SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
    Centrifūgas
    Inkubatori, klimatiskā testa kameras
    Pipetes, dozatori, biretes
    Laboratorijas svari
    Ledusskapji un saldētavas
    Svaigs gaiss
    Citas laboratorijas iekārtas, aksesuāri
    Ūdens attīrīšanas sistēmas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Centrifūgas
 Inkubatori, klimatiskā testa kameras
 Pipetes, dozatori, biretes
 Laboratorijas svari
 Ledusskapji un saldētavas
 Svaigs gaiss
 Citas laboratorijas iekārtas, aksesuāri
 Ūdens attīrīšanas sistēmas

Maisītāji, Vortekss - Piemērots laboratorijas darbos, lai samaisītu šķidrumus, taisītu suspensijas un veiktu dažāda veidu testus.
Vorteksa ātrums RPM no 100 līdz 3800, amplitūda – 3 mm. Īpaši izveidotas vorteksa kājiņas dod iespēju strādāt arī ar liela izmēra laboratorijas traukiem (vairāk par 50 ml). Amplitūda ir automātiski regulējama, vortekss ir maza izmēra, ērti lietojams, un tam ir 2 gadu garantija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
976_742 Vorteks Sankine pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Heidolph basic platform - Heidolph basic platform
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
230_566 Heidolph basic platform 444-1451 pasūtīt Vajag ielogoties!
626_439 Single tension roller for 444-1451 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Magnētiskais maisītājs - Augšējā plāksne no silumīna, klāta ar nerūsējošo tēraudu AISI 304. Diapazons r.: 60/1600. Ātrs apskats: INOX. Plāksnes diametrs: 14,5 сm. Augstums: 14,5 сm. Platums: 19 сm. Dziļums: 26 сm. Jauda: 550 W. Svars: 3,5 kg. Kontrollers: digitālais. Apjoms: 10 litri. Sildītājs. Vadības panelis. 1. Digitālais displejs, uz kura parādās maisīšanas ātrums vai temperatūra. 2. Parametru selektors: maisīšanas ātrums vai temperatūra. 3. Pogas: palielināt parametra lielumu, samazināt parametra lielumu. 4. Ietilpst indikatora lampa, drošības termostats. 5. Poga Stop-Start. Precizitāte ± 2 ° C.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
140_580 Magnētiskais maisītājs ar apsildi pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris rotējošs atdalīšanai un / vai maisīšanas mēģenēs - Rotējošs šeikeris ar vienmērīgu un precīzu kustību. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Uzticams, izturīgs šeikeris, kam nav nepieciešama īpaša apkope. Elektroniski regulējama ātruma kontrole. Ērts un saprotams vadības panelis. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Noņemama ass, iekraušanai ārpus šeikera. Alternatīva ass ar dažāda lieluma skavām(bez papildus samaksas, pēc pieprasījuma). Ass un pilienu panna izgatavoti no nerūšējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
576_334 Rotējošs mēģeņu šeikeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Mini inkubators - Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Regulējama elektroniskā temperatūras kontrole. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2 °C pie 40 °C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa)uztādīšana ar LED displeju. Ierīces automātiska izslēgšanās temperatūras normas pārsniegšanas gadījumā. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Kompakts, universāls, novietojams tieši uz darbgalda. Perforētā paplāte un apakšējā paplāte ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
759_549 Mini inkubators pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Vibrācijas šeikeris - Vibrācijas šeikeris ir labi piemērots izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kluss šeikeris ar orbitālu kustību. Ļoti augstas frekvences vibrācijas pie zemas kratīšanas amplitūdas vislabākajai sajaukšanai pat mazākajos testa traukos. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
203_860 Šeikeris, orbitāla kustība, 6 testa platēm pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar turp un atpakaļ kustību - Maisītājs atpazīstams starp vairāku suspensiju un emulsiju ražotājiem. Maisīšanas platforma ar svārstveida kustībām rada augstu turbulenci, tādējādi rūpīgi sajaucot vielas. Tas ir būtisks priekšnoteikums, piemēram, medicīniskās diagnostikas, pārtikas produktu vai vides analīzēs. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kompakts un kluss maisītājs. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
456_754 Šeikeris ar svārstveida kustību, slodze 8 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
887_719 Šeikeris ar svārstveida kustību, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
218_759 Šeikeris ar svārstveida kustību, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Mini inkubators mēģenēm - Pateicoties savam konstantajam rotēšanas ātrumam 12 apgriezieni minūtē, tas nodrošina vienmērīgus rezultātus. Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Regulējama elektroniskā temperatūras kontrole. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2 °C pie 40 °C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa)uztādīšana ar LED displeju. Ierīces automātiska izslēgšanās temperatūras normas pārsniegšanas gadījumā. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Noņemama rotējoša pudele, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda ar četrām paralēlām rotējošām asīm. Viegli pārvietojamas ārējās asis pudelēm ar dažādiem diametriem. Kompakts, universāls, novietojams tieši uz darbgalda. Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
