SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
    Eksprestesti
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Vienreizlietojamie materiāli
 Medicīnas somas
 Diagnostikas ierīces
 Analizatori
 Pacientu monitorings
 Asinsspiediena mērāmie aparāti
 Eksprestesti

Termometri, Pieres termometrs1 - Vairākkārt lietojams pieres ķermeņa-temperatūras indikators. Netoksisks, nesatur dzīvsudrabu, drošs, neplīstošs, viegli nolasāms, šķidro kristālu termometrs. Nosaka normālu temperatūru vai drudzi 15 sekunžu laikā
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
710_116 N100 pasūtīt Vajag ielogoties!

Termometri, Infrasarkano staru termometrs THERMOFOCUS - Nolasa infrasarkano starojumu, ko izstaro ādas virsma un aprēķina precīzu ķermeņa temperatūru. Uztver temperatūru vienā sekundē - no 1 °C – 55 °C: plaša objektu klāsta mērīšanai - ķermeņa temperatūras skenēšana. Mod. 0700 - pamata – blistera 2 pogas – privātajiem lietotājiem. Nospiediet pogu ON, turiet to perpendikulāri pieres vidusdaļai. To var izmantot arī, lai izmērītu priekšmetu temperatūru. Mod. 1500 – 6 vienā. 3 pogas – ģimenes vai privātiem ārstiem. Apgādāts ar manuālo kalibrēšanas sistēmu. Mod. 1500 H1N1 – ārkārtas versija, speciāli izgatavots ārkārtas situācijām, var uzņemt tūkstošiem mērījumu katru stundu. Tāds pats kā 25571, bet ar obligāto MQCS funkciju. Tas ir aprīkots ar speciālu turētāju nēsāšanai ap kaklu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
192_439 Thermofocus mod. 1500, 6 vienā - N1 ir Vajag ielogoties!
706_435 Thermofocus mod. 1500, h1n1 - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
317_277 thermofocus mod. 700 - forehead1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Termometri, Ri-Thermo n infrared thermometer - - Precīzi ķermeņa temperatūras mērījumi ausī. - Atmiņā ietilpst 12 mērījumi. - Mērījums aizņem 1-2 sekundes. - Digitālais displejs optimālai lielumu nolasāmībai. Mērījumi°C vai °F. - Higiēnas un precizitātes nolūkā katram mērījumam jāizmanto jauns zondes vāciņš. Mērījumus nedrīkst izdarīt bez zondes vāciņa. Divas sārmu-mangāna baterijas AA 1,5 V var izmantot aptuveni 1000 mērījumiem. Piegādā ar 40 zondu vāciņiem pievilcīgā iepakojumā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
131_756 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Termometri, Otoskopa piederumi un rezerves daļas - Gara kameras zonde 75 х Ø 5,2 mm, paredzēta MD SCOPE VIDEO оtoskopam.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
289_723 elastīga kameras zonde 150 x diam 5.2 mm N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
951_614 gara kameras zonde 75 x diam 5.2 mm for md otoskopam N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
177_680 gara elastīga kameras zonde 300 x diam 5.2 mm, md otoskopam N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Trad - Tradicionāls alumīnija stetoskops, viegls un uzticams. Iesaiņots kartona kastē. Diafragmas galva: Ø 40 mm, zvans - Ø 20 mm, izgatavots no misiņa, paredzēts abām ausīm, gredzens nav auksts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
872_466 sarkans N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
494_240 tumši zaļs N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
971_890 dzeltens N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
234_772 sārts N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
805_302 melns N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
540_862 zils N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Trad1 - Tradicionālais Trad dubultās galvas alumīnija stetoskops, viegls un uzticams. Diafragmas galva: Ø 40 mm, zvans - Ø 20 mm, izgatavots no misiņa; stetoskops paredzets abām ausīm, gredzens nav auksts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
466_426 melns - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
870_363 sarkans - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
885_299 zils - N1 ir Vajag ielogoties!
670_729 tumši zaļš - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Pediatriskais fonendoskops Trad - Standarta alumīnija fonendoskops, viegls un izturīgs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
883_716 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Yton - Klausāmā Ø 45 mm, zvana Ø 30 mm (divkāršai galvai). Krāsains koordinējošs plastmasas fiksācijas gredzens. Izolējoša apdare.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
601_348 Zaļš - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Rappaportа fonendoskops -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
745_322 Rappaport tipa fonendoskops, melns - N1 ir Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Wan - Hromēts cinka sakausējuma fonendoskops ar uzskrūvējamu plastmasas fiksācijas apli, paredzēts abam ausīm, vienā krāsā ar polivinilhlorīda caurulēm, kuru gredzens nav auksts. Nodrošina optimālo akustisko sniegumu. Iesaiņots kartona kastē. Bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
929_994 burgundija krāsa - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
504_521 zils - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Fonendoskops -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
738_341 Divpusējs fonendoskops, littmann tipa ar melnu gumijas caurulīti - N1 ir Vajag ielogoties!
