SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
    Diagnostiskie testi, reaģenti
    References kultūras
    Kultūrbarotnes un piedevas
    Pārtikas testēšana
    Darbastacijas
    Mikrobioloģijas analizatori
    Laminārais skapi
    Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
    Cell CULTURE
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Diagnostiskie testi, reaģenti
 References kultūras
 Kultūrbarotnes un piedevas
 Pārtikas testēšana
 Darbastacijas
 Mikrobioloģijas analizatori
 Laminārais skapi
 Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
 Cell CULTURE

Luminometrs, Inovatīvs higiēnas monitorings ar ATM/AMF mērījumu - HACCP - tā ir tīrība tiešā nozīmē. Jūs esat kosmētiskās produkcijas, sulu vai pārtikas produktu ražotājs? Jūs nodarbojaties ar ūdens sagatavošanu? Jūs transportējat pārtikas produktus cisternās? Jūs nodrošināt ražošanas procesu tīrības kontroli? Jūs atbildat par higiēnu slimnīcā? Jums vajadzīgi ātri un uzticami higiēniskā monitoringa rezultāti? Visur, kur praksē nepieciešams realizēt pārtikas produktu drošības vadības HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points)principus, svarīga loma ir tīrības pakāpei. Ar luminometra palīdzību Lumitester PD-30 un reaģentiem LuciPac Pen (LuciPac Pen: sausām un mitrām virsmām; LuciPac Pen-AQUA: šķidrumiem un ūdenim; LuciPac Pen-LS: endiskopijai un izmantošanai grūti pieejamās vietās)Jūs varat ātri pārliecināties par kontrolējamo objektu higiēnisko tīrību. Pārtikas produktu ražotāji, kā arī atpūtas un izklaides iestāžu darbinieki, piemēram, SPA salonu, saunu un baseinu darbinieki varēs izmērīt piesārņotības līmeni ar mikroorganismiem. Restauratori varēs noteikt piesārņojuma esamību uz mākslas darbiem. Аviokompānijas varēs kontrolēt virtuves sekciju un tualešu tīrību lidmašīnās reāla laika režīmā. Bet fabrikas-virtuves, slimnīcas, medicīnas un farmācijas kompānijas ar šīs ierīces palīdzību nodrošina higiēnisko drošību. Tīrību var izmērīt! Luminometru PD-30 var izmantot saskaņā ar standartu DIN 10124:2009-12. Higiēniskais monitorings 30 sekundēs. Parauga noņemšana no virsmas tiek veikta ar sterilu vates nūjiņu(LuciPac Pen), škidruma vai ūdens kontrolei izmanto sterilu paraugu noņēmēju LuciPac Pen-AQUA. Tad attiecīgo mēģeni ar paraugiem ievieto pirmajā reakcijas kamerā,aizzīmogotā alumīnija folijā. Kamerā ir koncentrēts detergēns šķīdums,kurš atsedz iespējamās baktērijas paraugā un kļūst pieejams ATF. Nākamais solis ir šā maisījuma reakcija ar sublimētiem fermentiem, kuri atrodas apakšējā kamerā. Te notiek mērāmā gaismas starojums atbrīvošana enzimātiskās nepārtrauktās reakcijas gaitā. Luminescences pakāpe ir tieši proporcionāla АТF-АМF daudzumam un skaitliski tiek noteikta ar luminometru Lumitester PD-30 relatīvās gaismas vienībās (RLU). Jo augstāks ir bioluminescences līmenis, jo augstāka ir piesārņojuma pakāpe. Visa operācija aizņem mazāk par 30 sekundēm. Bez ķīmiskās bagātināšanas vai inkubācijas Jūs jau maksimāli pusminūtes laikā zināsiet organisko atlieku, piemēram, baktēriju piesārņojuma pakāpi. Patentētais un gēnu tehnoloģiju pielietošanas rezultātā iegūtais ferments ir tolerants pret dažādiem deterģentiem, kas atšķir to no parastās luciferāzes. Тādējādi, sintētisko mazgāšanas līdzekļu atliekas parasti neinhibē reakciju, neietekmē mērījumus un neizkropļo rezultātus (patents Nr. EP 1 041 151 A1).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
709_793 lucipac pen. virsmas noteikšanai. 100 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
109_814 jauns luminometrs pd-30 pasūtīt Vajag ielogoties!
