SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
    Centrifūgas
    Inkubatori, klimatiskā testa kameras
    Pipetes, dozatori, biretes
    Laboratorijas svari
    Ledusskapji un saldētavas
    Svaigs gaiss
    Citas laboratorijas iekārtas, aksesuāri
       Ūdens vannas
       Titrēšanas iekārtas
       Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna
       Grozs stikla mazgājamai mašīnai
       Taimeri un hronometri
       Maisītāji
       Densinometers
    Ūdens attīrīšanas sistēmas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Ūdens vannas
 Titrēšanas iekārtas
 Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna
 Grozs stikla mazgājamai mašīnai
 Taimeri un hronometri
 Maisītāji
 Densinometers

Ūdens vannas, Ūdens vanna tvaicešanai - Šo vannu ieteicams izmantot griezto audu stiepšanai un žāvēšanai histoloģiskās, pataloģiskās, ķīmiskās, klīniskās un bakterioloģijas laboratorijās. Uztur nemainīgu temperatūru ± 0.5 °C. Precīza temperatūras kontrole garantē vienmērīgi staipītus grieztos audus, kuri ir skaidri redzami vannā. Zemais vannas augstums (100mm) nodrošina ērtu un drošu strādāšanu. Vannas iekšpuse izgatavota no melna, anodizēta alumīnija. Korpuss izgatavots no alumīnija, kas pārklāts ar pūderi. Ar temperatūras kontrolieri, slēdzi un divām LED lampām. Termometrs piestiprināts lampas malai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
135_613 Pagarinātā parafīna vanna pasūtīt Vajag ielogoties!
244_641 Ar 9-daļīgu riņķu komplektu pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdens vannas, Ūdens vanna lietošanai ar tvaika nosūcēju - Saudzīgam tvaicēšanas darbam ar Erlenmeiera kolbām, mērglāzēm, uc. Šo vannu ir ieteicams lietot ar tvaika nosūcēju. Temperatūras kontrole ar spiediena termostatu. Sildīšanas elementa pārkaršanas novēršana ar automātisko izslēgšanu. Vāka atveres sedz 4-daļīgi karstumizturīgi plastmasas gredzenu komplekti. Vannas iekšpuse, sildelements, noņemamais vāks un perforētais grīdas segums virs sildelementa ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Četras neslīdīgas, plastikāta kājas nodrošina lielisku stabilitāti. Pielāgojams ūdens līmeņa regulators iekļauts standarta komplektācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
978_148 Ar 6 iedaļām 91 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
758_383 Ar 8 iedaļām 111 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdens vannas, Ūdens vanna ar statīvu - Saudzīgam tvaicēšanas darbam ar Erlenmeiera kolbām, mērglāzēm, uc. Šo vannu ir ieteicams lietot ar tvaika nosūcēju. Temperatūras kontrole ar spiediena termostatu. Sildīšanas elementa pārkaršanas novēršana ar automātisko izslēgšanu. Vannas iekšpuse, sildelements, noņemamais vāks un perforētais grīdas segums virs sildelementa ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Četras neslīdīgas, plastikāta kājas nodrošina lielisku stabilitāti. Pielāgojams ūdens līmeņa regulators iekļauts standarta komplektācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
159_507 Ar 4 iedaļām, 131 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
837_145 Ar 6 iedaļām, 131 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdens vannas, Ūdens vanna - Ūdens vanna var tikt izmantota inkubācijās un kultūru inaktivācijai. Temperatūras regulēšana ar mikroprocesoriem. Temperatūras noturība ± 0.1°C pie 50°C. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Sildelements, vannas iekšpuse, pārklājs, vāks un perforētais paliktnis izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vāks un perforētais paliktnis iekļauts standarta komplektācijā. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
894_674 7 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
269_941 14 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
180_372 20 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
390_724 21 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
197_780 40 litri pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdens vannas, Ūdens vanna ar cirkulācijas sistēmu - Ūdens vanna var tikt izmantota inkubācijās un kultūru inaktivācijai. Temperatūras regulēšana ar mikroprocesoriem. Temperatūras noturība ± 0.1°C pie 50°C. Ūdens cirkulācija nodrošina vienveidīgu temperatūru visā vannā. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Sildelements, vannas iekšpuse, pārklājs, vāks un perforētais paliktnis izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vāks un perforētais paliktnis iekļauts standarta komplektācijā. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
348_652 7 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
910_827 14 litri pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdens vannas, Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar turp un atpakaļ kustību - GFL Ūdens vannas ar iebūvētu šeikeri tiek izmantotas, kad vielas maisīšanas procesā nepieciešama noteikta temperatūra. To darbības joma ietver inkubāciju, fermentāciju, homogenizāciju, ķīmisko un bioķīmisko reakciju, fermentu un audu pētījumu veikšanu. Temperatūras regulācija ar mikroprocesoru. Lieliska temperatūras noturība ± 0.1 °C pie 50°C. Ūdens cirkulācija nodrošina vienmērīgu temperatūru visā vannā. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Nav nepieciešama apkope. Kratīšanas mehānisms ar labu nodilumizturību, nepārtraukti regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga darba uzsākšana. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Ierīce darbojas ar nerūsējošu lodīšu gultņiem. Viegli noņemama kratīšanas plātne. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vannas iekšpuse un kratīšanas plātne izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
321_109 Ar svārstveida kustību, digitālu temperatūras indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!
928_766 Ar svārstveida kustību, digitālu indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdens vannas, Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar orbitālo kustību - GFL Ūdens vannas ar iebūvētu šeikeri tiek izmantotas, kad vielas maisīšanas procesā nepieciešama noteikta temperatūra. To darbības joma ietver inkubāciju, fermentāciju, homogenizāciju, ķīmisko un bioķīmisko reakciju, fermentu un audu pētījumu veikšanu. Temperatūras regulācija ar mikroprocesoru. Lieliska temperatūras noturība ± 0.1 °C pie 50°C. Digitālais displejs uzrāda maisīšanas frekvenci. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Nav nepieciešama apkope. Kratīšanas mehānisms ar labu nodilumizturību, nepārtraukti regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga darba uzsākšana. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Viegli noņemama kratīšanas plātne. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vannas iekšpuse un kratīšanas plātne izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Iebūvēta dzesēšanas spirāle iekļauta standarta komplektācijā. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
561_753 Ar apļveida kustību, digitālu indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!