571_279 Mini rotējošas caurules inkubators pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar šūpojošu kustību - Šeikeris ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Jaudīgs, kluss un izturīgs šeikeris ar šūpojošu kustību. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
811_377 Šeikeris, šūpojoša kustība, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
809_248 Šeikeris, šūpojoša kustība, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar orbitālo-šūpojošu kustību - Šī ierīce ir kļuvusi neaizstājama AIDS pētniecībā - diagnostikas testiem vai šūnu kultūru un mikroorganismu audzēšanai. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kluss šeikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību. Maiga un vienmērīga kustība. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
790_284 Seikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
237_838 Šeikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Heidolph Promax 2020 - Promax shakers have a one dimensional back and forth motion for vigorous mixing of flasks and separating funnels in chemical applications, using analogue dial controls for reciprocating frequency. The encapsulated housing ensures virtually no heat transfer from motor to platform and a sealed drive is isolated from spills.

Speed continuously adjustable
Modular system; combine Promax 1020 with Incubator 1000 with choice of a low or high incubator hood
Process timer with audible signal allows for unattended operation
Promax 1020; digital timer up to 999 min, Promax 2020; analogue timer up to 120 min
Can be used at 0 to 50 °C (80% relative humidity), in an incubator or cold room
IP protection class according to DIN EN 60529: IP 40 (Promax 1020); IP 20 (Promax 2020)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
450_153 Heidolph Promax 2020- reciprocating Platform Shaker pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris rotējošs - Iekārta piemērota izmantošanai temperatūrā no +10 līdz +40 ° C. Izturīgs, viegli lietojams un daudzfunkcionāls šeikeris ar vienmērīgu, rotējošu kustību. Elektriska ātruma kontrole. Līdzstrāvas motors ar aizsardzību pret parslodzi. Kompakts, ar labu nodilumizturību un nemainīgu ātrumu, neatkarīgi no slodzes. Rotējošs paliktnis ar lodīšu gultņiem abās pusēs, kas spēj uzņemt max. 12 kolbas/traukus, līdz diametram 110 mm un augstumam 270 mm. Trauku turētājs izgatavots no nerūsējošā tērauda drošai kolbu fiksēšanai. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Nepieciešams vienmērīgs svara sadalījums visos četros līmeņos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
208_826 Rotējošs šeikeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Hibridizācijas inkubators - Tā kā šķidruma hibridizēšanai nepieciešams neliels vielas daudzums, var strādāt ar augstu paraugu vai antivielu koncentrāciju. Тādējādi hibridizācijas inkubators 7601 skaitās ideāla ierīce precīzai DNA un RNA hibridizācijai ar nukleīnskābi uz filtrpapīra un olbaltumu plankumu inkubēšanai ar antivielām. Мikroprocesoru temperatūras regulēšana. Ļoti pastāvīga temperatūra ± 0,5 ° С. Optimāls temperatūras sadalījums skapja iekšpusē, izmantojot ventilatoru. Elektroniska temperatūras regulatora kontrole. Bojājuma gadījumā apsilde izslēdzas, bojājuma iemesls tiek paziņots uz displeja. Digitāla temperatūras indikācija un regulējums ar soli 0,1 °C. Sildelementa aizsardzība pret pārkaršanu. Ērti taustiņi ar raksturīgajiem simboliem. Ērta procesa rezultātu novērošana, jo pastāvīgais ātrums ir 10 apgriezieni minūtē. Маksimālais apjoms: 16 hibridizācijas caurulītes. Noņemams rotējošais statnis. Var nomainīt ar 5 slīpiem, stabiliem perforētiem traukiem. Atslēga divu lampu ieslēgšanai. Iekšējā daļa no nerūsējošā tērauda. Korpuss izgatavots no cinkotā tērauda ar pulverveida pārklājumu. Paceļamais vāciņš izgatavots no akrila stikla. 2 riteņa klipši 7940, 4 pudelītes 7945, kā arī 8 atsperu spailes 7937 ietilpst standarta piegādes komplektā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
916_527 Inkubators hibridizēšanai pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar orbitālo kustību - Šeikeris ir labi piemērots izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
234_303 Šeikeris, orbitāla kustība, slodze 8 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
296_532 Šeikeris, orbitāla kustība, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
117_383 Šeikeris, orbitāla kustība, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
695_914 Šeikeris, orbitāla kustība, slodze 30 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
799_227 Šeikeris, orbitāla kustība, digitāls, slodze 30 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris - inkubātors - GFL Šeikeri-inkubatori ir specializēti saudzīgai maisīšanai un intensīvai kratīšanai vienlaicīgi karsējot līdz 70°C. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2°C pie 40°C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa), kratīšanas frekvences un inkubācijas laika uzstādīšana. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. RS 232 sērijas interfeiss. Iebūvēta dzesēšanas spirāle temperatūrām, kas zemākas par apkārtējās vides temperatūru. Kluss un izturīgs kratīšanas mehānisms ar saudzīgu darba uzsākšanu. Inkubatora iekšpuse un kratīšanas platforma izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Fluorescenta lampa iekšpuses izgaismošanai. Iespējams ievietot divas kratīšanas paplātes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
647_938 PID tips, ietilpība apmēram 45 l pasūtīt Vajag ielogoties!