461_194 kontroles komplekts pd-20 /pd-30 pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Circulaire Economy Laminar Flow Cabinet - Jauns vertikāls laminārs skapis Circulaire VLF650E ir ideāls ierobežota budžeta apstākļos. Kad arī telpa ir ierobežota. Moduļu nodalījums ir tikai 408 mm dziļumā un 669 mm platumā, tādēļ tas ietilps vairumā darba telpu. Visu bloku Lielbritānijā ir projektējuši un izgatavojuši mūsu pašu inženieri, tādēļ jūs varat būt pārliecināts par labāko kvalitāti. VLF650E galvenā sekcija ir izgatavota no mīksta tērauda ​ar epoksīda pulverveida pārklājumu zintec un aprīkota ar padziļinātu fluorescento apgaismojumu darba zonas labākai apgaismošanai. Bāzes sekcija izgatavota no tērauda rāmja ar epoksīda pulverveida pārklājumu zintec, ar 5-mm bieziem caurspīdīgiem akrila paneļiem no visām pusēm. Tas nodrošina makssimālu redzamību darba zonā. Ierīci piegādā pilnībā samontētu, tādēļ jums vienīgi jānovieto tā savā darba telpā un jāpieslēdz tai barošana. Filtrācijas sistēma ir visaptveroša, kā jūs arī sagaidāt no skapja Monmouth. Gaiss sēkotnēji plūst caur iepriekšējo filtru EU4, lai noņemtu visas rupjās daļiņas. Tālāk viss gaiss plūst caur ventilatoru sistēmu, pirms iziešanas caur filtru HEPA, kurš noņem 99,997% visu daļiņu ar izmēru 0,3 mikroni. Tas savukārt rada labāko klases 100 (ISO 5) darba vidi. VLF650E ir ideāli piemērots visdažādākajai izmantošanai: laboratorijā, tiesu ekspertīzēs, rūpniecībā, pētījumos, ražošanā. Šim skapim ir 5 gadu garantija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
744_505 circulaire vlf650e - 669 x 408 x 1103mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Circulaire Downflow Workstation - Šī populārā darbstacija Circulaire Downflow nodrošina aizsardzību pret tvaikiem un sīkām daļiņām, gaisam plūstot caur perforētu darba vidi no nerūsējošā tērauda, kas nodrošina COSHH noteikumu ievērošanu. Ierīce ir kompakta un ļoti vienkārši uzstādāma.Tai ir plaša filtru tipu izvēle ar aktivēto ogli un HEPA filtriem. Piemērota daudzās laboratorijās, rūpniecības un tiesu iestādēs. Маksimāla operatora drošība. Liela brīvā darba zona. Dūmu aizturēšana, izmantojot oglekļa filtrus ar lielu tilpumu (14 kg W1000) vai daļiņu aizturēšanu ar filtru HEPA. Gaisa plūsmas kontrole ar vizuālās signalizācijas sistēmu. Teicams darba zonas apgaismojums. Vienkārša filtru nomaiņa. Noņemams paliktnis ērtai dziļajai tīrīšanai. Аkustiskā slāpēšana, lai nodrošinātu darbu bez trokšņiem. Izturīga konstrukcija ar pretkorozijas aizsardzību. Visas elektroniskās shēmas ir izolētas no gaisa plūsmas. Kompaktā konstrukcija ļauj ierīci uzstādīt praktiski jebkurā vietā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
353_561 circulaire w700 - 700 x 600 x 820mm pasūtīt Vajag ielogoties!
321_686 w1000 - 1000 x 600 x 820mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Laminārais skapis LN - Šie skapji ir veidoti, lai tajos ievietotu nekaitīgus materiālus pilnīgi tīrā vidē, lai nodrošinātu to pilnīgu aizsardzību. Skapju darbības virsmas ir dažādas - LN090 - 89 cm, bet LN120 - 119 cm. Laminārie skapji tiek darbināti ar mikroprocesoru, kas nodrošina automātisku gaisa plūsmas ātrumu, tiem ir digitāls displejs, kas ērti ļauj mainīt uzstādījumus. Ir pirmais filtrs, kas nodrošina 85 procentu aizsardzību daļiņām, kas lielākas par 0,5 mkm un viens HEPA filtrs, kas nodrošina 99,999 drošību daļiņām, kas lielākas par 0,3 mkm. Cirkulē HEPA filtrēts gaiss, lai pagarinātu abu filtru derīguma laiku. Skaņas signāls pārmērīgi ātras vai lēnas gaisa plūsmas gadījumā un automātiska gaisa kompensācija netīru filtru gadījumā. Šie laminārie skapji ir ērti izmantojami, klusi, darbojas ar augstu intensitāti. Iekšējā apdare ir veikta no nerūsējoša tērauda, lai nodrošinātu vieglāku tīrīšanu, bet ārpuse ir izgatavota no epoksi-poliestera tērauda. Pieeja DOP testa veikšanai, kā arī laika skaitītājs un standartā noteiktās 2 pieejas strāvai. 230V-50Hz.
