SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
    Eksprestesti
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Vienreizlietojamie materiāli
 Medicīnas somas
 Diagnostikas ierīces
 Analizatori
 Pacientu monitorings
 Asinsspiediena mērāmie aparāti
 Eksprestesti

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Minor - Asinsspiediena mērītājs, kuru jebkurā laikā ar skrūvgriezi var perfekti kalibrēt.- Divu cauruļu sistēma ātrai darbībai. - Pieejams ar mazgājama auduma pārsegtu velcro aproci vai aizāķējamas kokvilnas aproci. Pielāgojams mērītājs perfektai kalibrēšanai
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
914_539 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Dayton sfigmomanometrs - galda - Piegādā ar lielu ciparnīcu (Ø 113 mm) vieglai nolasīšanai. Papildus - soma ar rokturi vieglai pārnēsāšanai. Neilona aproce ar D gredzenu. Piestiprināms pie sienas.Svars 180 gr.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
385_847 Dayton sfigmomanometrs - galda N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Dallas sfigmomanometrs- ratiņi - Ātra un ērta aproces nodalījuma atvēršana, iespējams pagrieziens par 90 ° vieglai nolasīšanai. Visi DALLAS sfigmomanometri ir aprīkoti ar lielu ciparnīcu (Ø 150 mm) vieglai nolasīšanai, kalibrēta aproce no melna neilona un labu gaisa izlaišanas sistēmu. Skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
948_808 dallas sfigmomanometrs - stiprināms pie sienas pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sfigmomanometrs Roma combo komplekts - Praktisks komplekts ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem pamata diagnostikai. Piegādā neilona somā, tajā ietilpst: - Sfigmomanometrs Roma - Stetoskops - kods 32601 (bez pulksteņa) Rappaport tipa ar dubultu galviņu un dubultu caurulīti. - Gaisma Аlfa-pen - kods 25626 - Medmāsu šķēres - kods 34128 - Atzīme stetoskopam - Mērlenta. Visi priekšmeti ir zilā krāsā. Citas krāsas vai priekšmeti pieejami pēc pasūtījuma.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
768_633 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio komplekts 3 ar pediatrisko un pieaugušajiem paredzētu aproci - Sirio ar 3 aprocēm: bērnam (32910: Manšetes izmērs 10x34 cm.Roku apkārtmērs: 19x27 cm.
Pieaugušajam (32911: Manšetes izmērs 14.5x54 cm.Roku apkārtmērs: 26x41 cm,) un pieaugušajam liela izmēra (32912:Manšetes izmērs 16x63 cm.Roku apkārtmērs: 34,3x51 cm ) neilona somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
819_352 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, ar vienu cauruli - Mehāniskais tonometrs ar vienu melnu manšeti
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
469_549 Manšete ar 1 cauruli 70x15 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
902_300 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
420_990 Bērnu manšete ar 1 caur.35.5x10cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Exactophon - Kvalitatīvs, precīzs, izturīgs asinsspiediena mērītājs. Tam ir uzticams manometrs, kas piestiprināts pie mākslīgās ādas balsta, un ļoti izturīga auduma ar lencēm savelkama aproce. Komplektā arī glīts futlāris un kaste.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
850_701 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, E-Mega sfigmamanometrs - Viegabalaina aproce; mazgājama, bez lateksa, var dezinficēt. - Aproce ātri piepūšama, pateicoties jaunajai ergonomiskajai konstrukcijai. - Precizitāte visā darbības laikā, speciāli rūdīta vara-berila diafragma spiedienam ar celtspēju līdz 600 mm Hg. - Komforts. - Precīzi regulējams gaisa vārsts. - Manometra pulētā virsma ir viegli dezinficējama. - liela ciparnīca ar diametru Ø 63 mm. - Triecienizturīgs polikarbonāta korpuss.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
795_427 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ri-San sfigmomanometrs - Augstas kvalitātes plaukstas tonometrs ar ergonomisku dizainu. Gaisa izlaides vārsts ir ērti regulējams ar pirkstgalu. - Kalibrēta neilona aproce ar velcro līplentu. - Bezlateksa kamera aproces piepūšanai. - Savienojuma caurulīte manometra augšējā daļā, lai netraucēti varētu izmērīt arteriālo spiedienu. - Мikrofiltrs gaisa izlaides vārsta un mērījumu sistēmas aizsardzībai. - Speciāli rūdīta vara-berila diafragma praktiski nenolietojas. - Precīza kustība garantē drošus mērījumus. - Меmbrāna var atrasties zem spiediena līdz 600 mm Hg. Теhniskie parametri • Viegli lasāma skala ar Ø 64, no 0 līdz 300 mm dzīvsudraba stabiņa, precizitāte ± 3 mm dzīvsudraba stabiņa • Augstas precizitātes gaisa izlaides vārsts ar precīzu regulējumu, nenolietojas. • Piemērots lietošanai ar labo vai kreiso roku.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
876_209 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli Berlin - Augstas kvalitātes asinsspiediena mērītajs ar ciparnīcu uz aproces: - Ļoti uzticams manometrs ar ļoti lielu (Ø 65 mm) ciparnīcu - Augstas kvalitātes izturīga auduma aproce ar mākslīgās ādas nostiprinājumu, aiztaisāma ar velcro paņēmienu - Ļoti liels PVC pūslis, 9 x 5 cm, bez lateksa, izgatavota Itālijā - Vācijā ražots manometrs. Tehniskā specifikācija ● VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE ● Īpaši liela ciparnīca, Ø 65 mm ● Augstas kvalitātes auduma manšete
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
550_274 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Mini aproce 1 caurulīte 16 x 5 cm - jaundzimušajiem - Aproces sfigmomanometram - modelis Mini - 16 х 5 cm, ar velcro aizdari, kamera no sintētiskā kaučuka EPDM, bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
769_424 mini aproce, 1 caurule, 16 x 5 cm, priekšlaicīgi dzimušajiem pasūtīt Vajag ielogoties!