302_321 Vienpusējs fonendoskops, standarta tipa ar melnu gumijas caurulīti - N1 ir Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Wan1 - Hromēts cinka sakausējuma fonendoskops ar uzskrūvējamu plastmasas fiksācijas apli, paredzēts abām ausīm, vienā krāsā ar polivinilhlorīda caurulēm, kuru gredzens nav auksts. Nodrošina optimālo akustisko sniegumu. Iesaiņots kartona kastē. Bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
123_807 N1 ir Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Melns stetoskops duca - y - Тradicionāls stetoskops ar izturīgām, spēcīgi hromētām galviņām, ar peldošu diafragmu lieliskam akustiskajam jutīgumam. Teicami piemērots asinsspiediena mērīšanai un pacienta vispārējai izklausīšanai. Piegādā izturīgā kartona kārbā ar putuplasta izolāciju iekšpusē, ar vienu rezerves austiņu komplektu, rezerves diafragmu un lietošanas instrukciju. • Diafragma Ø 40 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
426_748 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Duca stetoskops - y burgundieša krāsā - DUCA ar hromētu galviņu - bez lateksa. Тradicionālie stetoskopi ar izturīgām, stipri hromētām galviņām, ar peldošu diafragmu lieliskam akustiskam jutīgumam. Teicami piemērots asinsspiediena mērīšanai un pacienta vispārējai izklausīšanai. Piegādā izturīgā kartona kārbā ar putuplasta izolāciju iekšpusē, ar vienu rezerves austiņu komplektu iekšpusē, rezerves diafragmu un lietošanas instrukciju. • Diafragma Ø 40 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
653_290 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Stetoskops duca - y - DUCA stetoskops ar hromētu galviņu - bez lateksa Тradicionālie stetoskopi ar izturīgām, stipri hromētām galviņām, ar peldošu diafragmu lieliskam akustiskam jutīgumam. Teicami piemērots asinsspiediena mērīšanai un pacienta vispārējai izklausīšanai. Piegādā izturīgā kartona kārbā ar putuplasta izolāciju iekšpusē, ar vienu rezerves austiņu komplektu iekšpusē, rezerves diafragmu un lietošanas instrukciju. • Diafragma Ø 40 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
875_335 black N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Melns duca stetoskops - y balta - BLACK DUCA ar melnu galviņu - bez lateksa - ar baltu caurulīti Тradicionālie stetoskopi ar izturīgām, stipri hromētām galviņām, ar peldošu diafragmu lieliskam akustiskam jutīgumam. Teicami piemērots asinsspiediena mērīšanai un pacienta vispārējai izklausīšanai. Piegādā izturīgā kartona kārbā ar putuplasta izolāciju iekšpusē, ar vienu rezerves austiņu komplektu iekšpusē, rezerves diafragmu un lietošanas instrukciju. • Diafragma Ø 40 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
274_621 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Duca stetoskops - y zils - DUCA ar hromētu galviņu - bez lateksa - ar baltu caurulīti Тradicionālie stetoskopi ar izturīgām, stipri hromētām galviņām, ar peldošu diafragmu lieliskam akustiskam jutīgumam. Teicami piemēroti asinsspiediena mērīšanai un pacienta vispārējai izklausīšanai. Piegādā izturīgā kartona kārbā ar putuplasta izolāciju iekšpusē, ar vienu rezerves austiņu komplektu iekšpusē, rezerves diafragmu un lietošanas instrukciju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
644_815 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Wan stetoskops ar dubultu galviņu - y - Īpatnības - hromēta galviņa no cinka sakausējuma, kuru ieskrūvē plastikāta gredzenā, binaurālās ārējās atsperes, polivinihlorīda caurulīšu krāsa tiek saskaņota ar gredzenu-kompensatoru. Labi akustiskie parametri. Galviņa: Ø 45 mm (pieaugušajiem), Ø 35 mm (pediatriskais), mazais Ø 30 мм. Piegādā kartona kārbā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
411_844 pasūtīt Vajag ielogoties!