LN090: iekšējais izmērs (PxDxA): 890x630x620mm, ārējais izmērs (PxDxA): 1055x775x1345mm.
LN120: iekšējais izmērs (PxDxA): 1195x630x620mm, ārējais izmērs (PxDxA): 1460x780x1340mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
814_303 LN 090 - kamera 89x63x62cm pasūtīt Vajag ielogoties!
950_911 LN 120 - kamera 119.5x63x62cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Laminar Flow Cabinet with Visionaire(Horizontal Laminar Flow) - Jaunais laminārais skapis Monmouth Scientific Circulaire® HLF-T1000 ar horizontālu lamināro plūsmu ir izgatavots Lielbritānijā. Circulaire® HLF-T1000 pilnībā atbilst standartam BS EN 14644 un nodrošina tīru gaisu līdz klasei ISO 3 (klase 1). Skapjos tiek izmantoti filtri U15 ULPA darba labākai kvalitātei. Visi skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jaunākajiem ventilatoriem, lai nodrošinātu darbu ar minimālu troksni - zemāku par 52 dB - un zemu energopatēriņuи. Energoefektivitāte vēl vairāk uzlabojas, pateicoties iekšējā gaismas diožu apgaismojuma un kustības sensoru PIR izmantošanai, lai atslēgtu visas nevajadzīgās elektroierīces, kad skapis nedarbojas. Тipiska patērējamā jauda Circulaire® HLF-T1000 ir tikai 65 W. Skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jauno vadības sistēmu un pilnkrāsas sensoru ekrānu Visionaire® 4.3 (11 сm), kura ļauj uzlabot darba kontroli.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
590_821 circulaire hlft1000 - 1000 x 725 x 1165mm pasūtīt Vajag ielogoties!
195_531 circulaire hlft1200 - 1200 x 725 x 1165mm pasūtīt Vajag ielogoties!
867_620 circulaire hlft1500 - 1500 x 725 x 1165mm pasūtīt Vajag ielogoties!
801_705 circulaire hlft1800 - 1800 x 725 x 1165mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Laminar Flow Cabinet with Visionaire(Vertical Laminar Flow) - Laminārais skapis Circulaire® VLF-T1000 pilnībā atbilst BS EN 14644 normām un nodrošina tīru gaisu saskaņā ar ISO 4 (klase 10). Aizsardzībai pret putekļiem izmanto filtrus H15 ULPA. Visi skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jaunākajiem ventilatoriem, lai nodrošinātu darbu ar minimālu troksni - zemāk par 52 dB- un zemu energopatēriņu. Energoefektivitāte vēl vairāk uzlabosies, pateicoties iekšējā gaismas diožu apgaismojuma un kustības sensoru PIR izmantošanai, lai atslēgtu visas nevajadzīgās elektroniskās ierīces, kad skapis stāv dīkā. Тipiskā patērējamā jauda Circulaire® HLF-T1000 sastāda tikai 65 W. Skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jaunu vadības sistēmu un tiem ir pilnkrāsu sensoru ekrāns Visionaire® 4.3 (11 сm), kurš ļauj uzlabot darba kontroli.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
110_980 circulaire vlft1000 - 1000 x 745 x 1265 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
251_628 circulaire vlft1200 - 1200 x 745 x 1265mm pasūtīt Vajag ielogoties!
516_557 circulaire vlft1500 - 1500 x 745 x 1265mm pasūtīt Vajag ielogoties!
115_946 circulaire vlft1800 - 1800 x 745 x 1265mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Mikrobioloģijas drošības skapis MN - Šie skapji nodrošina pirmklasīgu aizsardzību gan operatoram, gan apkārtējai videi, gan produktam. To darbības virsmas ir dažādas - MN090 - 89 cm, bet MN120 - 119 cm.