862_305 ietilpība apmēram 46 l pasūtīt Vajag ielogoties!
844_683 PID tips, ietilpība apmēram 150 l pasūtīt Vajag ielogoties!

Densinometers, Densitometrs DEN1 - Blīvuma mērītāji blāvām šūnu suspensijām. Modelis ar bateriju barošanu, ērts distancētam darbam. Rūpnīcas kalibrējums - ierīce saglabā kalibrējumu bez barošanas. Lietotājs var kalibrēt, izmantojot komerciālos standartus vai laboratorijā izgatavotas šūnu suspensijas. Ieteicamas mēģenes ar 18 mm diametru. Piegādā ar adapteru D16 mēģenēm ar 16 mm diametru.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
563_767 Benchtop turbidity meter with EU, UK and CH-plugs pasūtīt Vajag ielogoties!

Densinometers, Densinometrs Den2 - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
185_713 Densinometer Handheld turbidity meter - battery operated pasūtīt Vajag ielogoties!

Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma, Bloks A - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
420_844 bloks a pasūtīt Vajag ielogoties!

Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma, Prodeion 10VS-compact - Intelektuāla ūdens attīrīšanas sistēma Prodeion 10 VS izstrādāta speciāli izmantošanai laboratorijās diagnostikas nolūkā. Sistēma ir aprīkota ar mehānisku, ogļu, jonu apmaiņas filtriem un atgriezeniski-osmotisko membrānu. Iegūstamais produkts – dejonizēts ūdens ar īpatnējo pretestību 18 MОm*сm (īpatnējā elektrovadāmība 0,055 mkСim/сm). Ūdens tīrības kontrole pie izejas tiek veikta pastāvīgi, reāla laika rešīmā; pretestības un temperatūras mērījumu dati atspoguļojas šķidro kristālu displejā. Pieslēdzot Prodeion 10 VS ūdensvadam, nav nepieciešami papildus filtri. Sistēmas darbspēja nav atkarīga no ūdens spiediena tīklā. Prodeion 10 VS ātri noņemamās detaļas un mezgli ļauj lietotājam patstāvīgi veikt sistēmas apkalpošanu. Lietotājam tiek piedāvāti divi izpildījuma varianti: galda un grīdas (pārvietojams). Komplektā ar ūdens attīrīšanas sistēmu Prodeion 10 VS tiek piegādāta uzkrāšanas tilpne ar 10 l apjomu, kā arī rezerves daļu komplekts. Ūdens tīrība pie izejas: Līdz 18 МΩ*сm (0,055 mkСim/сm). Ražīgums: 10-12 l/stundā. Patērējamā jauda: ne vairāk par 100 W Barošanas spriegums: 220 V. Ūdens spiediens pie ieejas: 0–7 bāri. Konduktometra mērījumu diapazons: 1–18 МΩ*сm. Iebūvēts konduktometrs ar termokompensāciju. Šķidro kristālu displejs. Attēls uz ūdens pretestības lielumu displeja, temperatūra reāla laika režīmā. Automātiska sistēmas darbspējas diagnostika, veicot palaidi. Automātisks ūdens ievades spiediena devējs. Automātiska sistēmas skalošana un ūdens recirkulācija. Automātiska sistēmas atslēgšana, piepildot uzkrāšanas tilpni. Vadības interfeiss: daudzvalodu. Gabarīti: 1050 х 440 х 360 mm; 20 kg
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
353_186 prodeion 10 vs-compact pasūtīt Vajag ielogoties!

Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma, Prodeion 10VS-compact-А - Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma Prodeion izstrādāta speciāli izmantošanai diagnostikai laboratorijas apstākļos.Sistēma ir aprīkota ar mehānisku, ogļu, jonu apmaiņas filtriem un atgriezeniski-osmotisko membrānu. Iegūstamais produkts – dejonizēts ūdens ar īpatnējo pretestību 7 МОm*сm (īpatnējā elektrovadāmība 0,142 mкСim/cm). Ūdens tīrības kontrole pie izejas tika veikta pastāvīgi, reāla laika režīmā; īpatnējās pretestības un temperatūras mērījumu dati parādās uz šķidro kristālu displeja.Sistēmas darbspēja nav atkarīga no ūdens spiediena tīklos.Ātri noņemamie Prodeion mezgli un detaļas ļauj lietotājam patstāvīgi veikt sistēmas apkalpošanu. Lietotājam tiek piedāvāti divi izpildījuma varianti: galda un grīdas (pārvietojams). Komplektā ar ūdens attīrīšanas sistēmu Prodeion tiek piegādāta uzkrāšanas tilpne ar 10 l tilpumu, kā arī rezerves daļu komplekts. Ūdens tīrība pie izejas: līdz 18,2 МΩ*сm (0,142 mкСиm/сm). Ar autopadevi uz analizatoru. Tīrības klase: 2
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
764_630 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma, Prodeion BigHome - Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma Prodeion izstrādāta speciāli izmantošanai diagnostikai laboratorijas apstākļos. Sistēma ir aprīkota ar mehānisku, ogļu, jonu apmaiņas filtriem un atgriezeniski-osmotisko membrānu. Iegūstamais produkts – dejonizēts ūdens ar īpatnējo pretestību 2 МОm*сm (īpatnējā elektrovadāmība 0,5 mкSim/сm). Ūdens tīrības kontrole pie izejas tiek veikta pastāvīgi, reāla laika režīmā; īpatnējās pretestības un temperatūras mērījumu dati parādās uz šķidro kristālu displeja.Sistēmas darbspēja nav atkarīga no ūdens spiediena tīklos.Ātri noņemamie Prodeion mezgli un detaļas ļauj lietotājam patstāvīgi veikt sistēmas apkalpošanu. Lietotājam tiek piedāvāti divi izpildījuma varianti: galda un grīdas (pārvietojams). Komplektā ar ūdens attīrīšanas sistēmu Prodeion tiek piegādāta uzkrāšanas tilpne ar 10 l tilpumu, kā arī rezerves daļu komplekts. Ūdens tīrība pie izejas: līdz 2 МΩ*сm (0,5 mкСиm/сm). Ar autopadevi uz analizatoru. Tīrības klase: dzeramais ūdens.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
486_405 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma, Prodeion 10VS-МR - Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma Prodeion izstrādāta speciāli izmantošanai diagnostikai laboratorijas apstākļos. Sistēma ir aprīkota ar mehānisku, ogļu, jonu apmaiņas filtriem un atgriezeniski-osmotisko membrānu. Iegūstamais produkts – dejonizēts ūdens ar īpatnējo pretestību 18,2 МОm*сm (īpatnējā elektrovadāmība 0,055 mкSim/сm). Ūdens tīrības kontrole pie izejas tiek veikta pastāvīgi, reālā laika režīmā; īpatnējās pretestības un temperatūras mērījumu dati parādās uz šķidro kristālu displeja.Sistēmas darbspēja nav atkarīga no ūdens spiediena tīklos.Ātri noņemamie Prodeion mezgli un detaļas ļauj lietotājam patstāvīgi veikt sistēmas apkalpošanu. Lietotājam tiek piedāvāti divi izpildījuma varianti: galda un grīdas (pārvietojams). Komplektā ar ūdens attīrīšanas sistēmu Prodeion tiek piegādāta uzkrāšanas tilpne ar 10 l tilpumu, kā arī rezerves daļu komplekts. Ūdens tīrība pie izejas: līdz 18,2 МΩ*сm (0,055 mкСиm/сm). Atsevišķi stāvoša. Tīrības klase: 1.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