Titrēšanas iekārtas, Titroline 7750 bez magnētiskā maisītāja - Titroline® 7750 ir universāla potenciometriskās titrēšanas un apjoma titrēšanas KF ierīce. Тitrators apvieno potenciometriskā titratora TitroLine® 7000 un apjoma titratora Karl Fischer TitroLine® 7500 funkcijas. Ierīcei ir augstas jutības viegli pārskatāms pilnkrāsu displejs. Ierīce darbojas ar standarta metodēm potenciometriskajai titrēšanai un KF titrēšanai un savstarpēji nomaināmiem moduļiem (5, 10, 20 50 ml). Sistēma ir viegli pārnēsājama, pateicoties USB un RS232-hostiem. Datu rezultātu saglabāšana (formāts PDF un CSV), ieskaitot metodes pārraidi caur USB-portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
727_295 Titroline 7750 ar magnētisko maisītāju pasūtīt Vajag ielogoties!

Titrēšanas iekārtas, Titroline 7750 With Mag - TitroLine® 7750 - jauns titrators sniedz vēl vairāk iespēju! Titroline® 7750 ir universāla ierīce potenciometriskajai titrēšanai un apjoma titrēšanai KF. TitroLine® 7750 ietilpst potenciometriskā titratora TitroLine® 7000 funkcijas un apjoma titratora Karl Fischer TitroLine® 7500 KF funkcijas. Pateicoties tam, titrators ir universāls daudziem pielietojumiem. Augsta jutīguma pilnkrāsu displejs, kurš ir viegli pārskatāms. Ar jauniem savstarpēji nomaināmiem moduļiem, kuri spēju saglabāt visus relevantos datus par reaģentiem un blokiem. Ir divi USB-hosti, savienojums USB-dators un 2 porti RS232. Var pievienot USB-tastatūru, USB-printeri, svītrokodu nolasītāju, USB-uzkrājēju, svarus, datoru, citas ierīces SI Analytics, kā arī virzuļu biretes un paraugu nomaiņu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
712_339 Titroline 7750 Basic ar magnētisko maisītāju pasūtīt Vajag ielogoties!

Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna, Stikla mazg.mašīna - Automātiskā laboratorijas trauku mazgājamā mašīna mazgāšanai, žāvēšanai un dezinfekcijai, tādiem traukiem kā kolbas, glāzes, pipetes, petri trauki, mēģrnes u.c.