Laminārie skapji tiek darbināti ar mikroprocesoru, kas nodrošina automātisku gaisa plūsmas ātrumu, ir digitāls displejs, kas ērti ļauj mainīt uzstādījumus. Ir divi HEPA filtri, kas nodrošina 99,999 drošību daļiņām, kas lielākas par 0,3 mkl. Skaņas signāli - strāvas kļūdai, kontroles sistēmas kļūdai, atvērtam logam, pārmērīgi ātrai vai lēnai gaisa plūsmai un netīriem filtriem.
Šie laminārie skapji ir ērti izmantojami, klusi un darbojas ar augstu intensitāti. Iekšējā apdare ir veikta ar noapaļotiem stūriem, lai vieglāk būtu tīrīt, kā arī iekšpusē ir izņemams darba galds, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda. Pieeja DOP testa veikšanai, kā arī laika skaitītājs un standartā noteiktās 2 pieejas strāvai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
408_372 MN 090 - kamera 88.5x63x63cm pasūtīt Vajag ielogoties!
838_260 MN 120 - kamera 119x63x63cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Ii klases mikrobioloģiskie drošības skapji - Pilnīgi jauns Guardian - tā ir evolūcija klases II skapjos. To projektēja un uzbūvēja Lielbritānijā kompānija Monmouth Scientific un tajā ietilpst jaunākie sasniegumi, funkcijas un dizains,kāda nekad iepriekš nebija II klases skapim. Ir visas standarta funkcijas. Zems enerģijas patēriņš.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
530_149 msc800 - 800 x 750 x 1330mm (wxdxh) pasūtīt Vajag ielogoties!
297_641 msc1200 - 1200 x 750 x 1330mm (wxdxh) pasūtīt Vajag ielogoties!
211_252 msc1800 - 1800 x 750 x 1330mm (wxdxh) pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Laminar Flow Cabinet with Visionaire(Vertical Laminar Flow) - Laminārais skapis Circulaire® VLF-T1000 pilnībā atbilst BS EN 14644 normām un nodrošina tīru gaisu saskaņā ar ISO 4 (klase 10). Aizsardzībai pret putekļiem izmanto filtrus H15 ULPA. Visi skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jaunākajiem ventilatoriem, lai nodrošinātu darbu ar minimālu troksni - zemāk par 52 dB- un zemu energopatēriņu. Energoefektivitāte vēl vairāk uzlabosies, pateicoties iekšējā gaismas diožu apgaismojuma un kustības sensoru PIR izmantošanai, lai atslēgtu visas nevajadzīgās elektroniskās ierīces, kad skapis stāv dīkā. Тipiskā patērējamā jauda Circulaire® HLF-T1000 sastāda tikai 65 W. Skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jaunu vadības sistēmu un tiem ir pilnkrāsu sensoru ekrāns Visionaire® 4.3 (11 сm), kurš ļauj uzlabot darba kontroli.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
941_156 316 -grade stainless steel work surface pasūtīt Vajag ielogoties!
639_906 Base Stand pasūtīt Vajag ielogoties!
707_367 Replacement pre-filter pasūtīt Vajag ielogoties!
967_393 Replacement ULPA filter pasūtīt Vajag ielogoties!
564_476 UV light & Interlocked Removable Lightweight night door pasūtīt Vajag ielogoties!

Antibiotiku testēšanai, PENI cilindru dozators un PENI cilindri - Lietošanai ar TRINITY V3 iekārtu.
Šis nerūsējošā tērauda cilindru dozators satur vairāk nekā 300 cilindrus un var dozēt 4 vai 6 cilindrus. Cilindri tiek automātiski un akurāti novietoti uz petri plates. Iekārtas var tikt uzstādītas darbam gan ar stikla, gan ar plastmasas petri platēm.
Servisa līgums ir pieejams BIOMIC V3 un TRINITY V3 sistēmām, sākot ar otro gadu. Pirmajā gadā servisa līgums ir iekļauts katras sistēmas pirkumā. Šis pakalpojums sniedz pilnu aparatūras garantiju, ikgadēju aparatūras uzlabojumu, LIS/LIMS interfeisa atbalstu un reālu tehsniko atbalstu no Giles Scientific.
