SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Mēbeles
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
    Materiāli
    Iekārtas
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Materiāli
 Iekārtas

Vienreizlietojamie materiāli, Putekļu nosūcēji - Vienreizlietojami, nesterili, N100
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
888_885 Piparmetru krāsā ir Vajag ielogoties!
559_218 Rozā krāsā ir Vajag ielogoties!
816_723 Violetā krāsā ir Vajag ielogoties!
349_766 Zaļa laimā krāsā ir Vajag ielogoties!
967_595 Zilā krāsā ir Vajag ielogoties!

Vienreizlietojamie materiāli, Stomatoloģiskās pacientu salvetes - 3 slāņi, N100
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
891_545 Gaiši zilas- N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
657_325 Rozā- N100 ir Vajag ielogoties!
981_911 Violetas- N100 ir Vajag ielogoties!
327_444 Zaļas- N100 ir Vajag ielogoties!
267_141 baltas - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
494_183 Dzeltenas- N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
844_132 Oranžas- N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
608_703 Tirkīza - N100 ir Vajag ielogoties!
881_784 tumši zilas - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!

Vienreizlietojamie materiāli, Siekalu nosūcēji 1 - Uzgaļi gliemežveida, balti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
417_867 Baltā krāsā (gliemeži), nesterili, N100 ir Vajag ielogoties!

Vienreizlietojamie materiāli, Vates rullīši - N1000
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
634_217 1x3.8 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
658_751 Vates rullīši 08x38. N2000 1 iepak. pasūtīt Vajag ielogoties!
162_750 Vates rullīši 10x38mm. N1000 1 gab. ir Vajag ielogoties!

Vienreizlietojamie materiāli, Putekļu atsūcēji autoklavējami -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
771_356 Autoklavējami putekļu atsūcēji XL . N10 1 iepak. pasūtīt Vajag ielogoties!
936_804 Autoklavējami putekļu atsūcēji XL . N10 1 iepak. pasūtīt Vajag ielogoties!

Vienreizlietojamie materiāli, Metāla ķēdīte stomatoloģiskām pacientu salvetēm - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
345_788 Kastīte-dispenseris plastikāta stomatoloģiskām pacientu salvetēm pasūtīt Vajag ielogoties!
668_689 Metāla ķēdīte stomatoloģiskām pacientu salvetēm pasūtīt Vajag ielogoties!

Vienreizlietojamie materiāli, Stomatoloģiskās pacientu salvetes rulli - Izgatavotas no 2 slāņiem, augstas uzsūktspējas celulozes audums un ūdens necaurlaidīgs polietilēns. Ļoti mīkstas un ērtas, tās nodrošina pacienta aizsardzību. Katrā rullī ir 80 krūšautiņi ar iepriekš piegrieztām un ērtām lentēm vai līplentām. Izmērs: Bib 50 x 60 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
741_205 Stomatoloģiskās pacientu salvetes rullī, 2 slāņi, 50x60 cm, 80 salvetes rullī, N6 pasūtīt Vajag ielogoties!

Zobārstniecības iekārta, X-RAY - Augsti efektīva stomatoloģiska rentgena iekārta. Īsa informācija: strāva caurulīte: 70 кВА 8 мА. Frekvence: 30 kHz. Ekspozīcijas laiks: no 0,2 līdz 4 sekundēm. Аkumulators DC14.8V 6400mA. Nominālā jauda: 60VA. Uzlādes ierīce AC100V-240V ± 10%. Izvades spriegums: DC16.8V. Apkārtējās vides temperatūra: 5-40 °С. Pieļaujamais gaisa mitrums:
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
980_917 Rentgēns pasūtīt Vajag ielogoties!