1. Augstas efiktivitātes atīrīšanas sistēma, izstrādāta ar Eiropas drošu sūkni, optimizēto izsmidzināšanu un sprauslām, kā arī pašattīrīšanas programmu.
2. 2.Ātra un efektīva žāvēšanas sistēma, izstrādāta ar neatkarīgu gaisa uzsildīšanu, HEPA filtru un žāvēšanas procesu.
3. Ūdens temperatūra var sasniegt 99°C, bet žāvēšanas temperatūra var sasniegt 120°C.
4. Profesionāls konfigurācijas dizains – nerūsējošais tērauds pret koroziju, pastiprināts stikls, iemontēts labas redzamības nodrošinājumam.
5. PLC sesnsorekrāns ar 6 programām (ieskaitot vienu pielāgojamo programmu)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
833_465 Stikla mazgājamā mašīna 120L pasūtīt Vajag ielogoties!
735_681 Stikla mazgājamā mašīna 220L pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Gumijas cauruļu grozs - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220. 20 mazgājamās vietas 3-8 mm diam gumijas caurulēm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
894_788 Gumijas cauruļu grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Pipešu grozs - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220. 60 550 mm mazgājamās vietas pipetēm un sūkņiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
974_842 Pipešu grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Grozs stikla mazgājamajai mašīnai - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220. Izkārtojuma apgabals 560x510 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
872_935 Grozs vārglāzēm pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Petri trauku augšējais grozs - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220. Mazgā 75 90mm petri plates
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
329_953 Petri trauku augšējais grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Petri trauku apakšējais grozs - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220
Domāts 75 90mm petri plašu vietām
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
744_993 Petri trauku apakšējais grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Standarta grozs - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220 Standarta grozs 36 vietām
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
955_471 Standarta grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, injekciju grozs - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220
Domāts 30mazgāšanas vietām 250 ml infūzijas pudelēm ar korķiem, trīsturveida kolbām un mērglāzēm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
537_505 Injekciju grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Stikla mazgājamā mašīna - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220. 36 vietas (erlenmejera kolba, mērcilindrs, vārglāzes)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
978_782 Kolbu grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Grozs stikla mazgājamai mašīnai, Kombinēts grozs - Mazgājamie grozi stikla mazgājamajai mašīnai BK-LW120 un BK-LW220. 112 vietas mēģenēm, 18 vietas 250ml koniskām kolbām
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
714_728 Kombinēts grozs pasūtīt Vajag ielogoties!

Taimeri un hronometri, Taimeris - Plastmasas taimeris ar skaņas signālu. Laika amplitūda: 0-60 min.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
946_122 Taimeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Taimeri un hronometri, Digitāls taimeris ar mērījumu saglabāšanas funkciju - Digitāls taimeris ar iespēju saglabāt mērījumus atmiņā. Ir skaņas signāls, kas signalizē, kad uzstādītais laiks pagājis. Taimeri iespējams ieprogrammēt līdz pat 99 min 59 sek. Ir 4 ciparu LCD displejs, magnēts taimera piestiprināšanai pie metāliskām virsmām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
336_528 Ar mērījumu saglabāšanas funkciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Taimeri un hronometri, Digitāls taimeris ar daudzkārtēju skaņas signālu - Digitāls taimeris/hronometrs ar daudzkārtēju skaņas signālu. Uzstādāmais laiks 24 h sistēmā. Displejs var atainot 6 ciparus: 23 stundas, 59 minūtes, 59 sekundes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
996_784 Ar daudzkārtēju signālu pasūtīt Vajag ielogoties!
943_956 3 -mērījumi, 3 -displeji pasūtīt Vajag ielogoties!