Servisa līgums: Priekš BIOMIC V3 un TRINITY V3. Vienreizēja programmatūras uzlabošana tekošajā gadā. Tas neiekļauj aparatūras uzlabošanu. Šī opcija ir pieejama tikai krāsu vīzijām un V3 sistēmām.
Programmatūras uzlabošana: Tikai BIOMIC V3 un TRINITY V3.
Materiāli: Nerūsējošais tērauds un alimīnijs.
Izmēri: 13 x 13 x 31 cm.
PENI cilindri: Izmantošanai ar TRINITY V3 un PENI Cilindru dozatoru. Viena kaste satur 100 cilindrus. Materiāls - nerūsējošais tērauds. Iekšējais diametrs 6mm, ārējais diametrs 8mm, garums 10mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
963_364 Peni Cylinders - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
663_837 Peni cilindru dozators pasūtīt Vajag ielogoties!

Antibiotiku testēšanai, TRINITY V3 - Industriālajām mikrobioloģijas laboratorijām.
TRINITY V3 nodrošina pilnīgu industriālās mikrobioloģijas testēšanu, apvienojot automātisko nolasīšanas zonu un koloniju skaitīšanu. Šī nokomplektētā sistēma ir ideāli piemērota mikrobiologiem farmaceitiskajās, pārtikas, ēdināšanas, ūdens, kvalitātes nodrošināšanas, kvalitātes kontroles un izmeklēšanas laboratorijās.
Aparatūra/Aksesuāri: V3 krāsainu digitālo attēlu nodalījums, 15 collu pieskārienjūtīgs monitors, kalibrācijas veidne, 90mm (diametrā) plātnes adapteris, programmatūras CD, elektronisks ārtausts ar PC interfeisu, strāvas padeve ar vada palīdzību, 2.0 USB kabelis, iekārtas instrukcija.
TRINITY moduļi: Antibiotiku potences pārbaude: automatizēta saliktu 90-100mm agares difūzijas plātņu nolasīšana, saskaņā ar US-FDA, USP (Savienoto Valstu farmakopeja), AOAC (analītisko kopienu asociācija), EP (Eiropas farmakopeja), BP (Britu farmakopeja) un JP (Japānas farmakopeja) metodēm. Atbilst 21 CFR 11.daļas (Federālās reģistrāicijas kods) un GLP (Pareiza laboratorijas praktiskā lietošana) prasībām. Iekļauj elektronisko ārtaustu, lai nolasītu atsevišķas plātņu pārbaudes, ieskaitot 243mm biopsijas plates.
Koloniju skaitīšana: Automatizēta baktēriju, rauga un vīrusu skaitīšana uz plātnēm līdz pat 150mm.
IQ/OQ/PQ ratificēšanas dokumenti: Izmantoti korektai TRINITY V3 instalācijai; darbība un izpildījums saskaņā ar CFR, US-FDA, AOAC, USP, EP, BP, JP un GLP sistēmu shēmu standartiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
127_201 V3 AA-MOD (Antibiotiku iedarbība) pasūtīt Vajag ielogoties!
696_472 V3 CC-MOD (Koloniju skaitīšana) pasūtīt Vajag ielogoties!
840_477 AA & CC Modules (Antibiotiku iedarbības un koloniju skaitīšana) pasūtīt Vajag ielogoties!

Antibiotiku testēšanai, BIOMIC V3 - Klīniskajām mikrobioloģijas laboratorijām.
Biomic V3 nolasa un interpretē antibiotiku disku uzņēmības testa plates un indentifikācijas paneļus, ieskaitot API® (bioMerieux), Crystal™ (BD) un RapID™ (Remel). Biomic V3 arī pusautomātiski nolasa Etest (bioMerieux) stripu interpretācijas. Šī sistēma ir ideāla slimnīcu, uzziņu un veterinārās mikrobioloģijas laboratorijām.
Aparatūra/Aksesuāri: V3 krāsains digitālo attēlu nodalījums, 15 collu pieskārienjūtīgs monitors, svītru koda lasītājs, ID paneļa turētājs, 90mm (diametrā) plātnes adapteris, programmatūras CD, kalibrācijas veidne, strāvas padeve ar vada palīdzību, 2.0 kabeļa USB, iekārtas instrukcija.