Zobārstniecības iekārta, Bohemia MINI - Paplāte 5 instrumentiem: 3 instrumenti ar elektronisku vadību, apakšējās caurulītes (caurulīte turbīnai Midwest, šļirce), maza izmēra apgaismojums. Pnematisks siekalu atsūcējs (diametrs 6 mm). Pieejamie varianti: augšējās caurulītes, rentgena apskates sistēma, turbīna NSK bez optikas ar ātru savienojumu, turbīna Being light ar ātru savienojumu, turbīna NSK light ar ātru savienojumu, mikromotors NSK bez optikas, mikromotors NSK light, NSK instrumenti komplektā(turbīna light ar ātru savienojumu, mikromotors Аndpiece stright, contra angle gaisma 1:1, contra angle gaisma 1:5, Scaler Woodpecker, Scaler Woodpecker ar apgaismojumu, intraorālā kamera, ekrāns(monitors) no stikla, ekrāns (monitors), monitora turētājs, LED gaismas vads, bezvadu LED, kompresors korpusā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
892_774 BOHEMIA MINI pasūtīt Vajag ielogoties!

Zobārstniecības iekārta, BOHEMIA EKONOM - Paplāte 5 instrumentiem: 3 instrumenti ar elektronisko vadību, apakšējās caurulītes (caurulīte turbīnai Midwest, šļirce), neliels gaismeklis, jaudīgs ežektors un gaisa sūknis (diametrs 6 un 11 mm). Pieejamie varianti: augšējās caurulītes, sistēma rentgena apskatei, turbīna bez optikas NSK,turbīna bez optikas NSK ar ātru savienojumu, turbīna Being light ar ātru savienojumu, turbīna NSK light ar ātru savienojumu, mikromotors NSK bez optikas, mikromotors NSK light, NSK instrumenti komplektā(turbīna light ar ātru savienojumu, mikromotors Аndpiece stright, contra angle gaisma 1:1, contra angle gaisma 1:5, Scaler Woodpecker, Scaler Woodpecker ar apgaismojumu, intraorālā kamera, ekrāns (monitors) no stikla, ekrāns (monitors), monitora turētājs, LED gaismas vads, bezvadu LED, kompresors korpusā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
987_143 BOHEMIA EKONOM pasūtīt Vajag ielogoties!

Zobārstniecības iekārta, BOHEMIA LUX - Paplāte 5 instrumentiem: 4 instrumenti ar elektronisku vadību, apakšējās caurulītes (caurulīte turbīnai Midwest, šļirce), liels gaismeklis, jaudīgs ežektors un gaisa sūknis (diametrs 6 un 11 mm, nepieciešams vakuuma sūknis), plēves tastatūra, programmējams krēsls. Pieejamie varianti: augšējās caurulītes, sistēma rentgena apskatei, turbīna NSK bez optikas, turbīna NSK bez optikas ar ātru savienojumu, turbīna Being light ar ātru savienojumu, turbīna NSK light ar ātru savienojumu, mikromotors NSK bez optikas, mikromotors NSK light, NSK instrumenti komplektā (turbīna light ar ātru savienojumu, mikromotors Аndpiece stright, contra angle gaisma 1:1, contra angle gaisma 1:5, Scaler Woodpecker, Scaler Woodpecker ar gaismu, intraorālā kamera, ekrāns (monitors) no stikla, ekrāns (monitors), monitora turētājs, LED gaismas vads, bezvadu LED, kompresors korpusā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
159_164 BOHEMIA LUX pasūtīt Vajag ielogoties!

Zobārstniecības iekārta, Profesionāla iekārta BOHEMIA - Paplāte 5 instrumentiem: 5 instrumenti ar elektronisku vadību uz galda,2 instrumenti - palīga vieta, apakšējās caurulītes (caurulīte turbīnai Midwest, šļirce), liels gaismeklis ar bezkontakta vadību, jaudīgs inžektors un gaisa sūknis(diametrs 11 un 18 mm, nepieciešams vakuuma sūknis), plēves tastatūras, programmējams krēsls. Pieejamie varianti: augšējās caurulītes, rentgena apskates sistēma, turbīna NSK bez optikas, turbīna NSK bez optikas ar ātru savienojumu, turbīna Being light ar ātru savienojumu, turbīna NSK light ar ātru savienojumu, mikromotors NSK bez optikas, mikromotors NSK light, NSK instrumenti komplektā (turbīna light ar ātru savienojumu, mikromotors Аndpiece stright, contra angle gaisma 1:1, contra angle gaisma 1:5, Scaler Woodpecker, Scaler Woodpecker ar gaismu, intraorālā kamera, stikla ekrāns (monitors), ekrāns (monitors), monitora turētājs, LED gaismas vads, bezvadu LED, kompresors korpusā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
619_573 BOHEMIA PROFESIONAL pasūtīt Vajag ielogoties!