322_332 mini aproce, 1 caurule, 23 x 5 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
499_935 mini aproce, 1 caurule, 29 x 7 cm, 4 mēn. - 3 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
227_557 mini aproce, 1 caurule, 33 x 9 cm, 3 - 7 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
318_417 mini aproce, 1 caurule, 40 x 11 cm, 7 - 10 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
544_808 5 mini aproču komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Precisa sfigmomanometrs - 1 caurulīte - Tipiska Ristera produkta kvalitāte. Kalibrēta neilona aproce ar velcro līplenti. -Lateksa kamera aproces uzpumpēšanai. Ergonomisks dizains no nerūsējošā tērauda. Pieslēgums ar vienu caurulīti. Gaisa izlaišanas vārsts ar precīzu regulējumu, izturīgs. Mikrofiltrs aizsargā gaisa izlaides un mērījumu sistēmas vārstu. -Speciāli rūdīta vara-berila diafragma ar augstu precizitāti. Membrānas celtspēja līdz 600 mm dzīvsudraba stabiņa.Viegli nolasāma alumīnija skala no 0 līdz 300 mm dzīvsudraba stabiņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
985_160 Asinsspiediena mērītājs Riester Precisa, ar 1 cauruli ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio pediatriskais komplekts ar 3 pediatriskajām aprocēm - Komplekts Sirio ar 3 pediatriskajām aprocēm: mini-aproce (32812) no 4 mēnešiem līdz 3 gadiem, mini-aproce (32813) no 3 līdz 7 gadiem, mini-aproce (32814) no 7 līdz 10 gadiem neilona somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
861_108 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Mini aproces, 2 caurulītes 29 x 7 cm - no 4 mēnešiem līdz 3 gadiem - Aproces sfigmomanometram - modelis Mini, 2 caurulītes, 16x5 cm, priekšlaicīgi dzimušajiem. Neilona aproce ar velcro līplenti. Sintētiskā kaučuka kamera EPDM, bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
113_234 mini aproce, 2 caurules, 29 x 7 cm - 4 mēneši līdz 3 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
707_513 mini aproce, 2 caurules, 40 x 11 cm - 7-10 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
319_989 5 mini aproču (ar 2 caurulēm) komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Erka switch 2.0 confort aneroīdais sfigmomanometrs - 1 caurulīte - Ierīce piedāvā izcilu ergonomiku, turklāt tā ir ērti lietojama arī kreiļiem. Izgatavota no triecienizturīga polikarbonāta, tai veikti eksperimenti attiecībā uz triecieniem saskaņā ar AAMI SP9. Caurskates stikliņš ir ķīmiski stabils. Misiņa vārsta skrūve ir precīzi regulējama. Mērījumu diapazons 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa plus mīnus 1%. Piegādā ar somu. Izgatavota Vācijā. 4 gadu garantija sistēmai, 2 gadu garantija manometram.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
601_748 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Erka switch simplex aneroīda sfigmomanometrs - 2 caurulītes - Izgatavots no triecienizturīga polikarbonāta, izmēģinājumi veikti saskaņā ar AAMI SP9. Pārlūkošanas stikliņš ir ķīmiski stabils. Misiņa vārsta skrūve darbojas perfekti un to var precīzi noregulēt.Mērījumu diapazons 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa plus/mīnus 1%. Melna aproce. Piegādā somā. Izgatavots Vācijā. 4 gadu garantija sistēmai, 2 gadu garantija manometram.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
822_158 erka switch simplex aneroīds sfigmomanometrs, 2 caurules pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Minimus ii sfigmomanometrs - MINIMUS® ir drošs, izturīgs un elegants plaukstas sfigmomanometrs-aneroīds. Hromēts manometra korpuss ar iebūvētu lampu un gaisa vārstu. Rokturis no nerūsējošā tērauda, Luer Lock savienojums. Aproce no melna neilona ar kokvilnas piemaisījumu, kalibrēta, aizdare ar līplentu cotton velcro. Korpuss pārnēsāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
