēnu tehnoloģija): spilgta, balta gaisma. Spilgts fundus-kameras reflekss, vienkārša neitralizācijas punkta atrašana - Ergonomiska forma: aizsargā pret klīstošu gaismu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
381_495 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pen LIGHT, Kabatas lukturītis ar Led rokturi - Gaismas diožu lukturītis LED Spirit Маteriāls: hromēts misiņš. Piegādā ar baterijām - 2 х ААА Krāsa: sudrabota
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
878_630 alfa lukturītis, plastmasas, zils N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
654_139 argenta lukturītis, metāla, melns N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
951_791 argenta lukturītis, metāla, zaļš N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
440_861 argenta lukturītis, metāla, sudrabkrāsas N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
372_640 beta lukturītis, tērauda, sudrabkrāsas N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
918_193 elegance lukturītis, metāla, zils N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
331_478 gima led pildspalva-lukturītis N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
529_935 LED OMEGA TORCH - grey pasūtīt Vajag ielogoties!
282_654 led radiant lukturītis, zelta krāsā N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
867_354 led radiant lukturītis, sarkans N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
530_175 led spirit lukturītis, metāla N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
698_809 usa lukturītis, plastmasas, balts N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Pen LIGHT, Welch allyn profesionāls lukturītis - Gaismas diožu lukturītis LED Spirit Маteriāls: hromēts misiņš Piegādā ar baterijām - 2 х ААА Krāsa: sudrabota Izcelsme: Āzija
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
280_551 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Alkotesteri, Kabatas alkotesteris - Kabatas formāta, viegli lietojams spirta testeris. Теhniskie parametri • Diapazons: Low & 0,2 ~ 1,5% BAC. • Precizitāte: ± 0.2 ‰ BAC kalibrētajā punktā (brīdinājuma līmenis). • Patērējamā jauda: 2 х 1,5 V baterijas ААА (komplektā neietilpst). • Digitālais displejs. • Izmērs 8.5 x 3 x 1 cm. • Piekļuves kompensācija: sākotnējā brīdinājuma funkcija, tuvojoties ‰ spirta robežai. • Аutomātiska barošanas atslēgšana: 2 minūtes. • Elpošanas pārbaude-tests: apmēram 6 sekundes. • Cikla laiks: apmēram 20 sekundes. • Izziņošanas līmenis: kalibrēts 0,5% BAC.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
686_742 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Alkotesteri, Alkohola testeris ar displeju - Kompakta ierīce alkohola koncentrācijas mērīšanai jūsu elpā. Digitāls/grafisks interfeiss un animācija, var to izmantot ar vienu roku. ‰ BAC un mg/l vērtības. Liels displejs, lai nolasītu pareizo elpas mērījumu (3 krāsu apgaismojums). Testeris ir iesaiņots kartona kastē kopā ar 3 izelpas caurulītēm ∅ 7 mm un vienu attīrīšanas uzbāzni. Personiskai pārbaudei. Diapazons: zems & 0.15 ~ 1.50‰ BAC vai 0.075 ~ 0.75 mg/l. Precizitāte: ± 0,2‰ BAC pilnīgs diapazons līdz trauksmes līmenim. Baterijas: 3x1.V AAA baterijas (nav komplektā. Displejs: Grafisks&Digitāls displejs ar 3 decimāliem punktiem (0,025% BAC). Tolerances kompensācija: pirmstrauksmes funkcija kopā ar triju krāsu apgaismojumu. Elpas paraugs: mazāk nekā 5 sekundes ilga izelpa. Apstrādes laiks: apmēram 20 sekundes. Aptuvenais lielums: apmēram 107x45x25 mm. Svars: 50 g (bez baterijām). Trauksmes līmeņa kalibrēšana: 0,5‰ BAC vai 0,25mg/l
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
125_592 Alkohola testeris ar displeju pasūtīt Vajag ielogoties!
721_683 Iemutis - N12 pasūtīt Vajag ielogoties!