598_682 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma, Prodeion VS-М - Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma Prodeion izstrādāta speciāli izmantošanai diagnostikai laboratorijas apstākļos. Sistēma ir aprīkota ar mehānisku, ogļu, jonu apmaiņas filtriem un atgriezeniski-osmotisko membrānu. Iegūstamais produkts – dejonizēts ūdens ar īpatnējo pretestību 18,2 МОm*сm (īpatnējā elektrovadāmība 0,055 mкSim/сm). Ūdens tīrības kontrole pie izejas tiek veikta pastāvīgi, reālā laika režīmā; īpatnējās pretestības un temperatūras mērījumu dati parādās uz šķidro kristālu displeja. Pieslēdzot Prodeion ūdensvadam, nav nepieciešami papildus filtri. Sistēmas darbspēja nav atkarīga no ūdens spiediena tīklos.Ātri noņemamie Prodeion mezgli un detaļas ļauj lietotājam patstāvīgi veikt sistēmas apkalpošanu. Lietotājam tiek piedāvāti divi izpildījuma varianti: galda un grīdas (pārvietojams). Komplektā ar ūdens attīrīšanas sistēmu Prodeion tiek piegādāta uzkrāšanas tilpne ar 10 l apjomu(vai ar citu apjomu, pēc pieprasījuma). Ūdens attīrīšanas sistēmas Prodeion 10 VS-M, 20 VS-M, 40 VS-M ir optimāli piemērotas automātiskajiem analizatoriem, kuriem ir sava dejonizēta ūdens ņemšanas vieta. Analizatoriem, kuriem nepieciešama ūdens padeve zem spiediena, speciāli izstrādātas modifikācijas Prodeion 10 VS-MА, 20 VS-MА, 40 VS-MА. Patērējamā jauda ne vairāk par 100 W Izmēri: 1050х440х360 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
240_321 15-20 Litri/stundā, 30 kg, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
390_636 30-40 Litri/stundā, 35 kg, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
127_836 40-50 Litri/stundā, 40 kg, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma, Prodeion VS-МА - Padod ūdeni zem spiediena. Intelektuālā ūdens attīrīšanas sistēma Prodeion izstrādāta speciāli izmantošanai diagnostikai laboratorijas apstākļos. Sistēma ir aprīkota ar mehānisku, ogļu, jonu apmaiņas filtriem un atgriezeniski-osmotisko membrānu. Iegūstamais produkts – dejonizēts ūdens ar īpatnējo pretestību 18 МОm*сm (īpatnējā elektrovadāmība 0,055 mkSim/сm). Ūdens tīrības kontrole pie izejas tiek veikta pastāvīgi, reālā laika režīmā; īpatnējās pretestības un temperatūras mērījumu dati parādās uz šķidro kristālu displeja.Pieslēdzot ūdensvadam, nav nepieciešami papildus filtri. Sistēmas darbspēja nav atkarīga no ūdens spiediena tīklos. Ātri noņemamie Prodeion mezgli un detaļas ļauj lietotājam patstāvīgi veikt sistēmas apkalpošanu. Lietotājam tiek piedāvāti divi izpildījuma varianti: galda un grīdas (pārvietojams). Komplektā ar ūdens attīrīšanas sistēmu Prodeion tiek piegādāta uzkrāšanas tilpne ar 10 l apjomu, kā arī rezerves daļu komplekts. Ūdens tīrība pie izvada: līdz 18 МΩ*сm (0,055 mкSim/сm) Patērējamā jauda: ne vairāk par 100 W Barošanas spriegums: 220 V Ūdens spiediens pie ievada: 0–7 bāri. Konduktometra mērījumu diapazons: 1–18 МΩ*сm Iebūvēts konduktometrs ar termokompensāciju. Šķidro kristālu displejs. Ūdens pretestības, temperatūras reāla laika režīmā lielumu attēlojums uz displeja. Automātiska sistēmas darbspējas diagnostika, palaides laikā. Automātisks ievades ūdens spiediena devējs. Automātiska sistēmas skalošana un ūdens recirkulācija. Automātiska sistēmas atslēgšana, piepildot uzkrāšanas tilpni. Vadības interfeiss: daudzvalodu. Gabarīti: 1050 х 440 х 360 mm;
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
103_765 15-20 Litri/stundā, 30 kg, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
783_594 30-40 Litri/stundā, 35 kg, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
797_821 40-50 Litri/stundā, 40 kg, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dejonizētāji, Dejonizētājs - Dejonizētājs ar rezervuāru 30L
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
837_291 Dejonizētājs pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12
   Cenas uz 2018-02-22. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.3184041977 sekund!