Taimeri un hronometri, Plastmasas hronometrs - Plastmasas hronometrs. 0–30 (45) min, 1/5 sec.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
406_586 Plastmasas hronometrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Taimeri un hronometri, Hronometrs - Hronometrs ar apturēšanas pogu, 7 pulksteņa akmeņiem, metāla korpusu, Ø 55 mm, 0–30 min, 1/5 sec + 1/100 min.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
180_981 Hronometrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Taimeri un hronometri, Hronometrs ar papildus iestatīšanas pogu - Hronometrs ar apturēšanas pogu, ar papildus iestatīšanas pogu, 7 pulksteņa akmeņiem, metāla korpusu, Ø 55 mm, 0–30 min, 1/5 sec + 1/100 min.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
120_158 Hronometrs ar papildus iestatīšanas pogu pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Vortekss - Piemērots laboratorijas darbos, lai samaisītu šķidrumus, taisītu suspensijas un veiktu dažāda veidu testus.
Vorteksa ātrums RPM no 100 līdz 3800, amplitūda – 3 mm. Īpaši izveidotas vorteksa kājiņas dod iespēju strādāt arī ar liela izmēra laboratorijas traukiem (vairāk par 50 ml). Amplitūda ir automātiski regulējama, vortekss ir maza izmēra, ērti lietojams, un tam ir 2 gadu garantija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
976_742 Vorteks Sankine pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Heidolph basic platform - Heidolph basic platform
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
230_566 Heidolph basic platform 444-1451 pasūtīt Vajag ielogoties!
626_439 Single tension roller for 444-1451 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Magnētiskais maisītājs - Augšējā plāksne no silumīna, klāta ar nerūsējošo tēraudu AISI 304. Diapazons r.: 60/1600. Ātrs apskats: INOX. Plāksnes diametrs: 14,5 сm. Augstums: 14,5 сm. Platums: 19 сm. Dziļums: 26 сm. Jauda: 550 W. Svars: 3,5 kg. Kontrollers: digitālais. Apjoms: 10 litri. Sildītājs. Vadības panelis. 1. Digitālais displejs, uz kura parādās maisīšanas ātrums vai temperatūra. 2. Parametru selektors: maisīšanas ātrums vai temperatūra. 3. Pogas: palielināt parametra lielumu, samazināt parametra lielumu. 4. Ietilpst indikatora lampa, drošības termostats. 5. Poga Stop-Start. Precizitāte ± 2 ° C.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
140_580 Magnētiskais maisītājs ar apsildi pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris rotējošs atdalīšanai un / vai maisīšanas mēģenēs - Rotējošs šeikeris ar vienmērīgu un precīzu kustību. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Uzticams, izturīgs šeikeris, kam nav nepieciešama īpaša apkope. Elektroniski regulējama ātruma kontrole. Ērts un saprotams vadības panelis. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Noņemama ass, iekraušanai ārpus šeikera. Alternatīva ass ar dažāda lieluma skavām(bez papildus samaksas, pēc pieprasījuma). Ass un pilienu panna izgatavoti no nerūšējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
576_334 Rotējošs mēģeņu šeikeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Mini inkubators - Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Regulējama elektroniskā temperatūras kontrole. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2 °C pie 40 °C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa)uztādīšana ar LED displeju. Ierīces automātiska izslēgšanās temperatūras normas pārsniegšanas gadījumā. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Kompakts, universāls, novietojams tieši uz darbgalda. Perforētā paplāte un apakšējā paplāte ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
759_549 Mini inkubators pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Vibrācijas šeikeris - Vibrācijas šeikeris ir labi piemērots izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kluss šeikeris ar orbitālu kustību. Ļoti augstas frekvences vibrācijas pie zemas kratīšanas amplitūdas vislabākajai sajaukšanai pat mazākajos testa traukos. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
203_860 Šeikeris, orbitāla kustība, 6 testa platēm pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar turp un atpakaļ kustību - Maisītājs atpazīstams starp vairāku suspensiju un emulsiju ražotājiem. Maisīšanas platforma ar svārstveida kustībām rada augstu turbulenci, tādējādi rūpīgi sajaucot vielas. Tas ir būtisks priekšnoteikums, piemēram, medicīniskās diagnostikas, pārtikas produktu vai vides analīzēs. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kompakts un kluss maisītājs. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
456_754 Šeikeris ar svārstveida kustību, slodze 8 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
887_719 Šeikeris ar svārstveida kustību, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
218_759 Šeikeris ar svārstveida kustību, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Mini inkubators mēģenēm - Pateicoties savam konstantajam rotēšanas ātrumam 12 apgriezieni minūtē, tas nodrošina vienmērīgus rezultātus. Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Regulējama elektroniskā temperatūras kontrole. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2 °C pie 40 °C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa)uztādīšana ar LED displeju. Ierīces automātiska izslēgšanās temperatūras normas pārsniegšanas gadījumā. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Noņemama rotējoša pudele, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda ar četrām paralēlām rotējošām asīm. Viegli pārvietojamas ārējās asis pudelēm ar dažādiem diametriem. Kompakts, universāls, novietojams tieši uz darbgalda. Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
571_279 Mini rotējošas caurules inkubators pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar šūpojošu kustību - Šeikeris ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Jaudīgs, kluss un izturīgs šeikeris ar šūpojošu kustību. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
811_377 Šeikeris, šūpojoša kustība, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
809_248 Šeikeris, šūpojoša kustība, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar orbitālo-šūpojošu kustību - Šī ierīce ir kļuvusi neaizstājama AIDS pētniecībā - diagnostikas testiem vai šūnu kultūru un mikroorganismu audzēšanai. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kluss šeikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību. Maiga un vienmērīga kustība. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
790_284 Seikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2
   Cenas uz 2018-02-16. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.2848379612 sekund!