756_832 oranžs - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Rappaportа fonendoskops Jotarap - Sprague Rappaport tipa dubultas galvas divkanālu caurules stetoskops bez lateksa. Šis pārveidojamais cinka sakausējuma stetoskops, kura galva ir pārklāta ar hromu un kuram ir dažāda lieluma galvas zvani, nodrošina universālu akustiku gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai uztvertu dažāda veida sirds un plaušu skaņas. Stetoskopa galvai ir maza un liela diafragma.- Individuialai skaņas pārraidei paredzēta divkanālu caurule. Divas atsevišķas 56 cm (22) atsevišķas, biezas caurules bez lateksa nodrošina individuālu skaņas pārraidi no stetoskopa galvas uz abām ausīm. Stetoskopu papildina piederumu komplekts (32590). Tajā ietilpst: 3 apmaināmi melnas plastmasas nesaldējoši zvani, rezerves diafragma pieaugušajiem un bērniem, viens pāris tīra neoprēna ausu uzgaļu, viens pāris melnu sēnes veida ausu uzgaļu. Viss ir iesaiņots kartona kastē ar instrukciju 6 valodās (angļu, franču, spāņu, itāļu, grieķu, portugāļu). Tehkiskās specifikācijas ● Mazās diafragmas diametrs ir 25 mm, lielās diafragmas diametrs - 37 mm ● Galva nofiksējas pozīcijā pēc katra 180° pagrieziena.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
504_376 Melns - N1 ir Vajag ielogoties!
906_621 Oranžs - N1 ir Vajag ielogoties!
913_893 Violets - N1 ir Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Tai-y pediatriskais stetoskops ar dubultu galviņu- gaiži zils - Īpatnības - hromēta galviņa no cinka sakausējuma, ieskrūvējama plastikāta gredzenā, binaurālās ārējās atsperes, polivinilhlorīda caurulīšu krāsu saskaņo gredzenu-kompensatoru. Labi akustiskie parametri. Galviņa: Ø 45 mm (pieaugušajiem), Ø 35 mm (pediatriskais), maza Ø 30 mm. Piegādā kartona kārbā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
162_199 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Dekoratīvais apvalks fonendoskopām - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
236_521 Gotiņa - N1 ir Vajag ielogoties!
747_222 Cūciņa - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
383_655 Pūķis - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Membrānas aizsargs -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
983_405 N200 pasūtīt Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Stetoskops ar dubultgalviņu - jotarp y - Stetiskops ar dubultu galviņu Sprague Rappaport, ar divām caurulītēm, bez lateksa, par standarta stetoskopa cenu. - 5 vienā, pieci darbības veidi 1 stetoskopā. Stetoskopa galviņa izgatavota no cinka sakausējuma un tai ir hromēts pārklājums. Stetoskopa galviņai ir dažādi izmēri bērniem un pieaugušajiem. Stetoskopu izmanto plaša sirds un plaušu trokšņu spektra atklāšanai. Krūšu daļa ar mazo un lielo diafragmu. - Dubulta caurulīte individuālai skaņas pārraidei Divas 56 cm (22) atsevišķas caurulītes ar biezām sieniņām bez lateksa nodrošina individuālu skaņas pārraidi. Stetoskopu piegādā ar aksesuāriem: 3 nomaināmas plastikāta galviņas ar gredzenu-kompensatoru, rezerves diafragmas bērniem un pieaugušajiem, viens austiņu pāris. Piegādā kartona kārbā, ar lietošanas instrukciju angļu, franču, spāņu, itāļu, grieķu, portugāļu valodā. Теhniskie parametri • Krāsa: zila • Маzā diafragma: Ø 25 mm • Lielā diafragma: Ø 37 mm • Galviņa nobīdās par 180 °
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
408_720 tirkīzkrāsas N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
543_325 aksesuāru komplekts N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
545_631 dzeltens N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
129_184 fuksija N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
582_498 gaiši zils N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
110_574 caurspīdīgs rozā N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
976_799 zaļš N1 ir Vajag ielogoties!
445_738 zils N1 ir Vajag ielogoties!

Fonendoskopi, Neonatālais stetoskops - Īpatnības - hromēta galviņa no hroma sakausējuma, to ieskrūvē plastikāta gredzenā,binaurālas ārējās atsperes, polivinilhlorīda caurulīšu krāsa tiek saskaņota ar pretsaaukstēšanās gredzena krāsu. Labi akustiskie parametri. Galviņa: Ø 45 mm (pieaugušajiem), Ø 35 mm (pediatriskā),mazā Ø 30 mm. Piegādā kartona kārbā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
537_942 Neonatālais stetoskops pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15
   Cenas uz 2018-08-16. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.4574429989 sekund!