773_313 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, R1 shock proof sfigmomanometrs - Augsta precizitāte, kura nemainās visā darbības laikā. Izgatavots Vācijā. - Triecienizturīgs no kritiena 120 cm augstumā. - Ciparnīca Ø 52 mm, melna ar sarkanu fluorescentu rādītāju. - Vārsta pamatne un gaisa vads ar precīzu metāla vārstu. - Divu komponentu korpuss no ABS. - Caurules vītņu savienojums ar korpusa augšējo daļu aproces ātrai nomaiņai un ergonomiskam darbam - Маksimāla piekļuve +/- 2 mm dzīvsudraba stabiņa. - Svars: 173 g
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
409_886 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Dallas sfigmomanometrs- uz statīva - Ātra un ērta aproces nodalījuma atvēršana. Visi DALLAS sfigmomanometri ir aprīkoti ar lielu ciparnīcu (Ø 150 mm) vieglai nolasīšanai, kalibrēta aproce no melna neilona un labu gaisa izlaišanas sistēmu. Skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa.5 rīteņi
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
553_835 dallas sfigmomanometrs - uz statīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Welch allyn dura ds55 sfigmomanometrs - Welch Allyn DS55 sfigmomanometrs izmanto triecienizturīgu tehnoloģiju DuraShock, tās ir praktiskas priekšrocības, salīdzinot ar tradicionālajiem sfigmomanometriem-aneroīdiem. Tas ir īpaši noderīgi situācijās, kad ierīcei jābūt maksimāli drošai, cik vien tas iespējams. Ar DuraShock tehnoloģiju mērīšanas ierīces: - Paliek kalibrētā stāvoklī ilgāk nekā tradicionālās ierīces, līdz ar to rādījumi ir precīzāki. - Labāk iztur kritienus. Šī ierīce iztur kritienus no 76 cm augstuma uz cietas virsmas, saglabājot kalibrējumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
775_328 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sanaphon sfigmomanometrs - Klasisks plaukstas sfigmomanometrs, bez lateksa, precīziem patstāvīgiem mērījumiem. Pievienots stetoskops. Sanaphon® garantē precīzus mērījumu rezultātus pacientiem ar sirds ritma traucējumiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
789_498 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio komplekts 5 ar 5 aprocēm - Sirio komplekts ar 5 aprocēm: maza bērnu aproce (32886), aproce bērniem (32888), aproce pieaugušajiem (32830), liela aproce pieaugušajiem(32834), augšstilba aproce (32837). Komplektu piegādā neilona somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
161_122 Sirio komplekts 5 ar 5 aprocēm pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Babyphon - Mehāniskais tonometrs Babyphone ar vienu cauruli un 3 neilona manšetem:
Jaundzīmušiem: 15.5x5 cm, roku apkārtne 5-8 cm
Zīdaiņiem: 23x7.5 cm - roku apkārtne 8-13 cm
Bērniem: size 35.5x10 cm - roku apkārtne 13-17 cm
Līdz 300 mmHg, ± 3 mmHg
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
578_760 Asinsspiediena pediātriskais mērītājs BABYPHON ar 3 manšetem pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, G5 heine sfigmomanometrs - Ar jaunajiem G5® un G7® Heine nez lateksa, GIMA piedāvā augstākās kvalitātes sfigmomanometru-аneroīdu. Lielisks dizains un funkcionalitāte, laba cenas un kvalitātes attiecība. Mūsdienīgs, funkcionāls dizains kopumā ar izteiktu mērījumu precizitāti, ierīce kalpo ilgi un pateicoties tam, Гейне G5® un G7® ir ideāli piemēroti izmantošanai klīnikā un praksē. - Bez lateksa - Ļoti izturīga konstrukcija. - Triecienizturīgais korpuss izgatavots no speciāliem, amortizējošiem materiāliem, izmantojot pēdējos sasniegumus liešanas tehnoloģiju jomā. - Мikrofiltrs aizsargā vārstu. - Lielgabarīta inflators paātrina gaisa izplūdi no aproces. Izgatavots Vācijā. Garantija 5 gadi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
986_497 g5 ir Vajag ielogoties!