Biomic Moduļi: Testēšanas centrs: Antibiotiku uzņēmība: automātiski nolasa un interpretē atibiotiku disku testus, kuri balstīti uz CLSI (USA), BSCA (UK), u.c. publicētām rekomendācijām.
Organismu identifikācija: nolasa un interpretē ID paneļus, ieskaitot API® (bioMerieux), RapID™ (Remel) un Crystal™ (BD).
Koloniju skaitīšana: automātiska baktēriju, rauga un vīrusu nolasīšana uz plātnēm līdz pat 150mm.
Kvalitātes kontroles centrs: QC testēšana antibiotiku diskiem un ID paneļi, QC atskaites, disku un mediju logi.
Monitoringa centra izturība: Expertu sistēma, lietotāju - ekspertu noteikumi, epidemioloģijas atskaites.
Palīdzības un mācību centrs: elektroniskas iekārtas, instrukcijas un mikrobioloģoijas treniņa moduļi.
IQ/OQ/PQ ratificēšanas dokumenti: izmantoti korektai BIOMIC V3 instalācijai; darbība un izpildījums saskaņā ar laboratorijas prasībām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
898_589 AST-MOD (Antibiotiku jutība) pasūtīt Vajag ielogoties!
235_469 ID-MOD (Organismu identifikācija) pasūtīt Vajag ielogoties!
617_938 MP-MOD (96-šūnu mikrotitēšana) pasūtīt Vajag ielogoties!
119_283 CC-MOD (Koloniju skaitīšana) pasūtīt Vajag ielogoties!

Cell CULTURE, Neapstrādātas daudzu iedobju plātnes - Izgatavotas no caurspīdīga, pirmšķirīga polistirola, sterilas, atsevišķi iesaiņotas, nav sertificētas kā pirogēniskas. Uzliekot vāku ar kondensācijas apļiem, process ir neatgriezenisks, notiek lēna iztvaikošana, samazinās savstarpējas piesārņošanas risks. Iedobes ar burtu un ciparu identifikāciju. Plātnes ir apstrādātas šūnu labākam patvērumam un attīstībai. Ir pieejamas arī 4 veidu neapstrādātas plātnes limfocītu kultūrām. plakana apakša
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
182_678 6 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
590_738 24 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
424_613 48 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
118_638 96 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Cell CULTURE, Аpstrādātas daudzu iedobju plātnes - Izgatavotas no caurspīdīga, pirmšķirīga polistirola, sterilas, atsevišķi iesaiņotas, nav sertificētas kā pirogēniskas. Uzliekot vāku ar kondensācijas apļiem, process ir neatgriezenisks, notiek lēna iztvaikošana, samazinās savstarpējas piesārņošanas risks. Iedobes ar burtu un ciparu identifikāciju. Plātnes ir apstrādātas šūnu labākam patvērumam un attīstībai. Ir pieejamas arī 4 veidu neapstrādātas plātnes limfocītu kultūrām. plakana apakša.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
904_809 24 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
445_415 12 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
635_788 96 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
420_382 48 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
974_779 6 iedobes - individuāli iesaiņotas 50 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Cell CULTURE, Neapstrādāti audu kultūru trauki - Izgatavoti no caurspīdīga, pirmšķirīga polistirola, sterili,nav sertificēti kā pirogēniski. Biezā pamatne novērš svārstīšanos, neapstrādātais vāks ar atverēm, kuras uzlabo gāzu apmaiņu, reducē kondensāciju. Ir pieejamas divas versijas: APSTRĀDĀTI, lai izmantotu optimālu šūnu noenkurošanos un augšanu, un NEAPSTRĀDĀTI, kas paredzēti šūnu suspensiju kultūrām vai augu šūnu kultūrām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
140_725 diam. 35 x 10 mm - katrā somā 10 gab. kopā 300 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
103_822 diam. 60 x 15 mm - katrā somā 10 gab. kopā 300 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
231_960 diam. 35 x 10 mm - katrā somā 10 gab. kopā 300 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
786_369 diam. 60 x 15 mm - katrā somā 10 gab. kopā 300 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
357_475 diam. 150 x 20 mm - katrā somā 5 gab. kopā 60 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
896_688 diam. 150 x 20 mm - katrā somā 5 gab. kopā 60 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31    32    33    34    35    36    37    38    39    40    41    42
   Cenas uz 2018-02-22. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.3009400368 sekund!