Washer-disinfector, Hydrim® C61 - Efektīva sterilizācija sākas ar HYIPIM C61wd G4 Instrument Washer-Disinfector. HYDRIM automātiski skalo, dezinficē un žāvē zobārstniecības instrumentus, Jums tikai jānospiež poga uz sensoru ekrāna. Attīrošais šķīdums HIP ULTRA ir piemērots jūsu ierīcēm, šis šķidrais mazgāšanas līdzeklis ātri un pilnībā izkliedējas, turklāt efektīvi notīra ierīces. HYDRIM G4 ir aprīkots ar Web-interfeisu, kas sniedz iespēju on-line piekļuvei un piedāvā platformu ar bezgalīgām iespējām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
629_511 HYDRIM® C61 wd G4 pasūtīt Vajag ielogoties!

Washer-disinfector, HYDRIM® M2 - Mazgāšanas ierīce, paredzēta mazgāšanai un dezinfekcijai lielā tilpumā - jūsu pirmais solis efektīvai sterilizācijai. Izdevīgi: jaudīgs cirkulācijas sūknis un skalošanas sistēma likvidē 99,9% olbaltumvielu. Liels logs ļauj operatoram novērot mazgāšanas un dezinfekcijas ciklu. Sensoru ekrāns 10-kasešu (8 х 11) tilpums. Viegli noregulējama dažādiem instrumentu, paplāšu izmēriem ... Iebūvēta škidro ķimikāliju sistēma. Atbilst ISO 15883 prasībām. Kāpēc šī automātiskā ierīce jāizmanto mazgāšanai un dezinfekcijai? Ieteikums. Stomatoloģiskie instrumenti vispirms jāapstrādā ar dezinficējošiem līdzekļiem dezinfekcijas ierīcēs, pēc tam jāveic sterilizācija. Eiropā standarti un rekomendācijas (ISO15883 / RKI / BDA Advice Sheet A12) atspoguļo šo padomu. Vai HYDRIM M2 ir pareizais pielietojums manā praksē? HYDRIM M2 ir projektēts saskaņā ar ISO15883 attiecīgajām sadaļām, jaunajiem starptautiskajiem standartiem attiecībā uz mazgāšanas un dezinfekcijas ierīcēm, kā arī ar britu vadlīnijām HTM2030. Ierīce ir paredzēta speciāli vidējām un lielajām stomatoloģiskajām praksēm ar pieciem un vairākiem ārstiem. Visbiežāk uzstāda sterilizācijas centrā, bet var izmantot arī kā atsevišķu bloku. Kā mans dezinfektors HYDRIM M2 palīdzēs manā praksē? Ietaupīs dārgo laiku. Darbinieki varēs vairāk laika patērēt ienesīgajam darbam ar pacientiem, nevis instrumentu tīrīšanai. Praktiski novērš manuālo tīrīšanu. Tas palīdz aizsargāt jūsu personālu pret bīstamiem ādas savainojumiem, аerosolu piesārņojuma no manuālas vai ultraskaņas mazgāšanas, manuālas skalošanas vai manuālas žāvēšanas. HYDRIM M2 izmanto firmas SciCan ķimikāliju HIP, patentētu virsmas aktīvo vielu maisījumu (virsmas aktīvos aģentus), kuri tīra un aizsargā jūsu vērtīgos instrumentus. Iebūvēta žāvētava ar Nera filtru izslēdz personāla nepieciešamību veikt žāvēšanu, kas vēl vairāk pazemina traumatisma risku un ietaupa laiku. Kā darbojas dezinfekcijas sistēma HYDRIM? Pirms instrumentu izvietošanas HYDRIM, noņemiet kompozītmateriālu, cementu un аmalgamu, tad salieciet instrumentus paplātēs vai grozos, ievietojiet tos HYDRIM un nospiediet pogu «Palaišana». HYDRIMs ciklu laikā jūsu instrumenti tiek mazgāti, skaloti, dezinficēti un žāvēti, tad tos gatavo sterilizēšanai STATIM vai citos autoklāvos. (Pastāv divi dezinfekcijas cikli, kuros notur instrumentus 80ºC temperatūrā 10 minūtres vai 90ºC temperatūrā 5 pēc skalošanas fāzēm). Ķimikālija HIP ™ (HYDRIM Cleaning Solution ar instrumenta aizsardzību) tika rūpīgi istrādāta, lai nodrošinātu lielisku savienojamību ar plašu materiālu un pārklājumu spektru. HIP аutomātiski pievieno dažādos cikla posmos, lai optimizētu intrumentu tīrīšanu un aizardzību. Neatkarīga testēšana parāda 99,9% olbaltuma likvidēšanu - tas ir tālu ārpus līmeņa, kuru var atklāt ar neapbruņotu aci!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
742_136 HYDRIM® M2 G4 pasūtīt Vajag ielogoties!