566_313 g7 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Erka perfect aneroīdu sfigmomanometrs - Sfigmomanometrs ar vītņu vārstu precīzai aproces un korpusa koriģēšanai. - Ciparnīca Ø 48 mm - Korpuss no hromēta misiņa - Membrānas aizsardzības tehnoloģija - 2-caurulītes - Mērījumu precizitāte visā diapazonā: ± 3 mm dzīvsudraba stabiņa. Izgatavots Vācijā. Garantija 3 gadi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
595_325 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sfigmomanometrs ar grozu - Sfigmomanometrs ar grozu
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
948_574 ri-scope l1 f.o. oftalmoskopa galviņa 3.5v ksenona1 pasūtīt Vajag ielogoties!
443_141 ri-scope l1 f.o. otoskopa galviņa 3.5v ksenona1 pasūtīt Vajag ielogoties!
552_523 ri-spec ausu spoguļu dispensers1 pasūtīt Vajag ielogoties!
163_453 sfigmomanometrs ar grozu1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Big Ben uz statīva - Ātra un ērta aproces nodalījuma atvēršana. Big Ben sfigmomanometrs ir aprīkots ar lielu ciparnīcu (Ø 147 mm) vieglai nolasīšanai, kalibrēta aproce no melna neilona un labu gaisa izlaišanas sistēmu. Skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
172_771 big ben sfigmomanometrs - uz statīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ri-Former papildus modulis - Ri-former papildus modulis ar rokturi
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
393_213 ri-former papildus modulis, 1 rokturis 1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Kobold aneroīdu sfigmomanometrs - melns - Elegants un kompakts sfigmomamometrs biežai izmantošanai klīnikā un privātajā praksē. Ciparnīca no anodēta alumīnija Ø 48 mm. Precīzi noregulēts gaisa vārsts, ļoti kvalitatīva hromētā apdare. Skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa, solis - 2 mm dzīvsudraba stabiņa. Jauna tehnoloģija, gaisa ņemšana notiek caur manometra kapsulu, īpaši rūdīta vara-berila membrāna. Kodi 32693, 32695, 32696 nesatur lateksu. Izgatavots Vācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
660_682 melns pasūtīt Vajag ielogoties!
707_164 ar 3 bērnu aprocēm - pelēks pasūtīt Vajag ielogoties!
505_516 ar 6 aprocēm - pelēks pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ri-former diagnostikas stacija - Ri-former diagnostikas stacija
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
770_387 ri-former diagnostikas stacija - 3.5-230v pamata pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie, OMRON adapteris - Maiņstrāvas/līdzstrāvas adapters digitājiem arteriālā spiediena mērītājiem OMRON. Savienojamība ar: • koda 32949 OMRON M7 HEM-7322T-E Bluetooth. • koda 32944 OMRON M2 HEM-7121-E. • koda 32928 OMRON M3 HEM-7131-E. • koda 32948 OMRON M6 COMFORT HEM-7321-E.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
446_847 Omron adapteris pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie, Automātiskais digitāls asinsspiediena mērītājs Smart - Kompakts, аutomātisks, B.P.M. ar inovatīvām funkcijām: - Automātiskas piesūknēšanas tehnoloģija līdz vajadzīgajam spiedienam - Asinsspiediena skala pēc ВОЗ klasifikācijas – Neregulāru sirdspuktu detektors (IHB) - Vidējā lieluma aprēķins 3 pēdējiem mērījumiem – 2x60 mērījumu, datuma un laika saglabāšana atmiņā - Sistoliskā, diastoliskā spiediena un pulsa attēlojums - Kārba un instrukcija vairākās valodās (GB, FR, IT, DE, ES, PT, PL, GR, Arabic)instrukcija. Tehniskie parametri • Мērījumu metode: оscilometriskā, аutomātiska gaisa iepūšana u mērījumi • Manšetes kustība: 0-295 mm dzīvsudraba staba ±3 mm dzīvs. staba • Pulsa biežuma mērījumu diapazons: 40180 sitieni minūtē ±5% no mērījuma • Mērījumu diapazons: 30-280 mm dzīvsudraba staba • Barošanas avots: 2 x ААА baterijas 1.5V • Izmēri: 84 х 64 х 28 mm • LCD displejs: 31.9 х 39.6 mm • Svars: 110 g (bez barošanas elementiem) • Aproce plaukstas pamatnei: piemērojama plaukstas pamatnes apkārtmēram 14-19.5 сm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
764_541 Automātiskais digitāls asinsspiediena mērītājs Smart ar manšeti 22-30cm pasūtīt Vajag ielogoties!
190_336 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
694_311 Manšete 22-30cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
228_634 Manšete 30 -42 cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15
   Cenas uz 2018-08-16. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.4968729019 sekund!