Alkotesteri, Profesionālāis alkohola testeris ar printeri - Profesionālais elpas izgarojumu analizatora elementa sensora alkohola testeris ar printeri un pieskarienjutīgu ekrānu. Analizatora elements ir porains disks, kas abās pusēs plānā slānītī pārklāts ar platīna melno pulveri, un alkohols, nonākot kontaktā ar elementa virsmu, ķīmiski sabrūk. Šī procesa laikā katra sabrukusī molekula atbrīvo vairākus elektronus. Atbrīvoto elektronu skaits ir proporcionāls alkohola daudzumam. Tehniskās specifikācijas ● Displejs: Krāsa 3.2 TFT LCD ar pieskārienjutīgu ekrānu un grafisku viļņa formu ● Tastatūra: 5 taustiņu operācijas: uz augšu, uz leju, pa kreisi, pa labi, viss kārtībā ● Elektrības apgāde: uzlādējama AA baterija (apmēram 2500 mAh) ● Sasilšana: kamera & sensors sasilst automātiski ● Automātiska uzraudzība: plūsma tiek noteikta automātiski ● Uzglabāšanas apstākļi: - 40 grādi pēc Celsija līdz +85 grādi pēc Celsija ● Darbības apstākļi: - 20 °C līdz + 70 °C (optimāli - 20 °C līdz + 40 °C) ● PC ieraksta pārraide: pa USB vadu (CSV fails)● Savienojamība: Windows XP 7 ● Atmiņa: 10 000-18 000 atmiņas no apmēram 3000 pilnīgiem testiem: vadītāja vārds, mašīnas numurs, inspektora vārds, testa rezultāts ar datumu un laiku, atrašanās vietu, kalibrēšanas datiem... ● Mērīšanas precizitāte: standarta novirze ±0,025 mg/L vai ±5 no mērījuma ● Nobīde: parasti 0,8 no mērījuma vērtības/mēneša ● Lielums 188 x 78 x 33 mm ● Svars: 300 g kopā ar standarta piederumiem ● Integrēts printeris ● 25 iemuši ● 1 lielais iemutis ● Apgāde ar elektroenerģiju ● Strāvas stiprums: 100-240 - 50/60 Hz ● USB mašīnas adapteris ● Bezvadu pārraides modulis FIT - 133 printerim ● Pārnēsāšanas soma ● 4 papīra ruļļi ● Lādētājs
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
617_381 Papīrs rullī - N10 pasūtīt Vajag ielogoties!
406_674 Iemutis - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
701_526 Profesionālāis alkohola testeris ar printeri pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Deguna spogulis -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
883_133 Larongoskopijas (deguna) spogulis. PP, balts, vienreizlietojams. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Delta LED pildspalva-lukturītis - DELTA LED pildspalva-lukturītis ar baterijām
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
581_826 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Refleksa āmurs - Taylor -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
940_510 Refleksa āmurs 19 cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Pidspalva-lukturis -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
131_204 No metāla, ar baterijām ir Vajag ielogoties!
102_625 Plastikāta ir Vajag ielogoties!

Dažādi, Diabētiskās neiropātijas noteikšanai - Diagnostikas ierīce diabētiskās neiropātijas atklāšanai. Ar izbīdāma plastikāta monošķiedras pavediena palīdzību tas ļauj novērtēt izjūtu pazušanu un atgriešanos(sensorais tests). Tiek pētīti sensoru funkcijas līmeņi un izmaiņas neironu stāvoklī. Моnošķiedru kalibrē 10 gramu biezumā. Izmērs: 13 х 2,5 cm + 4 cm monošķiedra Piegādā somā ar lietošanas instrukciju vairākās valodās un 3 rezerves monošķiedrām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
229_311 Diabētiskās neiropātijas noteikšanai, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Loop-Spoon gima ausu kiretes - Kiretes divējādai izmantošanai: vienai sānu daļai ir karotes forma, otrai - gredzena forma. Individuāls iepakojums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
960_818 loop-spoon gima ausu kirešu komplekts 10 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Taylor āmuriņš - Neiroloģiskais āmuriņš Тaylor Gima. Теhniskie parametri •Krāsa: sarkana • Rokturis: plastikāts / nerūsējošais tērauds• Komplektā ir birstīte • Svars: 70 g • Garums: 20 cm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
817_775 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Instruments diabētiskās neiropātijas noteikšanai - Diagnostikas ierīce diabētiskās neiropātijas atklāšanai. Ar izbīdāma plastikāta monošķiedras pavediena palīdzību tas ļauj novērtēt izjūtu pazušanu un atgriešanos(sensorais tests). Tiek pētīti sensoru funkcijas līmeņi un izmaiņas neironu stāvoklī. Моnošķiedru kalibrē 10 gramu biezumā. Izmērs: 13 х 1,2 cm + 4 cm monošķiedra Piegādā somā ar lietošanas instrukciju vairākās valodās un 2 rezerves monošķiedrām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
913_259 Rezerves monošķiedru komplekts (3gb) pasūtīt Vajag ielogoties!
981_822 Monošķiedru ierīce, sensoro funkciju noteikšanai pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, 2-punktu ārtausts (plastikāta) - Izgatavots no plastikāta ABS. Skala uzdrukāta uz alumīnija plāksnes. Testēts ar diviem asiem punktiem neiroloģiskās apskates laikā un atspoguļo,cik smalki inervēti ādas apgabali. Divi diskriminācijas punkti ir droša un plaši izmantojama metode, lai noteiktu taktilo uztveri.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
776_119 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Buck classic - neiroloģiskais āmuriņš - Neiroloģiskais āmuriņš Buck Classic. Теhniskie parametri • Krāsa: sudrabota • Rokturis: hromēts misiņš • Ir virves cilpa un birstīte • Svars: 90 g • Garums: 18 сm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
408_169 babinsky - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!
689_402 babinsky gima 2000 - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!
735_618 buck classic - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!
172_391 buck colour - neiroloģiskais āmuriņš - dzeltens1 pasūtīt Vajag ielogoties!
516_385 buck gima 2000 - neiroloģiskais āmuriņš1 pasūtīt Vajag ielogoties!
468_472 hromēta virves cilpa1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
   Cenas uz 2018-02-16. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.2882459164 sekund!