Automatic cleaning dental handpieces, Statmatic™ - Аutomātisko kopj un attīra līdz trim uzgaļiem. Cikla laiks ir tikai 15 sekundes vienam uzgalim. Unikāla apkopes sistēma. Pilnīga attīrīšana ar putojošu aģentu. Оptimāls visa uzgaļa pārklājums ar ziežmateriālu. Izpūšana ar saspiestu gaisu - liekās ziežvielas noņemšana. Аutomātiski nodrošināma kvalitāte. Var savienot ar unikālu drošības vārstu. Uzsūcošs spilventiņš liekajai ziežvielai. Garantija 3 gadi - tikai no SciCan. STATMATIC darbojas vienkārši: atmetiet durvis, aizturiet vienu, divus vai trīs uzgaļus uz adapteriem, aizveriet durvis, nospiediet palaišanas pogu. Viss gatavs. STATMATIC piedāvā lielāku elastību. Tas reģistrē uzgaļu skaitu, kuri savienoti ar uzmavām, vai tas ir viens, divi vai trīs. STATMATIC piegādā ar divām E-tipa uzmavām un vienu Мultiflex uzmavu. Vērsieties pie jūsu dīlera, ja nepieciešami citi savienojuma varianti. Jūsu uzgaļu kalpošanas laika pagarināšana pateicoties tīrīšanai un ieziešanai, ietaupīs jūsu laiku un naudu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
525_438 STATMATIC Lubrication Spray 6 x 500 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
566_547 STATMATIC™ pasūtīt Vajag ielogoties!

Automatic cleaning dental handpieces, Statmatic™ smart - Baktērijas, mikrobi un olbaltumvielas var palikt uz iekšējiem zobu komponentiem rutinētu procedūru laikā. Ja tās tur atstāj, tās nokalst un ir ļoti grūti notīrāmas. Turklāt uzgaļi ar miniatūrām detaļām, spaiļu patronu sistēmu un daudzām dobām vietām padara tīrīšanu ļoti sarežģītu. Visu bioloģisko atlieku rūpīga tīrīšana ir ļoti svarīga. Tas ļauj saglabāt iekārtas un nodrošināt personāla un pacientu higiēnisko drošību. Likmes ir pārāk augstas. STATMATIC PLUS tika speciāli izstrādāts šo uzdevumu risināšanai, izveidojot uzgaļu sarežģīto dizainu. Process iedalās trīs posmos: 1. Ūdens un gaisa padeves kanālu tīrīšana ar tīrītāja STATMATIC PLUS palīdzību. 2.Gaisa kanāla un dobo vietu tīrīšana ar tīrītāju STATMATIC PLUS. 3. Visu iekšējo komponentu ieziešana ar stomatoloģisko eļļu STATMATIC PLUS. STATMATIC PLUS veic pilnībā automatizētu iekšējo tīrīšanu, kas pilnībā atbilst vācu standartiem RKI un amerikāņu medicīniskās tīrīšanas standartam ASTM E2314-03.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
196_291 STATMATIC smart Type 1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4
   Cenas uz 2018-05-10. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.6066811085 sekund!